Nowy panteon piękności - propozycje
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #51
RE: Nowy panteon piękności - propozycje
Na razie uważam, że trzy mogą być ale do czasu aż inne konkursy zajmą ich miejsce. Jeśli,to który według Was zająć powinien te 2 miejsca ?
Co do tego co będzie za rok to daleko i wtedy podejmie się decyzję a tymczasem jak już wspominałem, by to właśnie Panteon Miss Passion był na dole widoczny bo to swoje i osobne poddziały każdy może sobie sprawdzić. Techniczny slajder w panteonie być może jest do wykonania ale to znowu inwestycja w programistyczne prace, która aktualnie nie jest w moim przypadku możliwa. Nie jest to znowu taki koniec Świata, że ktoś przestanie na forum wchodzić bo nie zobaczy swojego konkursu w Panteonie. Nic nie stoi na przeszkodzie by coś zmienić za pół roku, np. po wyborach pod koniec roku kiedy będzie już większość nowych głów do podmiany. Na razie jakoś nie czuję by inne konkursy dolną część wypełniły. Bądźcie aktywni w tematach, które postulujecie a być może miejsce w Panteonie się potem znajdzie Uśmiech Nie ma tu do końca idealnych rozwiązań, uważam, że na teraz tak może jednak zostać. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe opinie.

Co do Mistera Passion 2017 ? Skąd Marekos takie informacje, że wybieramy swojego ?

Wear Raphael
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-Lip-2017 17:30 przez Ironic.)
24-Lip-2017 16:52
Znajdź posty Cytuj post
Star
Unregistered
 
Post: #52
RE: Nowy panteon piękności - propozycje
(24-Lip-2017 16:52)Ironic napisał(a):  Na razie uważam, że trzy mogą być ale do czasu aż inne konkursy zajmą ich miejsce. Jeśli,to który według Was zająć powinien te 2 miejsca ?
Co do tego co będzie za rok to daleko i wtedy podejmie się decyzję a tymczasem jak już wspominałem, by to właśnie Panteon Miss Passion był na dole widoczny bo to swoje i osobne poddziały każdy może sobie sprawdzić. Techniczny slajder w panteonie być może jest do wykonania ale to znowu inwestycja w programistyczne prace, która aktualnie nie jest w moim przypadku możliwa. Nie jest to znowu taki koniec Świata, że ktoś przestanie na forum wchodzić bo nie zobaczy swojego konkursu w Panteonie. Nic nie stoi na przeszkodzie by coś zmienić za pół roku, np. po wyborach pod koniec roku kiedy będzie już większość nowych głów do podmiany. Na razie jakoś nie czuję by inne konkursy dolną część wypełniły. Bądźcie aktywni w tematach, które postulujecie a być może miejsce w Panteonie się potem znajdzie Uśmiech Nie ma tu do końca idealnych rozwiązań, uważam, że na teraz tak może jednak zostać. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe opinie.

Co do Mistera Passion 2017 ? Skąd Marekos takie informacje, że wybieramy swojego ?

Według mnie na górnym pasku powinno być tak
Miss Passion 2017
Miss Polonia
Miss Polski
Miss World
Miss Universe
Miss International
Miss Earth

Dolna część MS,MGI, I tak dalej...
24-Lip-2017 18:19
Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #53
RE: Nowy panteon piękności - propozycje
(24-Lip-2017 18:19)Star napisał(a):  
(24-Lip-2017 16:52)Ironic napisał(a):  Na razie uważam, że trzy mogą być ale do czasu aż inne konkursy zajmą ich miejsce. Jeśli,to który według Was zająć powinien te 2 miejsca ?
Co do tego co będzie za rok to daleko i wtedy podejmie się decyzję a tymczasem jak już wspominałem, by to właśnie Panteon Miss Passion był na dole widoczny bo to swoje i osobne poddziały każdy może sobie sprawdzić. Techniczny slajder w panteonie być może jest do wykonania ale to znowu inwestycja w programistyczne prace, która aktualnie nie jest w moim przypadku możliwa. Nie jest to znowu taki koniec Świata, że ktoś przestanie na forum wchodzić bo nie zobaczy swojego konkursu w Panteonie. Nic nie stoi na przeszkodzie by coś zmienić za pół roku, np. po wyborach pod koniec roku kiedy będzie już większość nowych głów do podmiany. Na razie jakoś nie czuję by inne konkursy dolną część wypełniły. Bądźcie aktywni w tematach, które postulujecie a być może miejsce w Panteonie się potem znajdzie Uśmiech Nie ma tu do końca idealnych rozwiązań, uważam, że na teraz tak może jednak zostać. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe opinie.

Co do Mistera Passion 2017 ? Skąd Marekos takie informacje, że wybieramy swojego ?

Według mnie na górnym pasku powinno być tak
Miss Passion 2017
Miss Polonia
Miss Polski
Miss World
Miss Universe
Miss International
Miss Earth

Dolna część MS,MGI, I tak dalej...

Też ciekawie ale napisz to 'i tak dalej' bo to ma znaczenie tutaj Uśmiech

Wear Raphael
24-Lip-2017 18:25
Znajdź posty Cytuj post
Star
Unregistered
 
Post: #54
RE: Nowy panteon piękności - propozycje
Dolna część
Miss Passion 2016
Miss Supranational
Miss Grand International
Miss Intercontinental
Mister Polski
Mr World
Mr International
24-Lip-2017 18:35
Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #55
RE: Nowy panteon piękności - propozycje
(24-Lip-2017 18:35)Star napisał(a):  Dolna część
Miss Passion 2016
Miss Supranational
Miss Grand International
Miss Intercontinental
Mister Polski
Mr World
Mr International

Albo jedna Miss Passion albo wszystkie 3. Za 5 lat będzie cały panteon dla nich ale tymczasem jest albo albo Uśmiech Dodałbym Mister Supranational bo robiony u nas i ma rozmach, według mnie i zrobiony finał na dobrym poziomie. Mam zagwozdkę z Mister World, bo cisza o nim ze względu na regularny wybór ale co 2 lata i dopiero ostatnio zaczął jeździć częściej z Miss World. No i marka sama w sobie jakaś jest, ale czy to jednak to samo co Miss World ?

Wear Raphael
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-Lip-2017 18:54 przez Ironic.)
24-Lip-2017 18:52
Znajdź posty Cytuj post
Star
Unregistered
 
Post: #56
RE: Nowy panteon piękności - propozycje
UPS zapomniało mi się o Dobrusi.. Czy ja to tylko widzę, ale na dolnym pasku na zdjęciu Miss Intercontinental jest zdjęcie Dobromiły ?

Oczywiście, + Mr Supranational. Konkursy męskie nie mają co się równać z tymi dla pań. Po pierwsze wieeeksze zainteresowanie jest konkursami Miss. Według mnie Mr Supra jest lepiej zorganizowany niż inne dla mężczyzn np. Mr World. Jednak ten drugi to światową marka. No i oczywiście starszy... Gdybym miał wybierać gdzie bym miał pojechać to wybrałbym Mr World...
24-Lip-2017 19:08
Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 3,563
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 170
Post: #57
RE: Nowy panteon piękności - propozycje
Propozycja Stara i mnie się podoba, tylko brakuje po jednej koronowanej głowie na dole i na górze no i jeśli już rezygnujemy z poprzednich Miss Passion to uważam, że powinna zostać tylko aktualna.


Na ten moment widzę to tak:

Góra
Miss Passion 2017, Miss Polonia, Miss Polski, Miss Earth Poland, Miss World, Miss Universe, Miss International, Miss Earth

Dół
Miss Egzotica*, Miss Supranational, Miss Grand International, Miss Intercontinental, Mister Polski, Mister Supranational, Mister International, Mister World


*Bo to mimo wszystko fajny, polski projekt.

(24-Lip-2017 19:08)Star napisał(a):  UPS zapomniało mi się o Dobrusi.. Czy ja to tylko widzę, ale na dolnym pasku na zdjęciu Miss Intercontinental jest zdjęcie Dobromiły ?

Nie, już o tym pisałam Oczko I Rafał to "naprawi" jak będzie zajmował się dolnym panteonem.


(24-Lip-2017 19:08)Star napisał(a):  Oczywiście, + Mr Supranational. Konkursy męskie nie mają co się równać z tymi dla pań. Po pierwsze wieeeksze zainteresowanie jest konkursami Miss. Według mnie Mr Supra jest lepiej zorganizowany niż inne dla mężczyzn np. Mr World. Jednak ten drugi to światową marka. No i oczywiście starszy... Gdybym miał wybierać gdzie bym miał pojechać to wybrałbym Mr World...

A ja chyba postawiłabym jednak na wyjazd na MrS Oczko Co mi po prestiżu jak widowisko baaaardzo przeciętne Oczko W panteone jednak można umieścić je oba.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-Lip-2017 19:12 przez Klaudia.)
24-Lip-2017 19:08
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #58
RE: Nowy panteon piękności - propozycje
Propozycja Klaudii bardzo mi odpowiada mimo tego, że mam prywatne animozje do Miss Intercontinental ostatnio ale jednak lata już działa i Polki są tam nawet lubiane i w miarę regularnie tam jeżdżą.

Wear Raphael
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-Lip-2017 19:14 przez Ironic.)
24-Lip-2017 19:13
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 3,563
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 170
Post: #59
RE: Nowy panteon piękności - propozycje
(24-Lip-2017 19:13)Ironic napisał(a):  Propozycja Klaudii bardzo mi odpowiada mimo tego, że mam prywatne animozje do Miss Intercontinental ostatnio ale jednak lata już działa i Polki są tam nawet lubiane i w miarę regularnie tam jeżdżą.

Też się zastanawiałam nad MInterc., ale niestety żaden inny konkurs, który można byłoby umieścić w tym miejscu nie przyszedł mi do głowy. Albo jak już przyszedł to stwierdzałam, że i tak ten stoi mimo wszystko "wyżej". Ale może ktoś ma jednak pomysł na zajęcie tego miejsca przez inną Miss czy Mistera?
24-Lip-2017 19:18
Znajdź posty Cytuj post
Star
Unregistered
 
Post: #60
RE: Nowy panteon piękności - propozycje
(24-Lip-2017 19:08)Klaudia napisał(a):  Propozycja Stara i mnie się podoba, tylko brakuje po jednej koronowanej głowie na dole i na górze no i jeśli już rezygnujemy z poprzednich Miss Passion to uważam, że powinna zostać tylko aktualna.


Na ten moment widzę to tak:

Góra
Miss Passion 2017, Miss Polonia, Miss Polski, Miss Earth Poland, Miss World, Miss Universe, Miss International, Miss Earth

Dół
Miss Egzotica*, Miss Supranational, Miss Grand International, Miss Intercontinental, Mister Polski, Mister Supranational, Mister International, Mister World


*Bo to mimo wszystko fajny, polski projekt.

(24-Lip-2017 19:08)Star napisał(a):  UPS zapomniało mi się o Dobrusi.. Czy ja to tylko widzę, ale na dolnym pasku na zdjęciu Miss Intercontinental jest zdjęcie Dobromiły ?

Nie, już o tym pisałam Oczko I Rafał to "naprawi" jak będzie zajmował się dolnym panteonem.


(24-Lip-2017 19:08)Star napisał(a):  Oczywiście, + Mr Supranational. Konkursy męskie nie mają co się równać z tymi dla pań. Po pierwsze wieeeksze zainteresowanie jest konkursami Miss. Według mnie Mr Supra jest lepiej zorganizowany niż inne dla mężczyzn np. Mr World. Jednak ten drugi to światową marka. No i oczywiście starszy... Gdybym miał wybierać gdzie bym miał pojechać to wybrałbym Mr World...

A ja chyba postawiłabym jednak na wyjazd na MrS Oczko Co mi po prestiżu jak widowisko baaaardzo przeciętne Oczko W panteone jednak można umieścić je oba.

Mi również podoba się panteon Klaudii ;-):-)
Troszkę bym zmienił tą kolejność. Np. Fajnie by wyglądało gdyby panującą Miss Passion będzie rozpoczynała górny panteon. Byłe MP rozpoczynały ten dolny.

p.s. Mr Supranational oglądało mi się bardzo fajnie rok temu. Co mnie zmienia faktu, że ten konkurs ma zaledwie rok. I jak konkurs powstał szybko i ładnie to tak samo może szybko się zakończyć. Tak samo z damskimi konkursami porównując MU czy MTQI. Po drugie konkurs to nie tylko gala finałowa, a zgrupowanie, przesłanie, np. BWAP.
24-Lip-2017 19:26
Cytuj post


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5