Pokój powitalny
Koneser Piękna
Liczba postów: 3,563
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 170
Post: #21
RE: Pokój powitalny
(29-Gru-2014 16:43)makrzka napisał(a):  Dzisiaj również ja do Was dołączyłam Uśmiech Widzę, że Wasze forum rozwija się prężnie - gratuluję.
Wątek Marceli - gdzie przypadkiem trafiłam, przypomniał mi o tym, że miałam się tutaj zarejestrować Uśmiech
Mam na imię Katarzyna i piszę z Warszawy.

Cześć Kasiu Uśmiech Cieszę się, że podjęłaś decyzję o rejestracji na naszym forum. Mam nadzieję, że się tu zadomowisz Oczko
29-Gru-2014 19:39
Znajdź posty Cytuj post
Początkujący
Liczba postów: 4
Dołączył: Sty 2015
Reputacja: 0
Post: #22
RE: Pokój powitalny
Skoro każdy coś pisze o sobie to i ja nie będę gorsza Duży uśmiech imię: Monika, wiek: 21 lat Uśmiech Prowadzę fanpage na facebooku World of the Woman. Jeśli ktoś kojarzy to bardzo mi miło! Uśmiech Jeśli nie to zapraszam jak najprędzej! Uśmiech Kocham muzykę <3 uwielbiam latynoskie rytmy Uśmiech salsa, bachata.... TO JEST TO! Duży uśmiech Pewnie dlatego tak bardzo pokochałam Zumbę! Chodzę na zajęcia regularnie od prawie dwóch lat i nie zamierzam przestawać! Z niecierpliwością czekam na każde kolejne zajęcia. Interesuje się konkursami piękności odkąd tylko pamiętam. Zawsze jako mała dziewczynka wpatrywałam się w ekran telewizora i marzyłam, że kiedyś też wystartuje w takich wyborach. Obecnie podczas oglądania gali obstawiam, które z kandydatek przejdą dalej oraz która wygra i cieszę się jak głupia jeśli trafnie wytypuje. Oczko Pomimo tego, że nie mam figury modelki to i tak nie wstydzę się próbować swoich sił w konkursach piękności organizowanych przez stronki na fb. Wiem, że jest mnóstwo hejterów ale naprawdę nie należy się nimi przejmować! Uśmiech Chcę aby jak najwięcej kobiet uwierzyło w siebie! Konkurs na "Kobietę Miesiąca", który od bardzo dawna organizuje na swojej stronie potrafi dokonać wielkich rzeczy! Uśmiech Cieszy mi się mordka jak widzę komentarze czy wiadomości od kobiet, które zaczęły inaczej myśleć o sobie. Zaczęły dostrzegać w sobie piękno. Wszystko dzięki temu, że zgłaszając się do mojego konkursu "usłyszały" komplementy od obcych im osób. Miało być o mnie... Duży uśmiech hehehe Duży uśmiech MUZYKA, TANIEC, dobre filmy, prowadzenie mojej strony, pomaganie oraz obdarowywanie innych prezentami to jest to co najbardziej lubię robić. Zapraszam wszystkich baaaardzo serdecznie na moją stronę! Uśmiech https://www.facebook.com/World.of.the.Woman Nie wiem czy można się tu reklamować. Jeśli nie to przepraszam Uśmiech Pierwszy raz zarejestrowałam się na forum. Troszkę minie zanim się z tu "zadomowie". Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. :*
10-Sty-2015 02:03
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 3,563
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 170
Post: #23
RE: Pokój powitalny
Cześć Monika Uśmiech Cieszymy się, że jesteś z nami i zapraszamy do dyskusji na forum Uśmiech
10-Sty-2015 19:55
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #24
RE: Pokój powitalny
Witam w naszym gronieUśmiech Cieszę się, że w końcu się zarejestrowałaś i przelejesz w postach swoje opinie na tematy, które Cię interesują.
Jeśli chodzi o 'reklamę', której dokonałaś to oczywiście te sprawy reguluje regulamin, jednak oboje wiemy, że współpracujemy na pewnym gruncie, także i bez tego każdy o Twoim działaniu wieUśmiech
Cieszę się, że wkładasz w to dużo serca i cieszy to nie tylko Ciebie ale też uszczęśliwia niejedną, to jest najważniejsze.

Wear Raphael
10-Sty-2015 20:04
Znajdź posty Cytuj post
Pasjonat
Liczba postów: 149
Dołączył: Sty 2015
Reputacja: 2
Post: #25
RE: Pokój powitalny
Witam serdecznie! Mam na imie Oskar, jestem ze Śląska. Zainteresowanie konkursami piękności praktycznie pojawiło się od czasu rozpoczęcia panowania Marceliny Zawadzkiej Uśmiech Zaintrygowała mnie jej piękność, gdy się dowiedziałem że dostała się do Top 16 na Miss Universe, ucieszyłem sie! Moge powiedzieć że jest (jak narazie) moją ulubioną miss. Prowadzę "fanpage" Miss Universe Poland, gdzie są opisywane nasze miss na konkursie: https://www.facebook.com/pages/Miss-Univ...k=timeline . Strona działa od niedawna Uśmiech

Obiecuje, moją aktywność w różnych tematach Uśmiech
10-Sty-2015 22:47
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 3,563
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 170
Post: #26
RE: Pokój powitalny
Witamy kolejnego Forumowicza Uśmiech
11-Sty-2015 12:59
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 792
Dołączył: Lis 2015
Reputacja: 35
Post: #27
RE: Pokój powitalny
Witam, mam na imię Gosia, mam 24 lata i obecnie mieszkam w Lublinie Uśmiech Konkursami interesuję się od 2005 roku, pisałam też na forach o miss, ale miałam trochę przerwy w pisaniu i głównie po cichu śledziłam zgrupowania. Teraz postanowiłam się uaktywnić w związku z Miss World i Miss Universe. Pozdrawiam Uśmiech
30-Lis-2015 19:46
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #28
RE: Pokój powitalny
(30-Lis-2015 19:46)Goszcz napisał(a):  Witam, mam na imię Gosia, mam 24 lata i obecnie mieszkam w Lublinie Uśmiech Konkursami interesuję się od 2005 roku, pisałam też na forach o miss, ale miałam trochę przerwy w pisaniu i głównie po cichu śledziłam zgrupowania. Teraz postanowiłam się uaktywnić w związku z Miss World i Miss Universe. Pozdrawiam Uśmiech

Witamy u nas Uśmiech Czuj się jak u siebie i nie bój się z nami dyskutować - ważne, że robisz to konstruktywnie i kulturalnie Uśmiech

W razie pytań pisz do moderatorów lud do mnie.

Wear Raphael
30-Lis-2015 20:06
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 3,563
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 170
Post: #29
RE: Pokój powitalny
Cześć Gosiu Uśmiech Zapraszamy do aktywności na forum Uśmiech
30-Lis-2015 20:57
Znajdź posty Cytuj post
Początkujący
Liczba postów: 44
Dołączył: Lis 2015
Reputacja: 0
Post: #30
RE: Pokój powitalny
Przepraszam, nie miałam pojęcia o istnieniu tego wątku Uśmiech Zatem, nadrabiam zaległości i witam serdecznie Uśmiech
Postanowiłam założyć konto całkiem niedawno, mimo że na forum trafiłam już jakiś czas temu. Mam 24 lata, pochodzę z Górnego Śląska gdzie nadal mieszkam, z wykształcenia jestem pedagogiem resocjalizacyjnym, z zainteresowaniem śledzę konkursy MU i MW (naprawdę miła odskocznia od zawodowych zobowiązań). Moje zainteresowania to, oprócz powyższego, sport, muzyka, film. Tworzycie naprawdę fajną, profesjonalną społeczność Uśmiech Pozdrawiam
30-Lis-2015 23:46
Znajdź posty Cytuj post


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5