Nowy panteon piękności - propozycje
Koneser Piękna
Liczba postów: 3,563
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 170
Post: #10
RE: Nowy panteon piękności - propozycje
(11-Paź-2015 09:19)żetka napisał(a):  Ja póki co nie traktuję Miss Poland Earth jako samodzielnego konkursu. Nie było siatki eliminacji, żadnych castingów, wybranych finalistek, finału. Jedynie niejako "zaocznie" została wybrana dziewczyna, której nałożono szarfę, koronę i przedstawiono dziennikarzom podczas konferencji prasowej. Trudno więc tu mówić o konkursie, dlatego ja nie stawiam znaku równości pomiędzy MPW, a MPE. Ale z drugiej strony w sumie można powiedzieć, że jedynym ogólnokrajowym konkursem, który wybiera najpiękniejszą Polkę pozostaje, czy to się komuś podoba, czy nie, Miss Polski. Zarówno bowiem MPW, jak i MPE, jak z samej ich nazwy wynika, nie mają ambicji wyboru najpiękniejszej kobiety w kraju, a jedynie najodpowiedniejszej delegatki na dany konkurs. Miss Polski i wcześniej Miss Polonia, to konkursy szersze. Nie tylko delegowały na konkursy międzynarodowe (i to nie na jeden, konkretny, a na wiele), ale i miały za cel wybór idealnej Polki, która również tu w kraju będzie prowadziła działalność jako Miss - uświetniała imprezy, przecinała wstęgi, brała udział w kampaniach reklamowych itp. Role MPW, czy MPE skończą się wraz z końcem konkursów, na które zostały wybrane. Przynajmniej ja tak to rozumiem. Dlatego po namyśle, albo faktycznie nie dodawajmy do panteonu żadnej laureatki polskiego konkursu poza Miss Polski, albo dodajmy obie - i MPW, i MPE.

Poobną kwestię miałam na myśli tylko może nie do końca konkretnie się wyraziłam. Może rzeczywiście stawianie znaku równości w tym momencie nie jest dobre, ale już za kilka miesięcy pewnie taki znak będziemy mogli postawić.
Zgadzam się w 100%, że jedynym konkursem, który wybiera (z nazwy) najpiękniejszą Polkę to Miss Polski. Tak jak Kasia wyżej wspomniała zarówno MWP jak i MEP mają być wybierane po to, aby były idealnymi delegatkami na dany konkurs. Dlatego też Żetka ma rację, że w panteonie powinna zostać tylko aktualna Miss Polski, a w przyszłości ewentualnie mogą dołączyć MWP czy MEP. Na ten moment jednak dla mnie to tylko wybrane w ramach eliminacji delegatki.
11-Paź-2015 15:37
Znajdź posty Cytuj post


Wiadomości w tym wątku
RE: Nowy panteon piękności - propozycje - Star - 10-Paź-2015, 09:32
RE: Nowy panteon piękności - propozycje - Klaudia - 11-Paź-2015 15:37
RE: Nowy panteon piękności - propozycje - supernova - 18-Lip-2017, 11:24
RE: Nowy panteon piękności - propozycje - supernova - 18-Lip-2017, 19:48
RE: Nowy panteon piękności - propozycje - Marekos - 18-Lip-2017, 20:02
RE: Nowy panteon piękności - propozycje - Marekos - 18-Lip-2017, 20:11
RE: Nowy panteon piękności - propozycje - Marekos - 19-Lip-2017, 15:46
RE: Nowy panteon piękności - propozycje - Marekos - 19-Lip-2017, 16:19
RE: Nowy panteon piękności - propozycje - Marekos - 19-Lip-2017, 17:16
RE: Nowy panteon piękności - propozycje - Marekos - 24-Lip-2017, 15:11
RE: Nowy panteon piękności - propozycje - Star - 24-Lip-2017, 18:19
RE: Nowy panteon piękności - propozycje - Marekos - 24-Lip-2017, 19:59
RE: Nowy panteon piękności - propozycje - Star - 24-Lip-2017, 18:35
RE: Nowy panteon piękności - propozycje - Star - 24-Lip-2017, 19:08
RE: Nowy panteon piękności - propozycje - Star - 24-Lip-2017, 19:26

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5