Nowy panteon piękności - propozycje
Marekos
Unregistered
 
Post: #61
RE: Nowy panteon piękności - propozycje
(24-Lip-2017 16:52)Ironic napisał(a):  Na razie uważam, że trzy mogą być ale do czasu aż inne konkursy zajmą ich miejsce. Jeśli,to który według Was zająć powinien te 2 miejsca ?
Co do tego co będzie za rok to daleko i wtedy podejmie się decyzję a tymczasem jak już wspominałem, by to właśnie Panteon Miss Passion był na dole widoczny bo to swoje i osobne poddziały każdy może sobie sprawdzić. Techniczny slajder w panteonie być może jest do wykonania ale to znowu inwestycja w programistyczne prace, która aktualnie nie jest w moim przypadku możliwa. Nie jest to znowu taki koniec Świata, że ktoś przestanie na forum wchodzić bo nie zobaczy swojego konkursu w Panteonie. Nic nie stoi na przeszkodzie by coś zmienić za pół roku, np. po wyborach pod koniec roku kiedy będzie już większość nowych głów do podmiany. Na razie jakoś nie czuję by inne konkursy dolną część wypełniły. Bądźcie aktywni w tematach, które postulujecie a być może miejsce w Panteonie się potem znajdzie Uśmiech Nie ma tu do końca idealnych rozwiązań, uważam, że na teraz tak może jednak zostać. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe opinie.

Co do Mistera Passion 2017 ? Skąd Marekos takie informacje, że wybieramy swojego ?

http://misspassion.pl/Thread-MisterPassion-2017 - chodziło mi o te wybory MisterPassion, ale może to nie to samo co Miss Passion.
24-Lip-2017 19:59
Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #62
RE: Nowy panteon piękności - propozycje
Marekos, jako, że dołączyłeś ostatnio to możesz nie wiedzieć, że przy okazji większości 'realnych' wyborów wybieramy swoich faworytów przed finałem i stąd taka nazwa, powinno to brzmieć Mister Passion Polski, jak Miss Polonia Passion itp itd. Uśmiech

Co do męskiej wersji konkursu to w najbliższej przyszłości nie planuję nic takiego, chcąc skupić się bardziej na Miss Passion.

Wear Raphael
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-Lip-2017 20:18 przez Ironic.)
24-Lip-2017 20:11
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 3,563
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 170
Post: #63
RE: Nowy panteon piękności - propozycje
(24-Lip-2017 19:26)Star napisał(a):  p.s. Mr Supranational oglądało mi się bardzo fajnie rok temu. Co mnie zmienia faktu, że ten konkurs ma zaledwie rok. I jak konkurs powstał szybko i ładnie to tak samo może szybko się zakończyć. Tak samo z damskimi konkursami porównując MU czy MTQI. Po drugie konkurs to nie tylko gala finałowa, a zgrupowanie, przesłanie, np. BWAP.

Oczywiście, że to nie tylko gala finałowa. Zgrupowanie to chyba najważniejsza część konkursu. Gala to jedynie "wisienka na torcie". Odniosłam się jednak do tego co napisałeś odnośnie konkursu, na który byś pojechał (w domyśle zrozumiałam, że chodziło o oglądanie gali - popraw mnie jeśli się mylę) Uśmiech Konkurs oczywiście może zniknąć, ale dziś trzeba przyznać, że tak jak już od kilku lat MS, pierwsza jego edycja była świetnym widowiskiem.
24-Lip-2017 20:18
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 885
Dołączył: Lis 2016
Reputacja: 45
Post: #64
RE: Nowy panteon piękności - propozycje
Również jestem za propozycją Klaudii. Jednak zasugerowałbym pewną zmianę - Miss Earth Poland przenieść na dół, ze względu na to że to dość świeży i do tego mały konkurs. Na góre w jej miejsce dałbym Mistera Polski. Jeden pan na górze by się przydał, więc czemu nie dać najprzystojniejszego Polaka? Osobiście jako mężczyzna wnioskuje o równouprawnienie Duży uśmiech
24-Lip-2017 22:55
Znajdź posty Cytuj post


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5