Pokój powitalny
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #1
Pokój powitalny
Każde forum ma takie pokoje i chociaż w większości się już znamy to dajmy szansę trochę poznać się innym. Nie tylko posty mówią o nas. Jeśli ktoś chce pozostać wybitnie anonimowy, ma do tego prawo. Zachęcam jednak do napisania kilu słów o sobie.


______________

Aby nie być gołosłownym napiszę skromne kilka faktów o sobie.

Rafał.Pochodzę ze Śląska ale od 4 lat zamieszkuję Wielką Brytanię. W Polsce spędziłem jakieś 28 lat życia z czego przepracowałem 6 w studiu fotograficznym, magister historii, miłośnik filmów (nałogowo), muzyki (nałogowo), konkursów piękności i tworzenia stron internetowych o przeróżnej tematyce (fora muzyczne, konkursy, strony rozrywkowe, portale polonijne itp itd). W wolnym czasie aktualnie jak nie zajmuję się forum to pracuję całymi dniami a wolnym czasie jak nie film, kino to wspólne wypady do i ze znajomymi a także wspólne krótsze i dłuższe wycieczki po kraju i Świecie. Amen

Wear Raphael
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-Gru-2014 22:25 przez Ironic.)
09-Gru-2014 22:25
Znajdź posty Cytuj post
Początkujący
Liczba postów: 41
Dołączył: Paź 2014
Reputacja: 2
Post: #2
RE: Pokój powitalny
Zorganizuj w Anglii wybory polonijnej miss i zdobądż licencję od Julii na MW. Jest tam tylu Polaków, że spokojnie można powiedzieć, że wybór będzie reprezentatywny.
10-Gru-2014 00:48
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 3,563
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 170
Post: #3
RE: Pokój powitalny
To może teraz ja Oczko

Mam na imię Klaudia i mam 22 lata. Pochodzę z pięknego Dolnego Śląska i tam też jeszcze mieszkam Oczko Studiuję na 3 roku na kierunku Bezpieczeństwo Publiczne i właśnie przygotowuję się do obrony pracy licencjackiej. Na co dzień też pracuję jako asystentka prezesa szkoły językowej. Wolne chwile spędzam z rodziną i przyjaciółmi. Często bywam w kinie i w teatrze. Uwielbiam szpilki i język hiszpański Duży uśmiech Serce Moje zainteresowania to głównie taniec, szeroko pojęte bezpieczeństwo, modeling, film i oczywiście konkursy piękności. Tańczyłam jako dziecko, niestety kontuzja spowodowała, że musiałam zrezygnować z tego pięknego sportu, ale do dziś z sentymentem odwiedzam różne turnieje i oglądam pokazy. Bezpieczeństwem zarazili mnie rodzice, którzy przez wiele lat zawodowo związani byli z wojskiem. Ja wybrałam ciut inne rozwiązanie, ale tematyka podobna i muszę przyznać, że to jest to czym chciałbym się zajmować. Modeling stał się moją pasją po tym jak zrezygnowałam z tańca i stał się pewnym sposobem na moje nastoletnie życie. Przez parę lat pracowałam jako modelka po czym zaczęłam mieć inne priorytety i zaczęło brakować czasu. Dzisiaj sporadycznie biorę udział w sesjach zdjęciowych czy pokazach mody i robię to głównie dla własnej przyjemności. Natomiast konkursami zaraziła mnie moje\a starsza siostra, która z powodzeniem jeszcze jako nastolatka brała udział w różnych wyborach. Także pierwszym konkursem, który widziałam na żywo był finał MP DŚ i MPN DŚ. To był pierwszy raz, kiedy widziałam na żywo "prawdziwą królową" Miss Polski 2000 Dorotę Pikułę, która wydawała mi się taaaka piękna Oczko Wtedy też dzięki mojej siostrze poznałam wspaniałą Martę Cybakow (dzisiaj Cybakow-Szachowską Oczko), późniejszą finalistkę Miss Polski, Wicemrs Polski i obecnie organizatorkę wyborów Miss Dolnego Śląska oraz Miss Wrocławia w ramach Miss Polski. Przecudowna kobieta pod każdym względem - zarówno wtedy jak i teraz Serce Miało być o mnie, ale przecież odrobina dobrego PRu jeszcze nikomu nie zaszkodziła Oczko Może przekona to jakąś piękną dziewczynę z DŚ, że pod skrzydłami Marty będzie się czuła w konkursie komfortowo i bezpiecznie Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-Gru-2014 12:42 przez Klaudia.)
10-Gru-2014 12:31
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Liczba postów: 3,742
Dołączył: Gru 2014
Reputacja: 233
Post: #4
RE: Pokój powitalny
Witam szanownych forumowiczów! Uśmiech

Mam na imię Wojtek, mam 23 lata, pochodzę i mieszkam wciąż w Starogardzie Gdańskim. Możecie kojarzyć mnie z pozostałych for o konkursach piękności. Moje zainteresowanie konkursami piękności rozpoczęło się na dobre od finału Miss World 2004, kiedy to zafascynowałem się tym konkursem oraz naszą reprezentantką Katarzyną Borowicz.

Jako że obecnie mam w zanadrzu dużo czasu wolnego, postanowiłem dołączyć do Waszego grona. Poza tym nie daruję sobie jeśli ominie mnie kolejna odsłona Miss Multinational, obecnie Miss Passion Queen. Oczko
19-Gru-2014 02:57
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #5
RE: Pokój powitalny
Witamy na misspassionUśmiech Zapraszamy do czestej i swobodnej aktywnosci w tematach.

Wear Raphael
19-Gru-2014 15:16
Znajdź posty Cytuj post
Mistrz Pióra
Liczba postów: 1,037
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 38
Post: #6
RE: Pokój powitalny
Witamy w naszych skromnych progach, Wojtku Uśmiech Cieszę się, że do nas dołączyłeś Uśmiech
19-Gru-2014 17:52
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 3,563
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 170
Post: #7
RE: Pokój powitalny
Ja również bardzo się cieszę Uśmiech Witamy!
20-Gru-2014 00:38
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Liczba postów: 3,742
Dołączył: Gru 2014
Reputacja: 233
Post: #8
RE: Pokój powitalny
Dziękuję za miłe powitanie Uśmiech

[Obrazek: tumblr_lyokikO2EU1qk8x9e.gif]
20-Gru-2014 02:46
Znajdź posty Cytuj post
Pasjonat
Liczba postów: 85
Dołączył: Gru 2014
Reputacja: 0
Post: #9
RE: Pokój powitalny
Witam, jestem tutaj nowa Uśmiech Interesuję się konkursami piękności od dłuższego czasu, ale dopiero dzisiaj postanowiłam założyć tutaj konto Uśmiech Jest to związanie z faktem, iż wielkimi krokami zbliża się mój ulubiony konkurs - Miss Universe.

Mam na imię Joanna, mam 23 lata Uśmiech
22-Gru-2014 14:05
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #10
RE: Pokój powitalny
Witam Joanno na misspassionUśmiech Mam nadzieję, że spędzisz z nami tutaj ciekawe chwile i szybko dołączysz się do dyskusji.

W razie problemów pisz do mnie, do moderatorów lub na głównym czacie Uśmiech

Wear Raphael
22-Gru-2014 14:17
Znajdź posty Cytuj post


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5