Pokój powitalny
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #31
RE: Pokój powitalny
(30-Lis-2015 23:46)Pestka napisał(a):  Przepraszam, nie miałam pojęcia o istnieniu tego wątku Uśmiech Zatem, nadrabiam zaległości i witam serdecznie Uśmiech
Postanowiłam założyć konto całkiem niedawno, mimo że na forum trafiłam już jakiś czas temu. Mam 24 lata, pochodzę z Górnego Śląska gdzie nadal mieszkam, z wykształcenia jestem pedagogiem resocjalizacyjnym, z zainteresowaniem śledzę konkursy MU i MW (naprawdę miła odskocznia od zawodowych zobowiązań). Moje zainteresowania to, oprócz powyższego, sport, muzyka, film. Tworzycie naprawdę fajną, profesjonalną społeczność Uśmiech Pozdrawiam

Witam krajana, chociaż już tam nie mieszkam.

Jak wyżej, zachęcamy do aktywności i w razie czego służymy pomocą Uśmiech

Wear Raphael
30-Lis-2015 23:52
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 3,563
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 170
Post: #32
RE: Pokój powitalny
Dziękujemy za słowa uznania. Teraz Ty też do tej naszej społeczności należysz Uśmiech Tylko musisz wiedzieć, że od nas można się szybko uzależnić Duży uśmiech Ale rozumiem, że Ty to wiesz i wchodzisz w to, hehe Oczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-Gru-2015 00:04 przez Klaudia.)
01-Gru-2015 00:03
Znajdź posty Cytuj post
Pasjonat
Liczba postów: 82
Dołączył: Sie 2016
Reputacja: 0
Post: #33
RE: Pokój powitalny
To ja też się przedstawię, chociaż większość znam z poprzedniego forum ;-)

Jestem Mateusz, wiosen już 26 ;-) Obecnie od 6 lat Szczecinianin ;p Z zawodu pielęgniarz i uwaga uwielbiam swoją pracę ;-) Kocham muzykę, która nie opuszcza mnie ani na sekundę. Piekę, gotuję, sprzątam ;p mawiają że idealny ze mnie kandydat na męża i zięcia Duży uśmiech (może znajdę tu małżonka? Duży uśmiech). Ale dobra nie róbmy tu portalu randkowego Duży uśmiech Wybory Miss zawsze wzbudzają we mnie emocje (podobnie jak Eurowizja) tak więc mam nadzieję, że będziemy się tu razem dobrze bawić i wspólnie cieszyć z sukcesów Naszych dziewczyn ;-)
17-Sie-2016 21:13
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #34
RE: Pokój powitalny
(17-Sie-2016 21:13)Kryspin napisał(a):  To ja też się przedstawię, chociaż większość znam z poprzedniego forum ;-)

Jestem Mateusz, wiosen już 26 ;-) Obecnie od 6 lat Szczecinianin ;p Z zawodu pielęgniarz i uwaga uwielbiam swoją pracę ;-) Kocham muzykę, która nie opuszcza mnie ani na sekundę. Piekę, gotuję, sprzątam ;p mawiają że idealny ze mnie kandydat na męża i zięcia Duży uśmiech (może znajdę tu małżonka? Duży uśmiech). Ale dobra nie róbmy tu portalu randkowego Duży uśmiech Wybory Miss zawsze wzbudzają we mnie emocje (podobnie jak Eurowizja) tak więc mam nadzieję, że będziemy się tu razem dobrze bawić i wspólnie cieszyć z sukcesów Naszych dziewczyn ;-)

Amen !

Wear Raphael
17-Sie-2016 21:31
Znajdź posty Cytuj post
Pasjonat
Liczba postów: 176
Dołączył: Cze 2016
Reputacja: 5
Post: #35
RE: Pokój powitalny
Wojtek, bo tak mam na imię też przylazł z poprzedniego forum. Obecnie mieszka w Krakowie gdzie pracuje jako dj Uśmiech Nie wyobraża sobie by robił w życiu coś innego. No ewentualnie mógłby pomagać w wynajdywaniu przyszłych miss Uśmiech Czeka z utęsknieniem na jakiś wielki sukces na MW lub MU. Pozdrawia Uśmiech
17-Sie-2016 22:01
Znajdź posty Cytuj post
Banned
Liczba postów: 1,180
Dołączył: Wrz 2014
Post: #36
RE: Pokój powitalny
Oj widzę ...że pomalutku więcej osób tutaj dochodzi..
Cieszy mnie to - jakbym była właścicielką forum Uśmiech ..Ironicu chyba nie masz mi za złe ,że ciesze się Twoimi sukcesami?
(Nie będę udawać ,ze nie mam w tym odrobinę prywatnej satysfakcji ) Uśmiech
..Ale mogę śmiało powiedzieć,że jest tu miejsce dla każdego ..dla starych ...dla nowych ...dla próbujących i dla weteranów...
Jeśli ja...ze swoim uporem znajduję tu przestrzeń dla siebie ...to myślę ,że każdy się tutaj odnajdzie.
I powiem ..bo to dla mnie ważne: mimo sporów i różnic zdań ...można się czuć tutaj dobrze.
Pozdrawiam wszystkich przybywających ...znanych i nieznanych Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-Sie-2016 22:37 przez missjonerka.)
17-Sie-2016 22:36
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #37
RE: Pokój powitalny
(17-Sie-2016 22:36)missjonerka napisał(a):  Oj widzę ...że pomalutku więcej osób tutaj dochodzi..
Cieszy mnie to - jakbym była właścicielką forum Uśmiech ..Ironicu chyba nie masz mi za złe ,że ciesze się Twoimi sukcesami?
(Nie będę udawać ,ze nie mam w tym odrobinę prywatnej satysfakcji ) Uśmiech
..Ale mogę śmiało powiedzieć,że jest tu miejsce dla każdego ..dla starych ...dla nowych ...dla próbujących i dla weteranów...
Jeśli ja...ze swoim uporem znajduję tu przestrzeń dla siebie ...to myślę ,że każdy się tutaj odnajdzie.
I powiem ..bo to dla mnie ważne: mimo sporów i różnic zdań ...można się czuć tutaj dobrze.
Pozdrawiam wszystkich przybywających ...znanych i nieznanych Uśmiech
powtorze sie... AmenUśmiech i dziekuje... ale nic bez WasUśmiech

Wear Raphael
17-Sie-2016 22:41
Znajdź posty Cytuj post
Wizjoner
Liczba postów: 894
Dołączył: Paź 2016
Reputacja: 44
Post: #38
RE: Pokój powitalny
Cześć wszystkim! Mam na imię Magda i mam dwadzieścia kilka lat. Forum przeglądam od niecałego roku, jakiś czas temu postanowiłam się tutaj zarejestrować, a dzisiaj przyszedł czas na mój pierwszy post Uśmiech Studiuję na politechnice i przygotowuję się do obrony pracy inżynierskiej. Na Forum trafiłam przez przypadek, zainspirowana osobą naszej Miss Polski 2015 Madzi Bieńkowskiej Uśmiech i właśnie ten konkurs na chwilę obecną darzę największą sympatią.
Pozdrawiam serdecznie!
06-Lis-2016 15:03
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #39
RE: Pokój powitalny
Witamy Cię u nas. Zachęcam do dołączenia do dyskusji zawsze wtedy, kiedy będziesz miała na to ochotę, wystarczy odrobina odwagi, każdy z nas kiedyś zaczynał. W razie pytań pisz do mnie, reszta też zapewne pomoże Uśmiech

Wear Raphael
06-Lis-2016 15:09
Znajdź posty Cytuj post
Mistrz Pióra
Liczba postów: 1,037
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 38
Post: #40
RE: Pokój powitalny
Witamy Cię serdecznie, Magdo Uśmiech Cieszy fakt, że forum zyskuje kolejną Forumowiczkę i fankę Magdaleny Bieńkowskiej, która tutaj ma spore grono sympatyków Oczko Zapraszam do dyskusji i życzę, aby czas spędzony na naszym forum był dla Ciebie czystą przyjemnością Oczko Pozdrawiam i polecam się w razie jakichkolwiek wątpliwości Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-Lis-2016 15:53 przez NiKa.)
06-Lis-2016 15:52
Znajdź posty Cytuj post


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5