...
Entuzjasta
Liczba postów: 4,085
Dołączył: Lut 2015
Reputacja: 87
Post: #11
RE: Miss Polonia 2019 - Karolina Bielawska.
(09-Lis-2021 20:06)żetka napisał(a):  
(09-Lis-2021 20:04)Malankiewka napisał(a):  
(09-Lis-2021 19:39)żetka napisał(a):  Oficjalna wizytówka Karoliny już na profilu Miss World:

https://www.youtube.com/watch?v=8LZ1dEsKcDs

(09-Lis-2021 18:57)Malankiewka napisał(a):  O Wojtek dzięki for teaming up! Właśnie o to chodziło!
Ale jak tu utrudniać życie Karolinie nie dobrana suknia skoro jeszcze jej nie widzieliśmy a secondo nikt nie ma zamiaru tutaj jej utrudniać startu w MW!

(09-Lis-2021 17:48)żetka napisał(a):  Wojtek, muszę z Tobą popolemizować, bo coś ostatnio rzadko się zgadzamy (aż dziwne, bo zwykle byłeś jednym z tych użytkowników forum, pod którego postami mogłabym się podpisać Uśmiech Owszem sukienka Agbani była prosta, ale doskonale harmonizowała z całym ówczesnym wizerunkiem Agbani - delikatna, wiotka sarna, bardzo naturalna, z minimalistycznym makijażem i niezwykle prostą, skromną fryzurą. Suknia Roseanny nijak nie pasowała do jej przerysowanego wizerunku - farbowanych włosów w nienaturalnym kolorze, lalkowatego mocnego makijażu...może tylko ten soczysty kolor. Tak ni przypiął, ni przyłatał...jakby gdzieś w biegu chwyciła pierwszą lepszą kieckę, bez żadnego pomyślunku...

A co do postu Malanakiewki, ja też nie lubię cekinów, srok, choinek, bez, syren, etc...ale można stworzyć, gustowną, piękną suknię, która jednocześnie nie jest zbyt skromna i prosta, stosowna do okazji, a jednocześnie nie trąci kiczem. I wśród laureatek MW z ostatnich lat sporo takich było...I zgadzam się, że kiecka, a suknia, to dwie zupełnie różne części garderoby...Właśnie dlatego uważam, że Roseanna miała kieckę, nie suknię Oczko

Ja sie muszę zgodzić z Wojtkiem całkowicie, to były inne czasy. Nie mniej jednak, właśnie ten shocking pink kolor był strzałem w dziesiątkę bo on idealnie podkreślał ta całą bajkę która miała/ma na imię Roseanna: ona wyglądała jak po wielu operacjach plastycznych normalnie jak Barbie i ten plastikowy rusz idealnie się nadal. Czysta harmonia: ona sztuczna i ten lalkowaty róż też. Ktoś miał naprawdę wielkiego nosa.
Z całym szacunkiem dla Twej wiedzy Zetko ale dział mody i fotografii proponuje zostawić osobom które troszkę się lepiej w tym orientują. Mam nadzieję że nie masz mi za źle tego komentarza ale nie każdy musi wiedzieć bądź znać się na wszystkim.

Ok, to poproszę o szczegółowe instrukcje, czy wolno mi się wypowiadać na tym forum, a jeśli tak, to w jakim zakresie i na jakie tematy. Skoro nie jestem fotografem, projektantem mody, stylistą, pracownikiem agencji modelek, ani osobą, która pracuje w branży beauty nie powinnam się zatem wypowiadać na żaden tu poruszany temat, bo nie mam do tego wystarczających kwalifikacji.
Czyli to chyba po prostu forum nie dla mnie :/

Jeśli ja się na czymś nie znam, to się na ten temat nie wypowiadam. To jest moje podejście, a Ty zrób jak uważasz.

Masz rację, nie będę się już tutaj wypowiadać, bo nie jestem ekspertem w żadnym z poruszanych tu tematów.
Ja miałam na myśli siebie, nie Ciebie. Jeśli ja się na czymś się nie znam to poprostu milczę. Jeśli interesuje się i działam w fotografii to się wypowiem. Zrób jak uważasz. Nie będę mówić nikomu co ma robić. Twoja wola.
09-Lis-2021 20:11
Znajdź posty
Entuzjasta
Liczba postów: 4,085
Dołączył: Lut 2015
Reputacja: 87
Post: #12
RE: Agata Wdowiak - Miss Polski 2021
(09-Lis-2021 20:05)JaToJa13 napisał(a):  Nie chce mi się czytać do tyłu, bo raczej czytam co jakiś czas zaległości i kojarzę Żetkę z tego, że bardzo waży słowa, jeśli do kogoś lub czegoś nie jest przekonana. Na pewno nikomu nie ubliża. Fajnie by było, gdybyś to miała na uwadze pisząc na tym forum:-)

Odkąd jestem tu na forum a jestem nie od dziś - nikt mnie w życiu nie obraził, dlatego nie spodziewałam się tego ze strony Zetki osoby która bardzo "siedzi" w tym temacie.
Administrator został powiadomiony o całej sprawie Uśmiech
09-Lis-2021 20:15
Znajdź posty
Specjalista
Liczba postów: 385
Dołączył: Lip 2018
Reputacja: 20
Post: #13
RE: Agata Wdowiak - Miss Polski 2021
(09-Lis-2021 20:15)Malankiewka napisał(a):  
(09-Lis-2021 20:05)JaToJa13 napisał(a):  Nie chce mi się czytać do tyłu, bo raczej czytam co jakiś czas zaległości i kojarzę Żetkę z tego, że bardzo waży słowa, jeśli do kogoś lub czegoś nie jest przekonana. Na pewno nikomu nie ubliża. Fajnie by było, gdybyś to miała na uwadze pisząc na tym forum:-)

Odkąd jestem tu na forum a jestem nie od dziś - nikt mnie w życiu nie obraził, dlatego nie spodziewałam się tego ze strony Zetki osoby która bardzo "siedzi" w tym temacie.
Administrator został powiadomiony o całej sprawie Uśmiech

Chyba muszę wyjaśnić:-), bo wydaje mi się, że nie zostałam zrozumiana.
To wyżej, o Żetce pisałam Malankiewko do Ciebie w kontekście tego, że na miejscu Żetki czułabym się obrażona przez Ciebie.
09-Lis-2021 20:21
Znajdź posty
Koneser Piękna
Liczba postów: 7,573
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 209
Post: #14
RE: Agata Wdowiak - Miss Polski 2021
Z całym szacunkiem ale robicie "g" burzę...no sorry. Jedna wielce obrażona, druga nie będzie się wypowiadać bo pierwsza podważyła jej wiedzę na temat mody... Oj kobiety, kobiety...
Jak mam być szczery to samej Malankiewki za wielka znawczynie mody też nie uważam, delikatnie pisząc. Iście brytyjskie poczucie stylu ale nich sobie pisze o tych swoich chabrach, kobaltach i innych odcieniach niebieskiego. Może musi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-Lis-2021 20:25 przez Damian.)
09-Lis-2021 20:21
Znajdź posty
Entuzjasta
Liczba postów: 4,085
Dołączył: Lut 2015
Reputacja: 87
Post: #15
RE: Agata Wdowiak - Miss Polski 2021
(09-Lis-2021 20:21)Damian napisał(a):  Z całym szacunkiem ale robicie "g" burzę...no sorry. Jedna wielce obrażona, druga nie będzie się wypowiadać bo pierwsza podważyła jej wiedzę na temat mody... Oj kobiety, kobiety...
Jak mam być szczery to samej Malankiewki za wielka znawczynie mody też nie uważam, delikatnie pisząc. Iście brytyjskie poczucie stylu.

No to popisałes się Damianie...O matko
Odkąd to ja mieszkam w UK? To primo?
Owszem interesuje się modą i wielokrotnie bym ubrała dziewczyny na zgrupowania lepiej. I na pewno nie mam "brytyjskiego" poczucia stylu. Ja fanką kiczu nie jestem i nie byłam, tak samo jak i malarstwa prymitywnego.
Tak i będę pisać o chabrach, kobaltach i rubinach - nikt mi nie zabroni.

(09-Lis-2021 20:21)JaToJa13 napisał(a):  
(09-Lis-2021 20:15)Malankiewka napisał(a):  
(09-Lis-2021 20:05)JaToJa13 napisał(a):  Nie chce mi się czytać do tyłu, bo raczej czytam co jakiś czas zaległości i kojarzę Żetkę z tego, że bardzo waży słowa, jeśli do kogoś lub czegoś nie jest przekonana. Na pewno nikomu nie ubliża. Fajnie by było, gdybyś to miała na uwadze pisząc na tym forum:-)

Odkąd jestem tu na forum a jestem nie od dziś - nikt mnie w życiu nie obraził, dlatego nie spodziewałam się tego ze strony Zetki osoby która bardzo "siedzi" w tym temacie.
Administrator został powiadomiony o całej sprawie Uśmiech

Chyba muszę wyjaśnić:-), bo wydaje mi się, że nie zostałam zrozumiana.
To wyżej, o Żetce pisałam Malankiewko do Ciebie w kontekście tego, że na miejscu Żetki czułabym się obrażona przez Ciebie.
Tylko że to Zetka obraziła mnie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-Lis-2021 20:30 przez Malankiewka.)
09-Lis-2021 20:27
Znajdź posty
Koneser Piękna
Liczba postów: 2,865
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 286
Post: #16
RE: Agata Wdowiak - Miss Polski 2021
(09-Lis-2021 20:21)Damian napisał(a):  Z całym szacunkiem ale robicie "g" burzę...no sorry. Jedna wielce obrażona, druga nie będzie się wypowiadać bo pierwsza podważyła jej wiedzę na temat mody... Oj kobiety, kobiety...
Jak mam być szczery to samej Malankiewki za wielka znawczynie mody też nie uważam, delikatnie pisząc. Iście brytyjskie poczucie stylu.

Nie można podważyć mojej wiedzy na temat mody, bo ja nie czuję się ekspertką w tym temacie. Nie mam wiedzy, mam swoje zdanie, podoba mi się jakaś suknia, albo nie, sama bym taką założyła, albo nie, wydaje mi się, że jakaś Miss wygląda w niej lepiej, czy gorzej. To tak samo, jak z urodą - jednemu podoba się taka Miss, innemu inna - i nie trzeba być ekspertem, żeby mieć swój gust. I wydawało mi się dotąd, że każdy na tym forum może wyrazić swoje zdanie na temat konkursów piękności (szeroko pojęty, a więc obejmujący również kreacje na konkursy międzynarodowe, albo oficjalne zdjęcia) niezależnie od tego, czy jest ekspertem w danej dziedzinie (cokolwiek to znaczy), czy tylko fanem. Nie podważono mojej wiedzy, po prostu kazano mi kolokwialnie mówiąc "zamknąć buzię" i nie wypowiadać się na tematy, o których nie mam pojęcia, bo się nimi nie zajmuję. No więc nie zajmuję się zawodowo żadną dziedziną, o której tu piszemy, więc nie powinnam się w ogóle na tym forum wypowiadać.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-Lis-2021 20:31 przez żetka.)
09-Lis-2021 20:30
Znajdź posty
Administrator
Liczba postów: 3,742
Dołączył: Gru 2014
Reputacja: 233
Post: #17
RE: Agata Wdowiak - Miss Polski 2021
Proszę o spokój!

Zarówno Żetko, Malankiewko jak i Ciebie Damianie. Wasze osobiste komentarze, lekceważące zwroty w trzeciej osobie i wręcz obraźliwe opinie są nie na miejscu. Nie chcę więcej czegoś takiego tutaj czytać!
09-Lis-2021 20:30
Znajdź posty
Administrator
Liczba postów: 3,742
Dołączył: Gru 2014
Reputacja: 233
Post: #18
...
Żadnych więcej osobistych wycieczek, bo będę zmuszony również zamknąć ten wątek dopóki nie zapanuje spokój.
Nikt z nas nie jest ekspertem i każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii bez obrażania innych forumowiczów!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-Lis-2021 17:25 przez Voytek.)
09-Lis-2021 20:37
Znajdź posty


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5