Koniec MissPassion
Wyrocznia Forum 2018
Liczba postów: 898
Dołączył: Sty 2017
Reputacja: 39
Post: #41
RE: Koniec MissPassion
Dziękuję za dotychczasową pracę i życzę powodzenia Voytek!
10-Lut-2021 22:32
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 746
Dołączył: Paź 2017
Reputacja: 142
Post: #42
RE: Koniec MissPassion
Dzięki dla dotychczasowej ekipy i powodzenia Tobie, Voytek.
11-Lut-2021 00:19
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 2,824
Dołączył: Wrz 2016
Reputacja: 224
Post: #43
RE: Koniec MissPassion
Powodzenia Voytek
11-Lut-2021 12:54
Znajdź posty Cytuj post
Wizjoner
Liczba postów: 894
Dołączył: Paź 2016
Reputacja: 44
Post: #44
RE: Koniec MissPassion
(10-Lut-2021 18:14)Scarlet napisał(a):  
(09-Lut-2021 23:45)Ironic napisał(a):  Kochani.
Postanowiliśmy, że zostajemy przy starej nazwie MissPassion.pl
Dziękujemy za zmuszenie nas do tej decyzji (nie żałujemy) niejakiej firmie/podmiotowi 'newprojectgemini', która wykorzystała chwilę zwłoki z naszej strony i wykupiła domenę MissMania.pl oraz kilka rozszerzeń do niej (.com .org aby nam do głowy nie przyszło ratować się nimi, i to samo z domenami MissPassion które się jeszcze ostały), po czym wystawiła ją na sprzedaż za jedyne 10 tys. zł myśląc, że pogrążymy się w rozpaczy na próbę takiego postawienia nas pod ścianą. Pod ścianą nie płaczemy a dalej pod nią rozmawiamy jak tu tworzyć dobre i przyjazne miejsce ( a nie miejsce dla hejtu). Nie mamy czasu ani ochoty bawić się w gierki na górze, to nie nasza piaskownica, nie nasze klocki. My tu siedzimy z pasji, nie zarobku. Ktokolwiek ma ochotę może sobie wszystkie nazwy pod forum czy konkurs kupować, bo do nazwy nie jesteśmy przywiązani aż tak by dołki pod sobą kopać. Forum czy konkursy tworzą i będą tworzyć ludzie i to z nimi ludzie tworzą swoje opinie, środowisko i tego nikt i nic nie zmieni.

Tutaj profil na instagramie stworzony przez w/w podmiot z naszej nowej/byłej nazwy:
https://www.instagram.com/missmaniapl/
Aukcja domeny o której mówiłem : https://www.aftermarket.pl/domena/missma...84814e21ae

Nowym właścielem i Administratorem forum zostaje Voytek i wierzę, że oddaję to w dobre ręce. Róbmy dalej swoje.
Ja Dziękuję, życie napisało mi inne scenariusze ale być może będę tutaj jeszcze wpadał sporadycznie.
Ironic

I wystarczy wpisać nazwę firmy w google aby wszystko było jasne Cyklop
Ja tam się cieszę że zostaje nazwa stara, dzięki jeszcze raz staremu gospodarzowi Serce I witam Nowego Anioł

Scarlet, właśnie spojrzałam jak zobaczyłam Twojego posta. Ale to przykre... Huh
11-Lut-2021 16:44
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Liczba postów: 3,753
Dołączył: Gru 2014
Reputacja: 233
Post: #45
RE: Koniec MissPassion
Dziękuję za wszystkie mile słowa Zawstydzony

Jako wieloletni forumowicz, jestem również zadowolony, że większość aspektów zostaje po staremu i forum dalej w pełni funkcjonuje. Nie sądziłem, że to mi przypadnie przejąć stery, więc choć w dalszym ciągu jestem dość zaskoczony obrotem spraw, to jestem pozytywnej myśli i wdzięczny Rafałowi za zaufanie. Zostaję tylko opiekunem forum i myślę, że kiedyś, pewnego dnia kapitan Rafał powróci na ster. Oczko

Tymczasem w ciężkim, pandemicznym czasie mam nadzieję na ciekawy, znacznie lepszy od zeszłorocznego sezon 2021 w konkursowym swiecie, aby było o czym dyskutować.
12-Lut-2021 06:58
Znajdź posty Cytuj post
Pasjonat
Liczba postów: 221
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 21
Post: #46
RE: Koniec MissPassion
(09-Lut-2021 23:45)Ironic napisał(a):  Kochani.
Postanowiliśmy, że zostajemy przy starej nazwie MissPassion.pl
Dziękujemy za zmuszenie nas do tej decyzji (nie żałujemy) niejakiej firmie/podmiotowi 'newprojectgemini', która wykorzystała chwilę zwłoki z naszej strony i wykupiła domenę MissMania.pl oraz kilka rozszerzeń do niej (.com .org aby nam do głowy nie przyszło ratować się nimi, i to samo z domenami MissPassion które się jeszcze ostały), po czym wystawiła ją na sprzedaż za jedyne 10 tys. zł myśląc, że pogrążymy się w rozpaczy na próbę takiego postawienia nas pod ścianą. Pod ścianą nie płaczemy a dalej pod nią rozmawiamy jak tu tworzyć dobre i przyjazne miejsce ( a nie miejsce dla hejtu). Nie mamy czasu ani ochoty bawić się w gierki na górze, to nie nasza piaskownica, nie nasze klocki. My tu siedzimy z pasji, nie zarobku. Ktokolwiek ma ochotę może sobie wszystkie nazwy pod forum czy konkurs kupować, bo do nazwy nie jesteśmy przywiązani aż tak by dołki pod sobą kopać. Forum czy konkursy tworzą i będą tworzyć ludzie i to z nimi ludzie tworzą swoje opinie, środowisko i tego nikt i nic nie zmieni.

Tutaj profil na instagramie stworzony przez w/w podmiot z naszej nowej/byłej nazwy:
https://www.instagram.com/missmaniapl/
Aukcja domeny o której mówiłem : https://www.aftermarket.pl/domena/missma...84814e21ae

Nowym właścielem i Administratorem forum zostaje Voytek i wierzę, że oddaję to w dobre ręce. Róbmy dalej swoje.
Ja Dziękuję, życie napisało mi inne scenariusze ale być może będę tutaj jeszcze wpadał sporadycznie.
Ironic

Ironic, wielkie słowa uznania dla Twojej pracy, czasu, chęci aby to wszystko do tej pory ogarniać.
W końcu MissPassion to nie tylko forum ale również konkurs piękności który swego czasu wysyłał swoje laureatki na konkursy międzynarodowe i to z jakimi sukcesami!
Voytek, Tobie życzę powodzenia bo na pewno dasz radę!

A tak odnośnie osoby która zablokowała skorzystanie z nowej nazwy to brak słów.

Szkoda tylko że takie osoby nadal funkcjonują w świecie konkursów piękności... Mam nadzieję że przynajmniej forum będzie już wolne od tej persony
12-Lut-2021 17:58
Znajdź posty Cytuj post
Specjalista
Liczba postów: 341
Dołączył: Sty 2019
Reputacja: 20
Post: #47
RE: Koniec MissPassion
Kto z forum to zrobił?
12-Lut-2021 23:41
Znajdź posty Cytuj post


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5