Koniec MissPassion
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #1
Koniec MissPassion
Drodzy Forumowicze,
Długo nosiłem się z zamiarem napisania tego postu. Cieszę się jednak, że piszę to dzisiaj, gdyż postanowiłem poczekać aż we mnie trochę emocje opadną. Postanowiłem, że zrobię to krótko i sprawnie i co ważne, najbardziej ogólnie jak się da bo nie mam zamiaru roztaczać wojenek, bez których niektórzy żyć jak widać nie potrafią.
Przez ostatnie niemal 6 lat wspólnie tworzyliśmy tą społeczność, w której wielu dobrze się czuło i mogliśmy oddawać się dyskusji o swojej pasji. Z czasem forum jak i nasza społeczność stała się coraz bardziej znana w naszej niszy ale sława ma plusy jak i minusy. Moje życie osobiste i zawodowy przeszło ostatnio bardzo trudny czas. Postanowiłem zmienić priorytety i z bólem serca padło na zrezygnowanie z poświęceniu czasu pasji, która została przez te ostatnie lata sukcesywnie wypalana, przede wszystkim przez bagienko, które stoi często za niektórymi użytkownikami, Organizatorami. Mam dość użerania się z prawnikami Organizacji, rodzin i innych podmiotów, którym ciągle się coś nie podoba a jakoś ciężko im przychodzi "dziękuję" za darmowy PR, który robimy. Bardzo uogólniam bo nie mam zamiaru rozdrabniać się na drobne. Chcę usunąć z mojego życia wszystko co nie przynosi mi złamanego grosza (a nawet dokładam) i sukcesywnie dusi pasje w sercu, którą miałem od lat i mieć zapewne będę, ale w roli biernego obserwatora, totalnie z boku.

Miałem zamiar zamknąć forum (wtedy Ci, którym ciągle coś nie pasuje może by stwierdzili, że nas nie doceniali), jednak byłoby mi szkoda tych tysięcy ciekawych rozmów i wypracowanej pozycji w naszej niszy, także postanowiłem oddać go w dobre ręce.
Jedynie zmieni się nazwa.

W tym miejscu proszę o propozycje nowej nazwy forum.

Dziękuję Wam za ostatnie lata, może wrócę kiedyś w lepszej przyszłości.
Rafał

Wear Raphael
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-Mar-2021 09:49 przez Ironic.)
16-Lis-2020 22:22
Znajdź posty Cytuj post
Wizjoner
Liczba postów: 525
Dołączył: Gru 2014
Reputacja: 31
Post: #2
RE: Koniec MissPassion
Strasznie przykro to czytać... Może "Peagent Freaks"?
17-Lis-2020 06:57
Znajdź posty Cytuj post
Pasjonat
Liczba postów: 183
Dołączył: Cze 2020
Reputacja: 17
Post: #3
RE: Koniec MissPassion
No coż Panie Rafale, dziękuję za Pana wieloletni wkład . Widać, że robił Pan to z sercem. Niestety są środowiska w dużej części zabetonowane i nie dają żyć ludziom którzy są ponadprzeciętni. Przykro mi to mówić, ale w pewnych kręgach wytrwają tylko osoby, które albo płyną z nurtem, a wiadomo co przysłowiowo płynie z nurtem albo są zdeterminowani, uparci do końca i nie dają sobie wejść na głowe.
Przykre jest tylko, to, że część osób będąca de facto widownią tego całego koncertu przyczynia się do upadku pomysłowych inicjatyw. No coś pożyjemy zobaczymy. Czas się wykazać dla innych osób.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-Lis-2020 09:04 przez Irena Piękna.)
17-Lis-2020 08:46
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 900
Dołączył: Sty 2017
Reputacja: 42
Post: #4
RE: Koniec MissPassion
Rafał, dziękuję za wszystko!!!

Bardzo przykro czyta się Twoją wiadomość Smutny życzę powodzenia.
17-Lis-2020 09:54
Znajdź posty Cytuj post
Mistrz Pióra
Liczba postów: 2,646
Dołączył: Paź 2014
Reputacja: 80
Post: #5
RE: Koniec MissPassion
O jej! Rafał dokonałeś niesamowitych rzeczy tu na forum (m.in.: nasze miss, udział w zagranicznych konkursach, scalanie nas itd.), bardzo Ci za to dziękuję i należy Ci się ogromny szacunek!
Przykro się to czyta, co napisałeś, bo człowiek pozostawił tu część siebie i widać było ogrom Twojej pracy i pasji. Niestety niewdzięczność i zawiść są wszędzie...
Powodzenia!
17-Lis-2020 10:58
Znajdź posty Cytuj post
supernova
Unregistered
 
Post: #6
RE: Koniec MissPassion
Rafale dziękuję za czas, zaangażowanie i ogrom pracy jaki tu wniosłeś.
Może warto zapytać. Czy ktoś z Was zna się na administrowaniu i chciałby się zająć forum, szkoda by było gdyby zniknęło.
17-Lis-2020 11:10
Cytuj post
Wyrocznia Forum 2018
Liczba postów: 897
Dołączył: Sty 2017
Reputacja: 39
Post: #7
RE: Koniec MissPassion
Rafale bardzo dziękujemy, dokonałeś pięknych rzeczy. Życzymy powodzenia i będziemy czekać na twój powrót!!!!
17-Lis-2020 15:20
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 2,864
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 286
Post: #8
RE: Koniec MissPassion
Bardzo szkoda Smutny Mam nadzieję, że forum przetrwa, a Rafał odpocznie i wróci. Ja jakiś czas temu też potrzebowałam przerwy od światka Miss, więc doskonale go rozumiem. Osobiście uważam, że nasze forum, to jedno z najbardziej kulturalnych miejsc wymiany opinii, z jakim się zetknęłam, a mam porównanie choćby z branżowymi grupami z mojej branży, gdzie piszą ludzie wydawałoby się wykształceni i kulturalni. A już o komentarzach pod adresem Miss na Pudelkach, czy nawet Onetach to nawet wspominać nie warto. Nikogo tu nie krzywdziliśmy, a robiliśmy dziewczynom promocję i wspieraliśmy je jak tylko się dało. Takich forów na świecie jest b. wiele, więc super, że i my w Polsce mieliśmy swoje.
17-Lis-2020 16:31
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 7,573
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 209
Post: #9
RE: Koniec MissPassion
Zawsze mnie dziwiło, że organizatorzy mieli pretensje do Rafała o jakieś posty tu na forum ale wylewający się jad i hejt w komentarzach na Pudelkach itp ich nie rusza...
17-Lis-2020 23:07
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 2,864
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 286
Post: #10
RE: Koniec MissPassion
Ja też tego nie rozumiem. Tutaj nikt nigdy dziewczyn nie ośmieszał, nie wyzywał, nie oskarżał o niestworzone historie (typu Dubaj), pojawiała się krytyka, ale zazwyczaj wyważona, a jak ktoś się czasem zapędził, to natychmiast reagowali i admini, i inni użytkownicy forum. Na tych wszystkich Pudelkach itp. w komentarzach trwa festiwal ośmieszania dziewczyn, wyzywania, jakieś "sprawdzone" wieści gdzie kto niby je widział i z kim...Nawet porównania nie ma...
19-Lis-2020 20:59
Znajdź posty Cytuj post


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5