Koniec MissPassion
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #31
RE: Koniec MissPassion
Kochani.
Postanowiliśmy, że zostajemy przy starej nazwie MissPassion.pl
Dziękujemy za zmuszenie nas do tej decyzji (nie żałujemy) niejakiej firmie/podmiotowi 'newprojectgemini', która wykorzystała chwilę zwłoki z naszej strony i wykupiła domenę MissMania.pl oraz kilka rozszerzeń do niej (.com .org aby nam do głowy nie przyszło ratować się nimi, i to samo z domenami MissPassion które się jeszcze ostały), po czym wystawiła ją na sprzedaż za jedyne 10 tys. zł myśląc, że pogrążymy się w rozpaczy na próbę takiego postawienia nas pod ścianą. Pod ścianą nie płaczemy a dalej pod nią rozmawiamy jak tu tworzyć dobre i przyjazne miejsce ( a nie miejsce dla hejtu). Nie mamy czasu ani ochoty bawić się w gierki na górze, to nie nasza piaskownica, nie nasze klocki. My tu siedzimy z pasji, nie zarobku. Ktokolwiek ma ochotę może sobie wszystkie nazwy pod forum czy konkurs kupować, bo do nazwy nie jesteśmy przywiązani aż tak by dołki pod sobą kopać. Forum czy konkursy tworzą i będą tworzyć ludzie i to z nimi ludzie tworzą swoje opinie, środowisko i tego nikt i nic nie zmieni.

Tutaj profil na instagramie stworzony przez w/w podmiot z naszej nowej/byłej nazwy:
https://www.instagram.com/missmaniapl/
Aukcja domeny o której mówiłem : https://www.aftermarket.pl/domena/missma...84814e21ae

Nowym właścielem i Administratorem forum zostaje Voytek i wierzę, że oddaję to w dobre ręce. Róbmy dalej swoje.
Ja Dziękuję, życie napisało mi inne scenariusze ale być może będę tutaj jeszcze wpadał sporadycznie.
Ironic

Wear Raphael
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-Lut-2021 00:00 przez Ironic.)
09-Lut-2021 23:45
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Liczba postów: 3,742
Dołączył: Gru 2014
Reputacja: 233
Post: #32
RE: Koniec MissPassion
Forumowicze,

Wygląda na to, że jesteście teraz skazani na mnie. Szczęśliwy
Mówiąc poważnie to poza tym, iż teraz ja będę sprawował pieczę nad tym forum zamiast Ironica, to niewiele się zmieni. Także wszyscy, którzy obawiali się zbyt wielkich zmian mogą być spokojni. Uśmiech
Liczę, że ten kolejny etap w historii forum, będzie równie dobry, a być może nawet lepszy niż dotychczasowy. Jeszcze będzie przepięknie. Uśmiech

Besos!
10-Lut-2021 02:54
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 2,865
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 286
Post: #33
RE: Koniec MissPassion
Super, dziękujemy Rafałowi, witamy Wojtka! Uśmiech
10-Lut-2021 11:01
Znajdź posty Cytuj post
Wizjoner
Liczba postów: 892
Dołączył: Paź 2016
Reputacja: 44
Post: #34
RE: Koniec MissPassion
No i fajnie Uśmiech Kamień z serca.

stare, dobre MissPassion Uśmiech
10-Lut-2021 15:04
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 7,573
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 209
Post: #35
RE: Koniec MissPassion
Forum pozostaje w dobrych rękach i to jest najważniejsze.
10-Lut-2021 15:23
Znajdź posty Cytuj post
Specjalista
Liczba postów: 355
Dołączył: Paź 2017
Reputacja: 16
Post: #36
RE: Koniec MissPassion
Rafael dziekuje, Wojtku toitoitoi
10-Lut-2021 17:37
Znajdź posty Cytuj post
Specjalista
Liczba postów: 523
Dołączył: Gru 2016
Reputacja: 39
Post: #37
RE: Koniec MissPassion
(09-Lut-2021 23:45)Ironic napisał(a):  Kochani.
Postanowiliśmy, że zostajemy przy starej nazwie MissPassion.pl
Dziękujemy za zmuszenie nas do tej decyzji (nie żałujemy) niejakiej firmie/podmiotowi 'newprojectgemini', która wykorzystała chwilę zwłoki z naszej strony i wykupiła domenę MissMania.pl oraz kilka rozszerzeń do niej (.com .org aby nam do głowy nie przyszło ratować się nimi, i to samo z domenami MissPassion które się jeszcze ostały), po czym wystawiła ją na sprzedaż za jedyne 10 tys. zł myśląc, że pogrążymy się w rozpaczy na próbę takiego postawienia nas pod ścianą. Pod ścianą nie płaczemy a dalej pod nią rozmawiamy jak tu tworzyć dobre i przyjazne miejsce ( a nie miejsce dla hejtu). Nie mamy czasu ani ochoty bawić się w gierki na górze, to nie nasza piaskownica, nie nasze klocki. My tu siedzimy z pasji, nie zarobku. Ktokolwiek ma ochotę może sobie wszystkie nazwy pod forum czy konkurs kupować, bo do nazwy nie jesteśmy przywiązani aż tak by dołki pod sobą kopać. Forum czy konkursy tworzą i będą tworzyć ludzie i to z nimi ludzie tworzą swoje opinie, środowisko i tego nikt i nic nie zmieni.

Tutaj profil na instagramie stworzony przez w/w podmiot z naszej nowej/byłej nazwy:
https://www.instagram.com/missmaniapl/
Aukcja domeny o której mówiłem : https://www.aftermarket.pl/domena/missma...84814e21ae

Nowym właścielem i Administratorem forum zostaje Voytek i wierzę, że oddaję to w dobre ręce. Róbmy dalej swoje.
Ja Dziękuję, życie napisało mi inne scenariusze ale być może będę tutaj jeszcze wpadał sporadycznie.
Ironic

I wystarczy wpisać nazwę firmy w google aby wszystko było jasne Cyklop
Ja tam się cieszę że zostaje nazwa stara, dzięki jeszcze raz staremu gospodarzowi Serce I witam Nowego Anioł
10-Lut-2021 18:14
Znajdź posty Cytuj post
Pasjonat
Liczba postów: 174
Dołączył: Gru 2015
Reputacja: 23
Post: #38
RE: Koniec MissPassion
Bardzo się cieszę, że wszystko zostaje po staremu, lepszego Administratora nie mogliśmy się wymarzyć, powodzenia Voytek! Uśmiech
10-Lut-2021 19:31
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 900
Dołączył: Sty 2017
Reputacja: 42
Post: #39
RE: Koniec MissPassion
Bardzo cieszę się, że to Voytek będzie dbał o nasze forum
..
Ironic.. Dziękuję za wszystko Uśmiech
10-Lut-2021 20:34
Znajdź posty Cytuj post
Mistrz Pióra
Liczba postów: 2,646
Dołączył: Paź 2014
Reputacja: 80
Post: #40
RE: Koniec MissPassion
Powodzenia Voytek!
10-Lut-2021 21:48
Znajdź posty Cytuj post


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5