Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Banned
Liczba postów: 1,180
Dołączył: Wrz 2014
Post: #30
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Ironicu proponuję ,żebyś na spokojnie ..w wolnej chwili poczytał te moje ostre dyskusje...i spróbował bezstronnie je ocenić.
Ja nie twierdzę ,że nie jestem uparta w swoich opiniach i bronię ich do końca..Czasami ...prowokowana jestem bezwzględnie szczera w swoich wypowiedziach.
Jednak zwróć uwagę z jaką agresją te moje opinie są atakowane ze strony ...głównie Damiana.
A wiadomo,że agresja rodzi agresję.
Niestety on nie ma świadomosci tego ,że jest tu dla zapewnienia ładu,porządku na forum..
Ale on chyba inaczej rozumie porządek..Dla niego porządek jest wtedy ,gdy wszyscy klaszczą kiedy on każe.
I płoną zachwytem nad tym co się jemu podoba.
.............
Oczywiście doceniam to co napisałeś.
Ostatnie wypowiedzi (trochę podobne do moich) innych forumowiczów ..i to takich ,których opinie bardzo szanuję ...bo zarówno Noir ,jak i Hyperio są na forum nie od dziś..I nawet jeśli nieraz mieliśmy odmienne zdania na różne tematy ...to jednak wiem ,że ich wypowiedzi są bezinteresownym wynikiem ich obserwacji.
Nie są to osoby sezonowe ..i mają odniesienie do tematów miss na przestrzeni dłuższego już czasu.
Dodam,że nie są to osoby które do mnie pisały na priva ..tylko potrafiły się odważyć i napisać co myślą otwarcie na forum.
Tak już jest ,że każdy temat,każda osoba,czy każde zachowanie ..zawsze będzie miało swoich zwolenników i przeciwników też.
I jeśli to forum ma przezyć lata i być interesującym miejscem naszych spotkań ...to nie można wprowadzać dyktatury ...ani atmosfery wyszydzania itp.
Każdy powinien mieć prawo swobodnie ( bez wulgaryzmów) komentować i wyrażać swoje opinie.
Dziękuję za dobrą wolę z Twojej strony .
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-Lis-2015 12:09 przez missjonerka.)
11-Lis-2015 12:08
Znajdź posty Cytuj post


Wiadomości w tym wątku
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - missjonerka - 11-Lis-2015 12:08

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5