Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #29
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
(10-Lis-2015 09:24)missjonerka napisał(a):  Ironicu ,czy mógłbyś mi powiedzieć jak mogę zamknąć swój profil?
Szukałam i nie znalazłam takiej informacji.
Odkąd administratorem ,czy moderatorem jest Damian ... mam wrażenie ,ze forum jest manipulowane pod jego gust i jego tendencje. I przerodziło się w miejsce ,w którym na siłę próbuje się odebrać głos krytyki niewygodny dla jego sympatii,czy nawet interesów. Bo umówmy się ,że jego promowanie Marty nie jest całkowicie bezinteresowne Uśmiech
Tobie też chyba przestało zależeć po tym roku na niezależności tego miejsca. Moze też masz w tym swoje pięć groszy...a moze po prostu jest CI tak wygodniej.
Tak czy inaczej sądzę ,że będzie Wam tu lepiej i swobodniej beze mnie.
Nie chcę się już szarpać tylko dlatego ,że np. mam inne zdanie na temat bardzo przeciętnej dziewczyny
Miss World Poland 2015..dlatego uważam ,że najlepszym rozwiązaniem i dla mnie i dla Was będzie...jak sobie z tego miejsca pójdę.
Proszę więc o instrukcje w jaki sposób mogę zamknąć swój profil.
Jeśli musisz tego dokonać Ty sam - to mi o tym powiedz - bo chciałabym się pożegnać z niektórymi forumowiczami ...i dopiero odejść.
Dziękuję.

Nie muszę tego robić możesz to zrobić sama w swoim profilu. Jednak nie ma potrzeby się obrażać, czy poddawać. Nie zgadzam się z Twoimi zarzutami. Ja czy Damian czy inni moderatorzy są tu po to by głównie nie dopuszczać do złośliwych wojen ale też każdy ma prawo przy okazji komentować bieżące sprawy według własnego gustu. Gusta mamy różne i nikt nie zabrania Ci mieć innego zdania, spierać się z innymi ale większość z nas odbiera Twoje posty jako w większości złośliwe i prowokujące do kłótni, chociaż wiemy wszyscy, że potrafisz normalnie, nawet jak się z nami nie zgadzasz. Nic tu nie ma do tego zarzucana nam stronniczość i gwarantuję Ci, nikt nie spasował, dalej dbamy o niezależność, tylko chyba coś ją inaczej pojmujesz. Także uważam Twoje zarzuty za bezpodstawne ale nie będę Cię przekonywał na siłę, jeśli masz jakąś wewnętrzną blokadę do nas. Zapewniam jednak, że każdy tutaj jest mile widziany i może swoje opnie wyrażać ale dobrze wiesz o co nam chodzi. Wierzę, że potrafisz trochę spasować, bo my to robimy.

Wear Raphael
10-Lis-2015 17:52
Znajdź posty Cytuj post


Wiadomości w tym wątku
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Ironic - 10-Lis-2015 17:52

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5