Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #21
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
(18-Paź-2015 13:49)Livia napisał(a):  Mam taką propozycję, żeby może to okienko z najnowszymi postami wydłużyć, tak żeby zawierało więcej ostatnio komentowanych tematów. W okresie posuchy konkursowej obecne "okienko" się sprawdzało, ale teraz dużo nowych komentarzy np. mi umyka. Natomiast zakładka "nieczytane posty" nie sprawdza się u mnie kompletnie, bo często czytam najnowsze komentarze bez logowania się i obecnie mam 500+ postów nieprzeczytanych Duży uśmiech

Wydłużone do 15 ostatnich tematów, myślę, że teraz wystarczy i ułatwi dotarcie do najnowszych dyskusji. W końcu zaczęło się coś w naszym świecie dziać Uśmiech

______________________________

Chciałem również wysłuchać Waszych opinii co powinno znaleźć się w tle graficznych elementów na stronie, tj. belki nazwy działów i w dolnej stopce strony. Obecnie mamy Miss wybrane w 2013 roczniku, coś w tym okresie. Pytanie czy zmieniać na nowe, czy dajemy jakieś boginie miss z przeszłości by było uniwersalnie.

Jeśli macie jeszcze kolorystyczne i graficzne pomysły do wprowadzenia na stronie - jest teraz ku temu okazja, piszcie śmiało.

Wear Raphael
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-Paź-2015 20:20 przez Ironic.)
28-Paź-2015 20:08
Znajdź posty Cytuj post


Wiadomości w tym wątku
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne. - Ironic - 28-Paź-2015 20:08

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5