Patrycja Raczyńska - nr 29 - Finalistka Mis Passion 2017
Administrator
Liczba postów: 5,216
Reputacja: 73
Patrycja Raczyńska - nr 29 - Finalistka Mis Passion 2017
Patrycja Raczyńska- nr 29 - Finalistka Miss Passion 2017
/4 vice Miss World of The Woman 2017/
Warszawa
Wzrost : 169 cm

[Obrazek: 1qnzgg.jpg]
[Obrazek: do8hh4.jpg]
[Obrazek: 21273ow.jpg]
[Obrazek: 23jt4w.jpg]
[Obrazek: a0fq1k.jpg]

O sobie :
Jestem studentką 3 roku kosmetologii, moją specjalizacją jest podologia, czyli zajmowania się defektami i chorobami kończyn dolnych. Moim hobby jest pole dance, czyli taniec na drążku pionowym, niesamowicie seksowny i kobiecy. Moim marzeniem jest wygrana w konkursie, sprawianie  w życiu zawodowym, aby każda z nas wyglądała i czuła sie piękną. pomoc osobą głównie starszym, cukrzykom z problemami dotyczącymi ich stóp. Uwielbiam zwierzęta, adoptowałam kota i psa. Są moimi najlepszymi przyjaciółmi. Innych również zachęcam do adopcji ze schroniska i opieki nad pupilmi do końca ich życia.  Chciałabym zrealizować wszystkie moje marzenia, dążę do nich wytrwale, a przy okazji, chciałabym spełniać marzenia innych. 

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Passion 2017 ?
To bardzo trudne pytanie, każda kobieta marzy o takim wyróżnieniu, każda z nas jest inna i wyjątkowa, jestem osoba skromna, lubię dbać o siebie i dawać innym radość, kocham zwierzęta, zawsze myślę sercem, co czasem sprawia cierpienie, ale uważam, ze lepiej ryzykować niż narzekać. Moje marzenia to moje cele. Jestem wytrwała i cierpliwa. Jestem patriotka. Myślę, ze moje cechy charakteru są idealne dla Miss Passion 2017!

Wideo prezentacja

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pamiętaj o przestrzeganiu w wypowiedzi Regulaminu Forum oraz o tym, że Miss Passion 2017 to z założenia dobra zabawa, w której udział biorą kandydatki bez względu na wiek, wzrost, wagę, stan cywilny itp. Szukamy tego 'czegoś' bijącego ze zdjęcia, które pozwali nam bez problemu włożyć na głowę koronę. Miejmy na uwadze, że to takie same osoby jak My i jeśli już koniecznie chcesz skrytykować - zastanów się dwa razy, czy potrafisz zrobić to z klasą.
Finalistka zgłaszając chęć udziału w zabawie potwierdziła tym samym, że ma prawo do dysponowania fotografią, na której się znajduje. Logotyp forum na zdjęciu nie oznacza prawa własności do zdjęcia, oznacza jedynie miejsce jego publikacji.
Wszystkie spory, nadużycia prosimy składać na adres mailowy misspassion@op.pl lub bezpośrednio poprzez prywatną wiadomość do Administratora IRONIC.

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-Sty-2017 22:15 przez Ironic.)
28-Gru-2016 14:33
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 3,563
Reputacja: 181
RE: Patrycja Raczyńska - nr 29 - Finalistka Mis Passion 2017
Kolejna ładna buzia w naszym finałowym składzie. Szkoda tylko, że spory tatuaż na udzie dyskwalifikuje ją w ewentualnym udziale w prawdziwym konkursie.

[Obrazek: 10287043_699341520111862_106000459040486...e=58E3C620]
[Obrazek: 11949448_993657403987778_468760473570022...e=58D99CC7]

Moje Miss 2019
Polski - Natalia Piguła ** Polonia - Karolina Bielawska ** World - Suman Rao
Universe - Birta Abiba Þórhallsdóttir ** Earth - Emanni Davis
International - Evelyn Namatovu ** Supranational - Antonnia Porsild
02-Sty-2017 14:06
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Liczba postów: 5,216
Reputacja: 73
Wizytówka Patrycji dodana.

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ?
07-Sty-2017 22:15
Znajdź posty Cytuj post
Banned
Liczba postów: 1,180
Bardzo ładna dziewczyna ,ale bardziej podoba mi się bez tych za długich i za gęstych rzęs. Jest przykładem tego, że niektóre dziewczyny zamiast poprawiać swoją urodę różnymi ,,doczepami" pogarszają swój wygląd Smutny
Dużą wada jest stosunkowo niski wzrost ...co nie jednak ogranicza możliwości w innych realnych konkursach
07-Sty-2017 23:34
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5