Kamila Wasilewska - nr 17 - Miss Passion 2017
Administrator
Liczba postów: 5,216
Reputacja: 73
Kamila Wasilewska - nr 17 - Miss Passion 2017
Kamila Wasilewska- nr 17 - Finalistka Miss Passion 2017
/1 vice Miss Passion Casting Open 2017/
Szczecin
Wzrost : 177 cm

[Obrazek: 2u4q24l.jpg]
[Obrazek: fuxonc.jpg]
[Obrazek: sg337q.jpg]
[Obrazek: 2wohsfs.jpg]
[Obrazek: 2elts8w.jpg]

O sobie :
Nazywam się Kamila Wasilewska, mam 21 lat i mieszkam w Szczecinie. Studiuje na Akademii Sztuki, która pozwala mi rozwijać swoje pasje związane z malarstwem i rysunkiem. Będę specjalizowała się w grafice projektowej. Interesuje się modą i projektowaniem ubioru. Wolny czas spędzam aktywnie, uprawiając głównie jogę i bieganie. Często też jeżdżę na rowerze oraz rolkach, szczególnie w otoczeniu zieleni i natury. Sporadycznie pracuję jako modelka w agencji Major w Mediolanie. Prowadzę również zajęcia w wodzie Aqua-fitness dzięki temu moja sylwetka jest ciągle w formie. Lubię pracować nad celami, które sobie stawiam. Moją główną motywacją są możliwości rozwoju i uszczęśliwiania innych, które daje nam udział w konkursie piękności. Kocham zwiedzać różne zakątki świata dlatego w przyszłości chciałabym połączyć pracę z ciągłymi podróżami.

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Passion 2017 ?
Myślę, że każda z dziewczyn zasługuje na ten tytuł ale dzięki mojemu dotychczasowemu doświadczeniu mogę zdziałać dużo więcej. Tytuł ten ma duży potencjał do wykorzystania go w działalności nie tylko charytatywnej, ale i zmienianiu otoczenia na lepsze oraz odniesienia sukcesu na arenie międzynarodowej.

Wideo prezentacja

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pamiętaj o przestrzeganiu w wypowiedzi Regulaminu Forum oraz o tym, że Miss Passion 2017 to z założenia dobra zabawa, w której udział biorą kandydatki bez względu na wiek, wzrost, wagę, stan cywilny itp. Szukamy tego 'czegoś' bijącego ze zdjęcia, które pozwali nam bez problemu włożyć na głowę koronę. Miejmy na uwadze, że to takie same osoby jak My i jeśli już koniecznie chcesz skrytykować - zastanów się dwa razy, czy potrafisz zrobić to z klasą.
Finalistka zgłaszając chęć udziału w zabawie potwierdziła tym samym, że ma prawo do dysponowania fotografią, na której się znajduje. Logotyp forum na zdjęciu nie oznacza prawa własności do zdjęcia, oznacza jedynie miejsce jego publikacji.
Wszystkie spory, nadużycia prosimy składać na adres mailowy misspassion@op.pl lub bezpośrednio poprzez prywatną wiadomość do Administratora IRONIC.

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-Sty-2017 21:01 przez Ironic.)
27-Gru-2016 20:51
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Liczba postów: 5,216
Reputacja: 73
RE: Kamila Wasilewska - nr 17 - Finalistka Miss Passion 2017
Wideo prezentacja Kamili podpięta w jej poście.

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ?
05-Sty-2017 20:21
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 467
Reputacja: 35
Dla mnie Kamila jest numerem 1,w tym przypadku przynajmniej zdjęcia nie odbiegają od rzeczywistości. I chociaż wizytówka nie jest najlepsza to myślę, że jednak uroda powinna odgrywać największą rolę w wyborze.
A sama Kamila powinna pomyśleć o starcie w Miss Polonia czy MWP. Chyba żadne umowy z MP już ją nie łączą.
06-Sty-2017 15:53
Znajdź posty Cytuj post
Pasjonat
Liczba postów: 2,142
Reputacja: 87
Miss Polonia byłaby dla Kamili najlepszym wyborem, na MW raczej szans by nie miała. Figurę ma idealną, więc czemu nie. Również mam nadzieję, że wygra.
06-Sty-2017 18:06
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 3,563
Reputacja: 181
A mnie się ta wizytówka podoba. Niby jest zwyczajna, ale Kamila aż kipi otwartością i energią, co mnie osobiście bardzo zaskoczyło na plus oczywiście! Bardzo się dziewczyna wyrobiła od czasu jej udziału w Miss Polski. Na pewno jest jedną z głównych faworytek do tytułu Miss Passion w tym roku. Ciekawa jestem czy jury też podzieli nasze zdanie Oczko

Moje Miss 2019
Polski - Natalia Piguła ** Polonia - Karolina Bielawska ** World - Suman Rao
Universe - Birta Abiba Þórhallsdóttir ** Earth - Emanni Davis
International - Evelyn Namatovu ** Supranational - Antonnia Porsild
07-Sty-2017 20:15
Znajdź posty Cytuj post
Banned
Liczba postów: 1,180
Piękna Kamila i świetna wizytówka Uśmiech
Dla mnie to główna pretendentka do korony!
I do udziału w różnych innych konkursach ..z nadzieją sukcesów!
07-Sty-2017 23:58
Znajdź posty Cytuj post
Stały bywalec
Liczba postów: 4,838
Reputacja: 152
Zdecydowanie jest to mój nr1 tej edycji.
08-Sty-2017 12:25
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5