Karolina Lipska - nr 15 - Finalistka Miss Passion 2017
Administrator
Liczba postów: 5,216
Reputacja: 73
/2 vice Miss Passion woj. mazowieckiego 2017/
Łaskarzew k.Warszawy
Wzrost : 167 cm

[Obrazek: 20ax6k9.jpg]
[Obrazek: 2yuav80.jpg]
[Obrazek: 2mzgkex.jpg]
[Obrazek: a9wbrt.jpg]
[Obrazek: vzj22f.jpg]

O sobie :
Jestem nowo upieczonym instruktorem fitness. Na co dzień pracuję, dodatkowo kilka razy w tygodniu prowadzę treningi. Uwielbiam sport, różnego rodzaju aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia. Moim marzeniem jest przede wszystkim praca, gdzie w jakiś sposób będę mogła pomagać innym. Lubię kontakt z ludźmi, jestem otwarta i towarzyska. Jeśli się uda zamierzam zacząć studia pielęgniarskie i pracować w szpitalu, lub w domu opieki. Inną opcją jest pomoc poprzez prowadzenie treningów oraz zachęcanie ludzi do prowadzenia zdrowego stylu życia, aby jak najdłużej cieszyć się dobrym samopoczuciem. Dodatkowo lubię książki psychologiczne, podróże oraz modę i zakupy. Uśmiech Od niedawna zaczęłam również przygodę z fotomodelingiem, gdzie jak najbardziej chciałabym się rozwijać.

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Passion 2017 ?
Powinnam zostać Miss Passion 2017, ponieważ uważam, że po prostu mam do tego predyspozycje. Uśmiech Dla mnie tytuł Miss to nie tylko ładna buzia. Przede wszystkim tytuł ten powinna zdobyć osoba odważna, inteligentna, ambitna, która nie boi się nowych wyzwań, która dba o swój wizerunek fizycznie oraz wizualnie jak i intelektualnie. Miss powinna być sama w sobie wizytówką własnej osoby, w jak najlepszym wydaniu oraz w każdej sytuacji prezentować się jak najlepiej. Posiadam te wszystkie cechy. Jestem otwarta, potrafię współpracować i przede wszystkich słuchać rad ludzi mądrzejszych od siebie, co przydaje się na m.in. sesjach zdjęciowych. Jeśli wygram, myślę, że będę godnie reprezentować tytuł Miss Passion 2017!

Wideo prezentacja

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pamiętaj o przestrzeganiu w wypowiedzi Regulaminu Forum oraz o tym, że Miss Passion 2017 to z założenia dobra zabawa, w której udział biorą kandydatki bez względu na wiek, wzrost, wagę, stan cywilny itp. Szukamy tego 'czegoś' bijącego ze zdjęcia, które pozwali nam bez problemu włożyć na głowę koronę. Miejmy na uwadze, że to takie same osoby jak My i jeśli już koniecznie chcesz skrytykować - zastanów się dwa razy, czy potrafisz zrobić to z klasą.
Finalistka zgłaszając chęć udziału w zabawie potwierdziła tym samym, że ma prawo do dysponowania fotografią, na której się znajduje. Logotyp forum na zdjęciu nie oznacza prawa własności do zdjęcia, oznacza jedynie miejsce jego publikacji.
Wszystkie spory, nadużycia prosimy składać na adres mailowy misspassion@op.pl lub bezpośrednio poprzez prywatną wiadomość do Administratora IRONIC.

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-Sty-2017 21:36 przez Ironic.)
27-Gru-2016 19:53
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Liczba postów: 5,216
Reputacja: 73
RE: Karolina Lipska - nr 15 - Finalistka Miss Passion 2017
Wizytówka Karoliny dostępna.

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ?
07-Sty-2017 21:36
Znajdź posty Cytuj post
Banned
Liczba postów: 1,180
RE: Karolina Lipska - nr 15 - Finalistka Miss Passion 2017
Szkoda ,że kolejna niziutka finalistka.
Jednak chyba to dziewczyna w typie modelki a nie miss.
07-Sty-2017 23:46
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5