Aleksandra Młot - 4 vice Miss Passion 2017
Administrator
Liczba postów: 5,216
Reputacja: 73
Aleksandra Młot - 4 vice Miss Passion 2017
Aleksandra Młot - nr 6 - Finalistka Miss Passion 2017
/Miss Passion woj. łódzkiego 2017/
Łódź/Warszawa
Wzrost : 173 cm

[Obrazek: dyaopl.jpg]
[Obrazek: 2m61lau.jpg]
[Obrazek: 2v1w8lk.jpg]
[Obrazek: jg1736.jpg]
[Obrazek: 2romarn.jpg]

O sobie :
Witam serdecznie . Nazywam się Aleksandra Młot. Mam 21 lat , aktualnie mieszkam w Warszawie . Jestem samodzielną, otwartą i bardzo towarzyską osobą. Na co dzień pracuję w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej , dodatkowo studiuję zaocznie Kosmetologię - chcę się rozwijać w kierunku medycyny estetycznej. Moja praca to również moje hobby i pasja , coś co kocham i bez czego nie wyobrażam sobie życia . Poświęciłam tańcu 9 lat w Łódzkiej Szkole baletowej , były to czasy ciężkiej pracy , wielu wyrzeczeń i litrów wylanych łez ale to ona ukształtowała mój charakter i styl bycia. Jeśli chodzi o moje marzenia to jestem w trakcie ich spełniania, aczkolwiek mam nadzieję , że w przyszłości będę mogła tańczyć na deskach teatrów w Nowym Jorku. Interesuję się również muzyką oraz modelingiem - zarówno jeśli chodzi o sesje zdjęciowe jak i pokazy modowe. Zawsze marzyły mi się kontrakty zagraniczne czy sesje dla znanych marek- cóż wszystko przede mną .

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Passion 2017 ?
Uważam, że wygrana w konkursie Miss Passion utorowałaby mi ścieżkę do kariery modelki i pomogła w rozwoju osobistym, właśnie w tym kierunku. Byłaby kolejnym spełnionym marzeniem i osiągniętym celem . Wiadome jest że od Miss wymagają państwo nie tylko zachwycającej urody , a zarówno odpowiednich cech charakteru i stylu bycia - a ja uważam się za osobę ambitną, dążącą do celu z silnym charakterem , zawsze uśmiechniętą i gotową na nowe wyzwania. Sądzę , że godnie nosiłabym koronę i reprezentowała zarówno siebie jak i Państwa przy współpracy z różnymi markami, firmami lub w innych konkursach.

Wideo prezentacja

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pamiętaj o przestrzeganiu w wypowiedzi Regulaminu Forum oraz o tym, że Miss Passion 2017 to z założenia dobra zabawa, w której udział biorą kandydatki bez względu na wiek, wzrost, wagę, stan cywilny itp. Szukamy tego 'czegoś' bijącego ze zdjęcia, które pozwali nam bez problemu włożyć na głowę koronę. Miejmy na uwadze, że to takie same osoby jak My i jeśli już koniecznie chcesz skrytykować - zastanów się dwa razy, czy potrafisz zrobić to z klasą.
Finalistka zgłaszając chęć udziału w zabawie potwierdziła tym samym, że ma prawo do dysponowania fotografią, na której się znajduje. Logotyp forum na zdjęciu nie oznacza prawa własności do zdjęcia, oznacza jedynie miejsce jego publikacji.
Wszystkie spory, nadużycia prosimy składać na adres mailowy misspassion@op.pl lub bezpośrednio poprzez prywatną wiadomość do Administratora IRONIC.

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-Lut-2017 23:09 przez Ironic.)
27-Gru-2016 13:27
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 3,563
Reputacja: 181
RE: Aleksandra Młot - nr 6 - Finalistka Miss Passion 2017
Jedna z fajniejszych kandydatek biorąc pod uwagę tę całość którą znamy. Opis zachęcający do poznania Oli lepiej i bliżej. Wydaje się być fajną i ciekawą osobą. Czekam na wizytówkę Uśmiech

Moje Miss 2019
Polski - Natalia Piguła ** Polonia - Karolina Bielawska ** World - Suman Rao
Universe - Birta Abiba Þórhallsdóttir ** Earth - Emanni Davis
International - Evelyn Namatovu ** Supranational - Antonnia Porsild
02-Sty-2017 22:50
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Liczba postów: 5,216
Reputacja: 73
Wizytówka Oli dostępna.

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ?
07-Sty-2017 20:36
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 3,563
Reputacja: 181
Ola to wyglądowo typowa modelka i nie widzę w niej cech miss, ale!! Przekonała mnie do siebie w 100% swoją osobowością, którą nam pokazała na wizytówce. Bardzo ładnie się wypowiada, mówi dość szybko, ale płynnie i z dobrą dykcją. Ma coś takiego w sobie, że przyciąga uwagę i chce się jej słuchać. Wie czego chce i do tego dąży. Bardzo fajna całość. Może tylko poprosiłabym o więcej uśmiechu, takiego --> Duży uśmiech Jedna z moich faworytek do tytułu Uśmiech

Moje Miss 2019
Polski - Natalia Piguła ** Polonia - Karolina Bielawska ** World - Suman Rao
Universe - Birta Abiba Þórhallsdóttir ** Earth - Emanni Davis
International - Evelyn Namatovu ** Supranational - Antonnia Porsild
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-Sty-2017 21:10 przez Klaudia.)
07-Sty-2017 21:07
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5