2 urodziny forum MissPassion.pl
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #1
2 urodziny forum MissPassion.pl
2 urodziny forum MissPassion.pl

[Obrazek: afaul1.jpg]


W tym tygodniu nasze forum obchodzi 2 urodziny. Niektórzy wróżyli nam maksymalnie miesiąc życia, pewny brak osób i dyskusji a także podważano potrzebę powstania tego 'tworu' posądzając mnie o chore ambicje. Tymczasem mijają dwa lata, wiele pracy przed nami ale uważam ten czas za niezmarnowany godziny spędzone tutaj za udane (mój czas online : 5 Miesięcy, 2 Tygodni, 1 Dzień, 14 Godzin, 2 Minut, 18 Sekund....). Jednak nic bez Was, forumowicze, którzy jesteście nieodłączną częścią tej społeczności. Uważam, że udało się bez większego chamstwa i wojen przetrwać ten okres i odbyło się to bez uszczerbku na jakości dyskusji.

Zachęcam do urodzinowej spowiedzi publicznej - jak oceniacie te dwa lata, jak się czujecie tutaj aktualnie i nad czym należy popracować, poprawić, zmienić by żyło nam się tutaj lepiej.

Kilka statystyk :

Postów: 14,102
Wątków: 540
Użytkowników: 260 - szkoda tylko, że tak mało się wypowiadaSmutny

Średnio
Postów dziennie: 19.22
Wątków dziennie: 0.74
Użytkowników dziennie: 0.35
Postów na użytkownika: 54.24
Odpowiedzi na wątek: 25.11

Najwięcej odpowiedzi

Marta Pałucka - Miss World Poland 2015 (669 odpowiedzi)
Magdalena Bieńkowska - Miss Polski 2015 (561 odpowiedzi)
Marta Pałucka na zgrupowaniu Miss World 2015 (349 odpowiedzi)
Ciekawostki ze świata Konkursów Piękności (308 odpowiedzi)
Miss Polonia - informacje o konkursie. (304 odpowiedzi)
Weronika Szmajdzińska na zgrupowaniu Miss Universe'15 w Las Vegas (242 odpowiedzi)
Ewa Mielnicka na zgrupowaniu Miss International 2015 w Tokio od strony nr 7 (233 odpowiedzi)
Miss World Poland 2015 (205 odpowiedzi)
10-lecie Miss Passion Queen (edycja 2014) - Madryt, Hiszpania (200 odpowiedzi)
Marcela Chmielowska na zgrupowaniu Miss Universe 2014/15 (200 odpowiedzi)
Miss Earth Poland 2015- Magdalena Ho (Miss Egzotica) (198 odpowiedzi)
Miss Universe Poland 2015 - Weronika Szmajdzińska (190 odpowiedzi)
Kasia Krzeszowska na zgrupowaniu Miss Grand International 2015 w Bangkoku (187 odpowiedzi)
Miss Universe 2014/15 - zgrupowanie (182 odpowiedzi)
Miss Universe 2015 - kandydatki, informacje (178 odpowiedzi)

Najwięcej wyświetleń
Marta Pałucka - Miss World Poland 2015 (45,561 wyświetleń)
10-lecie Miss Passion Queen (edycja 2014) - Madryt, Hiszpania (42,706 wyświetleń)
Marcela Chmielowska na zgrupowaniu Miss Universe 2014/15 (41,517 wyświetleń)
2014 w Świecie Miss - podsumowanie (40,768 wyświetleń)
Magdalena Bieńkowska - Miss Polski 2015 (40,095 wyświetleń)
Paulina Krupińska - Miss Polonia 2012 (38,331 wyświetleń)
Wyrocznia forum 2014 - konkurs nieustający (37,951 wyświetleń)
Najlepsze agencje modelingowe w Polsce (35,323 wyświetleń)
Miss Polonia - informacje o konkursie. (34,489 wyświetleń)
Rafał Maślak - Mister Polski 2014, 3 Wicemister International 2014 (33,627 wyświetleń)
Ciekawostki ze świata Konkursów Piękności (32,007 wyświetleń)
Miss Polonia Universe 2014 - Marcela Chmielowska (29,553 wyświetleń)
Marta Pałucka na zgrupowaniu Miss World 2015 (28,692 wyświetleń)
Ewa Mielnicka - Miss Polski 2014 (28,615 wyświetleń)
Miss Universe 2014/15 - zgrupowanie (26,883 wyświetleń)

Sukcesem możemy również nazwać nasz wirtualny konkurs piękności, który w poprzednich dwóch edycjach zgromadził prawie 800 zgłoszeń, wielu partnerów medialnych, sponsorów nagród oraz ciekawych osobistości w Jury. Nasze finalistki były widoczne również w prawdziwych konkursach piękności. Aktualna edycja już wystartowała, z 10 regionalnymi ośrodkami od tego roku. Więcej informacji niebawem Uśmiech

Ironic

Wear Raphael
07-Wrz-2016 18:37
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 3,563
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 170
Post: #2
RE: 2 urodziny forum MissPassion.pl
Niesamowite jest jak ten czas leci! Nie mogę uwierzyć, że mija nam tutaj już drugi rok Uśmiech Cóż... Ja od początku wierzyłam w sukces tego forum. Wie o tym Rafał, ale rozmawiałam też o tym nie raz z Moniką. Strona ruszała z pewnymi zasadami i ludzie, którzy tutaj są, byli otwarci na innych. Tolerancja i szacunek ponad wszystko. Większość sporów czy innych niezgodności z regulaminem staraliśmy się jako administracja rozwiązywać od razu i w sposób możliwie delikatny. I to nam się chyba zwykle udawało. Nie raz wychodziłam z siebie przed monitorem mojego laptopa czy ekranem telefonu, ale to wszystko z zaangażowania w temat, życie forum i pogląd na Forumowiczów oraz dziewczyny biorące udział w konkursach Oczko Mimo, że cały czas powtarzałam sobie, że złość piękności szkodzi (Duży uśmiech) to koło pewnych spraw nie potrafiłam przejść obojętnie czy ze spokojem. Tak czy inaczej w większości przypadków potrafiliśmy się porozumieć z kulturą. A to ważne, bo niektórzy pewnie pamiętają zimną wojnę na pewnej stronie. Aż strach to wspominać.

Imponujący jest Twój czas Rafale na forum! Wow Oczko U mnie jest to "zaledwie": 4 Tygodni, 2 Dni, 13 Godzin, 37 Minut, 6 Sekund Oczko

Mam nadzieję, że sprawdzam się w swojej roli i jakoś szczególnie Wam nie wadzę Oczko Zawsze mówię co myślę, ale staram się to robić w miarę możliwości delikatnie. Przez te lata życia w społeczności online najpierw na innym forum, a teraz tutaj nauczyłam się szacunku do odmienności zdania, akceptacji, ale też tolerancji tego, że nie wszyscy muszą zgadzać się ze mną. Odmienności gustu i priorytetów. Kiedy zaczynałam pisać byłam bardzo młodą dziewczyną i pewien Pan (starsi stażem forumowo-konkursowym pewnie domyślą się o kim mówię Oczko) nieraz spuścił mi na głowę kubeł zimnej wody, ale... to pozwoliło mi przyjść tutaj z pewnym bagażem doświadczeń i właściwie na koniec jeszcze mu za to podziękowałam Oczko Ktoś by powiedział, że ludzie tutaj czy na jakimkolwiek innym forum to bzdurne "Ktosie" w sieci. Dla mnie Forumowicze to ludzie tacy sami jak Ci z realnego życia i traktuję ich tak samo jak traktuję osoby, którym mogę spojrzeć w twarz. W swoich wypowiedziach biorę pod uwagę, że te osoby też mają uczucia, że im też mogą puścić nerwy czy też, że tak samo jak i mi może im się coś nie spodobać. I tyczy się to zarówno Użytkowników forum, jak i osób, które najczęściej są na naszym świeczniku czyli Kandydatki do tytułów. Oczywiście ja też jestem tylko człowiekiem. Też się denerwuję, też mam swoje uczucia i swój gust. Często mam też odmienne zdanie niż reszta. I nie zawsze udaje mi się wyważyć moją wypowiedź tak, żeby wszystkim ona odpowiadała. Ale uwierzcie - staram się Oczko Czasem szybciej napiszę zanim pomyślę, ale... staram się mieć to pod kontrolą Oczko

Podziękowania dla Rafała, bo bez niego nie byłoby tego całego zamieszania, a ja dziś już pewnie tylko na własną rękę śledziłabym losy naszych krajowych konkursów i naszych dziewczyn za granicą. Ale też dla WAS wszystkich, bo tak jak Rafał napisał to my wszyscy tworzymy MissPassion. Sam Rafał, nawet z resztą administracji nie stworzyłby tutaj niczego nadzwyczajnego. Byłoby nas za mało, żeby móc prowadzić ciekawe dyskusje i codziennie tworzyć tę stronę na nowo. Także osobiście cieszę się, że są wśród nas osoby, które postanowiły zostać tutaj na dłużej, żeby dzielić się z nami swoją opinią, że są tacy, którzy nie zniechęcili się różnymi nieporozumieniami oraz Ci, którzy dbają o to by żyło nam się tutaj jak najlepiej i w miarę prosto Oczko
07-Wrz-2016 21:42
Znajdź posty Cytuj post


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5