Nr 11 - Milena Halczuk (Finalistka Miss Passion 2016)
Stały bywalec
Liczba postów: 5,216
Reputacja: 73
RE: Nr 11 - Milena Halczuk (Finalistka Miss Passion 2016)
(09-Sty-2016 19:30)Klaudia napisał(a):  
(09-Sty-2016 17:46)Ironic napisał(a):  Kto by się spodziewał, że nasz wirtualny konkurs zacznie się pojawiać w regionalnej prasie Uśmiech (dodam, że nie maczałem w tym palców) : http://eluban.pl/rozmaitosci/3723,mieszk...assion.htm

No proszę! O Milenie również piszą. W sumie bardzo to cieszy że o Miss Passion można przeczytać na różnych portalach niezwiązanych z tą tematyką Uśmiech Dzięki temu może stać się jeszcze bardziej popularny i być może dowiedzą się o nim kolejne piękne dziewczyny, które będą mogły wziąć udział w następnych edycjach Oczko

Bardzo miło mi się zrobiło jak przeczytałem, że MissPassion.pl to 'najpopularniejszy portal o konkursach piękności w Polsce' - powiem nieskromnie, że takie zdanie po cichu cieszy, że nasza praca tutaj nie idzie na marne a przy okazji popularyzujemy niszę, jaką jest nadal start w tego typu konkursach.

Wear Raphael
09-Sty-2016 19:35
Znajdź posty Cytuj post
Krycha
Unregistered

No no, robi się medialnie. Mam nadzieję, że za rok będzie jeszcze większy odzew i jeszcze więcej takich piękności jak Milena pokaże się Światu.

Milena ma przepiękną twarz a o wzroście się nie wypowiadam, bo ponoć nie o tym w tym konkursie chodzi, więc na koronę idealna.
10-Sty-2016 13:46
Cytuj post
Stały bywalec
Liczba postów: 5,216
Reputacja: 73
Jest już wideo Mileny.

Wear Raphael
15-Sty-2016 15:14
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 3,563
Reputacja: 181
Kolejna przepiękna i w 100% świadoma swojej urody dziewczyna. Co za look! Wow Serce Na tym etapie w tym roku nie mam jednej zdecydowanej faworytki. W zeszłym roku byłam pewna zwycięstwa Dobrusi jeszcze przez poznaniem składu finalistek. W tym roku najpierw myślałam, że będzie to Milena, a teraz jakoś nie jestem w 100% pewna Oczko Choć jeśli będzie to właśnie ona to będziemy mieli niewątpliwie kolejną piękną Miss.

Moje Miss 2019
Polski - Natalia Piguła ** Polonia - Karolina Bielawska ** World - Suman Rao
Universe - Birta Abiba Þórhallsdóttir ** Earth - Emanni Davis
International - Evelyn Namatovu ** Supranational - Antonnia Porsild
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-Sty-2016 16:48 przez Klaudia.)
15-Sty-2016 16:45
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5