Nowe grupy i tytuły na forum
Administrator
Liczba postów: 3,753
Dołączył: Gru 2014
Reputacja: 233
Post: #1
Nowe grupy i tytuły na forum
Forum nabrało trochę więcej kolorów na święta! Szczęśliwy

Stworzyłem 3 nowe grupy:

Koneserzy Piękna
Cieszący się uznaniem opiniodawcy

Mistrzowie Pióra
Zaangażowani, chętnie dzielący się swoją opinią forumowicze (minimum 1000 postów)

Wizjonerzy
Arcymistrzowie Wyroczni Forum (top 5 Wyroczni Forum)

Forumowicze, którzy klasyfikują się do więcej niż 1 grupy mają prawo wyboru do której grupy chcą należeć. Uśmiech

Nowe tytuły użytkowników:
Pasjonat 50+ postów
Specjalista 250+ postów
Ekspert 750+ postów

[Obrazek: anzready-fy24.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-Gru-2022 16:42 przez Voytek.)
24-Gru-2021 22:24
Znajdź posty Cytuj post
Pasjonat
Liczba postów: 183
Dołączył: Cze 2020
Reputacja: 17
Post: #2
RE: Nowe grupy i tytuły na forum
Och. Muszę na Mistrza Pióra Awansować !!! Koniecznie!
25-Gru-2021 08:42
Znajdź posty Cytuj post
Wyrocznia Forum 2022
Liczba postów: 831
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 32
Post: #3
RE: Nowe grupy i tytuły na forum
Świetne tytuły! To ja muszę powalczyć o "Wizjonera" Uśmiech
25-Gru-2021 10:41
Znajdź posty Cytuj post
Wyrocznia Forum 2022
Liczba postów: 831
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 32
Post: #4
RE: Nowe grupy i tytuły na forum
(25-Gru-2021 10:41)inka2707 napisał(a):  Świetne tytuły! To ja muszę powalczyć o "Wizjonera" Uśmiech

No i wywalczyłam SzczęśliwySzczęśliwy
24-Mar-2022 15:07
Znajdź posty Cytuj post
Wizjoner
Liczba postów: 527
Dołączył: Gru 2014
Reputacja: 31
Post: #5
RE: Nowe grupy i tytuły na forum
Oj to muszę się postarać Oczko
25-Mar-2022 05:55
Znajdź posty Cytuj post
Pasjonat
Liczba postów: 183
Dołączył: Cze 2020
Reputacja: 17
Post: #6
RE: Nowe grupy i tytuły na forum
(25-Mar-2022 05:55)Artur K. Winiarski napisał(a):  Oj to muszę się postarać Oczko

Z Twoim doświadczeniem to co najmniej powinieneś mieć tytuł Eksperta !
26-Mar-2022 16:58
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Liczba postów: 3,753
Dołączył: Gru 2014
Reputacja: 233
Post: #7
RE: Nowe grupy i tytuły na forum
W związku z nieuczciwością forumowiczów Lal oraz Irena Piękna (niemal wszystkie punkty reputacji przyznano sobie nawzajem w krótkim odstępie czasowym) grupa Koneser Piękna zostaje grupą zamkniętą do odwołania.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-Kwi-2022 21:13 przez Voytek.)
25-Kwi-2022 21:13
Znajdź posty Cytuj post
Specjalista
Liczba postów: 420
Dołączył: Paź 2014
Reputacja: 22
Post: #8
RE: Nowe grupy i tytuły na forum
Po przemyśleniach oraz po ostatnich działaniach administratora Voytka chciałbym zapytać, z jakiej racji ja i koleżanka Irena jesteśmy posądzani o oszustwo, a teraz jeszcze dodatkowo odejmuje się nam reputację?
Czy administrator nie mógł skontaktować się najpierw na PW i omówić sprawę, jak należy? Do dziś nie doczekałem się odpowiedzi w sprawie grupy Koneser Piękna, a w zamian przeczytałem to. W ostatnich dniach odjęto mnie i Irenie reputację. Oczywiście, bez słowa wyjaśnienia. Czy to forum jest jeszcze platformą wymiany poglądów i rozwiązywania problemów czy też przekształciło się w TWA?
13-Lip-2022 14:11
Znajdź posty Cytuj post
Pasjonat
Liczba postów: 183
Dołączył: Cze 2020
Reputacja: 17
Post: #9
RE: Nowe grupy i tytuły na forum
Dokładnie. Poza tym posądzanie mnie i Ciebie, ze jesteśmy jedną osobą lub to, że ja jestem Jarkiem było bardzo słabe. A jeszcze gorsze to, że po naszych wyjaśnieniach tamte osoby nawet tego słowem nie skomentowały, nie mówiac juz o przeprosinach.

A jeśli tak chcecie widziec tu słowo Jarka, to po ostatnich wydarzeniach postanowił się odnieść do tego, przesłał mi to w wiadomości, która poprosił, żebym udostępniła,
cytuję

Pozwole sobie nakreslic kilka slow. Przekazano mi informację jakoby forumowiczom nowego forum wmawiano moja obecnosc. Z dwoch powodow to zdementuje. Pierwszy to taki ze zalozyciel forum jeszcze bedac na emiss kategorycznie wykluczyl bym na jego prywatnej inicjatywie sie pojawial. Ma do tego prawo i je uszanuje także z powodu numer dwa, ktory mnie osobiscie bardzo dotknal. Oto bowiem jeszcze na starym forum klamstwami oszkalowano moja osobe urzadzajac na mnie sztuczna nagonke w imie walk o wzgledy organizatorow. Mam miejsce do wyrazania wlasnych opinii. Jest nim moja strona internetowa. W spokoju i z wlasciwymi osobami realizuje od tamtego czasu cele konkursowe. Zatem nie odczuwam osobistej potrzeby wracania na jakiekolwiek forum. Kto chce to pisze na nich i ingerować w to nie będę. Jednak doszukiwanie się mnie w takich miejscach jest błędne. A wspomnianym wczesniej forumowiczom posądzanym o bycie ponoć mną zycze duzo sily wobec takiego traktowania. Dziekuje
13-Lip-2022 14:37
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Liczba postów: 3,753
Dołączył: Gru 2014
Reputacja: 233
Post: #10
RE: Nowe grupy i tytuły na forum
Błagam Was, nawet szkoda to komentować. 99% Waszych punktów reputacji przyznaliście sobie nawzajem za dosłownie każdy post, który napisaliście w ostatnich miesiącach i myślicie, że ta Wasza dziecinna zabawa nie została przeze mnie zauważona? To forum dla dorosłych ludzi, a to są punkty reputacji, nie sympatii. I to jeszcze resztę forumowiczów nazywacie TWA? Hipokryzja pełną gębą.
Jeśli jesteście tutaj tylko po to by siać ferment to radzę zmienić forum, bo nie będę tego tolerował.
13-Lip-2022 15:36
Znajdź posty Cytuj post


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5