...
Koneser Piękna
Liczba postów: 2,954
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 290
Post: #16
RE: Agata Wdowiak - Miss Polski 2021
(09-Lis-2021 20:21)Damian napisał(a):  Z całym szacunkiem ale robicie "g" burzę...no sorry. Jedna wielce obrażona, druga nie będzie się wypowiadać bo pierwsza podważyła jej wiedzę na temat mody... Oj kobiety, kobiety...
Jak mam być szczery to samej Malankiewki za wielka znawczynie mody też nie uważam, delikatnie pisząc. Iście brytyjskie poczucie stylu.

Nie można podważyć mojej wiedzy na temat mody, bo ja nie czuję się ekspertką w tym temacie. Nie mam wiedzy, mam swoje zdanie, podoba mi się jakaś suknia, albo nie, sama bym taką założyła, albo nie, wydaje mi się, że jakaś Miss wygląda w niej lepiej, czy gorzej. To tak samo, jak z urodą - jednemu podoba się taka Miss, innemu inna - i nie trzeba być ekspertem, żeby mieć swój gust. I wydawało mi się dotąd, że każdy na tym forum może wyrazić swoje zdanie na temat konkursów piękności (szeroko pojęty, a więc obejmujący również kreacje na konkursy międzynarodowe, albo oficjalne zdjęcia) niezależnie od tego, czy jest ekspertem w danej dziedzinie (cokolwiek to znaczy), czy tylko fanem. Nie podważono mojej wiedzy, po prostu kazano mi kolokwialnie mówiąc "zamknąć buzię" i nie wypowiadać się na tematy, o których nie mam pojęcia, bo się nimi nie zajmuję. No więc nie zajmuję się zawodowo żadną dziedziną, o której tu piszemy, więc nie powinnam się w ogóle na tym forum wypowiadać.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-Lis-2021 20:31 przez żetka.)
09-Lis-2021 20:30
Znajdź posty


Wiadomości w tym wątku
,,, - Malankiewka - 09-Lis-2021, 18:52
,,,,, - żetka - 09-Lis-2021, 19:39
RE: Agata Wdowiak - Miss Polski 2021 - żetka - 09-Lis-2021 20:30
... - Voytek - 09-Lis-2021, 20:37

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5