...
Entuzjasta
Liczba postów: 4,085
Dołączył: Lut 2015
Reputacja: 87
Post: #1
,,,
(09-Lis-2021 17:24)żetka napisał(a):  Kompletnie się z Wami nie zgadzam. To zdjęcie jest piękne! Jakbym miała oceniać wyłącznie na podstawie zdjęć, uznałabym, że Agata to jedna z najpiękniejszych tegorocznych uczestniczek.
Obejrzyjcie sobie inne zdjęcia w tej apce i wskażcie 10, no dobra 5, mniej przekombinowanych. Takich, na których dziewczyny wyglądają naturalnie i są piękne.

Jeszcze dwa dni temu ktoś tu psioczył, że Agata w garniturze to absolutnie nie, że jak nauczycielka, że nie na taką okazję, teraz nagle zdjęcie w garniturze the best...Ludzie zdecydujcie się :/

Jak już tak bardzo chcesz odnieść się do osoby to proponuję tutaj dodać me imię bądź nika, bo takiego zwrotu i to od Ciebie Zetko się nie spodziewałam. Widzę że Miss Polski znalazło swego nadwornego adwokata, to jeszcze mam nadzieję że Tobie za twe usługi dobrze zapłacą, bo inflacja w Polsce leci do góry i życie kosztuje.
Biały garnitur na interview gdzie bodajże była na nim Miss Chorwacji, Bahama i jeszcze jedna uczestniczka był świetny ale na rozmowę z jury ale nie na liva o tematyce environmental. Gdybym była Agata ubralabym bym się jak Miss Bahama poprostu bardziej cool - ona tak wyglądała i zrobiła na mnie olbrzymie wrażenie nie tylko wyglądem ale generalnie olbrzymia swoboda a tego Agacie bardzo brakuje. Oby wystąpienie 14listopada w Stanach jej pomogło przełamać sztywność.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-Lis-2021 17:26 przez Voytek.)
09-Lis-2021 18:52
Znajdź posty


Wiadomości w tym wątku
,,, - Malankiewka - 09-Lis-2021 18:52
,,,,, - żetka - 09-Lis-2021, 19:39
... - Voytek - 09-Lis-2021, 20:37

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5