10-LECIE MISS PASSION!!! ♡♡♡
Koneser Piękna
Liczba postów: 3,228
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 307
Post: #10
RE: 10-LECIE MISS PASSION!!! ♡♡♡
Ja już swoją chyba kiedyś opowiadałam, ale może nie wszyscy czytali.
Pierwszy raz obejrzałam finał Miss Polonia w TV w roku 1985, miałam wtedy 8 lat i do dziś pamiętam, że moją faworytką była Brygida Bziukiewicz. Później bawiłam się lalkami w wybory Miss, ale wtedy jeszcze nie przybrało to formy takiego hobby.
Rok później "odkryłam", że konkurs Miss Polonia, to nie tylko finał, że zwyciężczyni ma przez cały rok różne obowiązki, bierze udział w imprezach, jeździ na konkursy międzynarodowe i piszą o tym w gazetach. Uśmiech Więc zaczęłam zbierać wycinki z gazet - inni mieli albumy z gwiazdami muzyki, a ja z Miss Uśmiech Wtedy jeszcze nie było internetu, więc i z innymi fanami nie było możliwości kontaktu, ale w 1993 roku udało się nam poznać z Dominikiem (to też ciekawa historia, ale już chyba na inny post).
Gdy "pojawił się" internet, a później, gdy przeniosłam się do Warszawy, wszystko nabrało tempa.
Na wszystkich polskich forach o Miss jestem od samego początku, byłam związana z Globmiss.
Pierwszą Miss Polonia, jaką widziałam na żywo, była Roksana Jonek - w 1998 roku kupiłam bilet na finał Miss Dolnego Śląska (wtedy studiowałam we Wrocławiu), na którym ona była w jury i była gościem honorowym. Pamiętam takie "WoW". Uśmiech
Dzięki Dominikowi BMP odwiedziłam pierwszy raz w 1996 roku, ale pierwszą ekipą, którą bliżej poznałam, był duet Trocki/Gawrych.
I tak się to kręci do tej pory Uśmiech
04-Wrz-2024 07:07
Znajdź posty Cytuj post


Wiadomości w tym wątku
RE: 10-LECIE MISS PASSION!!! ♡♡♡ - żetka - 04-Wrz-2024 07:07

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5