10-LECIE MISS PASSION!!! ♡♡♡
Ekspert
Liczba postów: 816
Dołączył: Sty 2018
Reputacja: 55
Post: #7
RE: 10-LECIE MISS PASSION!!! ♡♡♡
Serdeczne gratulacje z okazji 10-lecia powstania Forum Uśmiech
Życzmy sobie wszyscy co najmniej dwakroć tyle,
a wspólne chwile tutaj spędzajmy razem mile.
I niech czas spokojnie płynie...
w zdrowiu, szczęściu i radości
niech nam pasja do konkursów piękności zawsze w sercach gości!
Wszystkiego, co najlepsze na dalsze lata i kolejnych jubileuszów Uśmiech

U mnie - podobnie jak u def1209 - wszystko zaczęło się niespełna dwie dekady temu, kiedy to trafnie udało mi się przewidzieć wybór Malwiny Ratajczak na nową Miss Polonia 2005:



Potem oglądałem galę finałową Miss World z udziałem naszej reprezentantki (wielka szkoda, że bez żadnego sukcesu, a uważam, że na taki zasługiwała, bo moim zdaniem wyróżniała się bardzo oryginalnym typem urody...).

Jestem tu od stycznia 2018 roku, ostatnio może trochę mniej regularnie z uwagi na różne zajęcia i obowiązki zawodowe, ale w wolnych chwilach z ciekawością tutaj lubię powracać hobbistycznie, a tym samym odciąć się choć przez chwilę od zgiełku, zabiegania i całej reszty. Komentując tu pierwszy raz robiłem to z intencją, aby dołożyć od siebie jakąś cegiełkę w rozwoju tego miejsca. Dalej mam w planach co roku aktualizować statystyki z konkursów piękności na naszym polskim podwórku. Możemy się różnić swoich w opiniach i o to też właśnie chodzi w końcu, bo przynajmniej nie jest nudno, ale oczywiście wszystko z zasadami wzajemnego poszanowania i zrozumienia odmienności, a jeśli kogoś wcześniej uraziłem w pewien sposób jakimiś niezbyt wyważonymi słowami, to myślę, że jest to dobry moment, żeby przeprosić i napisać, że na pewno nie było w mojej intencji zrobić tego złośliwie. Pozdrowienia dla wszystkich forowiczów tworzących to fajne miejsce do dyskusji, a szczególne podziękowania dla założycieli i moderatorów - trzymajcie się i jeszcze raz wszystkiego dobrego Uśmiech
03-Wrz-2024 13:58
Znajdź posty Cytuj post


Wiadomości w tym wątku
RE: 10-LECIE MISS PASSION!!! ♡♡♡ - robert71231 - 03-Wrz-2024 13:58

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5