10-LECIE MISS PASSION!!! ♡♡♡
Ekspert
Liczba postów: 5,266
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 75
Post: #5
RE: 10-LECIE MISS PASSION!!! ♡♡♡
Najlepsze życzenia urodzinowe!
Cieszę się, że to już 10 lat i nie ma dnia bym tutaj kilka razy nie zajrzał, czytając od deski do deski każdy Wasz post i nie raz chciałoby się coś dodać od siebie, szczególnie kiedy coś "wiem" jak inninnie wiedzą ale stanie z boku, ktòre wybrałem jakiś czas temu robi mi dobrze psychicznie chyba i teraz coraz bardziej spoglądam obiektywniej na świat miss patrząc na Wasze konwersacje, choć z boku.
Moja historia z konkursami rozpoczela sie w 2006 r od kiedy z jakiegos przypadku trafilem na emiss czytajac o konkursach w Wenezueli w czelusciach internetow. Trafilem na wybory Miss International i wtedy trafnie przewidzialem wybor wlasnie wenezuelki i tak zlapalem bakcyla.Jednak nie podobala mi sie atmosfera wiecznych wojen, ktora tam panowala, spontanicznie stworzylem nowe przyjazne miejwce ale nie udaloby sue to z Wami i bez WAS. Dziekuje❤️
10 lat to lata rozmòw i coraz większej rozpoznawalności forum wśód przyszlych, przeszłych kandydatek na miss jak i samych organizatoròw, co ma swoje plusy i minusy ale, co mega cieszy jednak bo od lat walczymy o bycie słuchanymi bo przecież mamy dobre intencje a nie raz fani pokazali, że potrafią cuda zdzuałać i my sami robimy Organizatorom nieraz dobry, bezpłatny PR. Nie doczekałem takiej uprzejmości za moich czasów ale to już przeszłość.
Czy którakolwiek Miss World w przeszłości wiedziała o istnieniu forum.dysusyjnego z Polski?? Doczekalem tych czasow chociaz z MU juz chyba mi zycia braknie..chociaz to byl moj ulubiony konkurs i jakbym byl bogaty to na bank bym przejmowal licencje! Teraz to nawet duże konkursy nas czasem udostẹpniają, widząc, że my to poprostu kochamy, to nasza pasja.
Z sentymentem.jednak patrzẹ na mój romans z realnym konkursem, Miss Passion, szczególnie kiedy patrzẹ jak teraz w twlewizjach realizują siẹ choćby dziewczyny, krore poznalem osobiscie i które niejako zaczynały zabawẹ z showbiznesem od nas a potem z powodzeniem startowaľy w krajowych, zagranicznych konkursach czyvteż na telewizji kończãc aktualnie. Pamietam ile czasu, kasy i nerwòw kosztowalo.mnie wydelegowanie dziewczyn na Filipiny czy Chin i teraz patrze bardziej obiektywnie na dzialania naszych delwgatur na konkursy, choc tez znajac troche kulisy nie wssystko jest takie jak nam, Wam sie wydaje?

Dziekuje, ze jestescie i mam nadzieje, ze bedzie wiecej bo sezon za rogiem ale glowne gratulacje za opeke nad forum ostat ie lata naleza sie jwdynie Wojtkowi i Damianowi za social media.

Ps. przepraszam za skladnie, literowki i brak polskich znakow od polowy tekstu - zmeczylem sie wbijaniem polskich znakow na telefonie a pusalem w pospiechu.

Wear Raphael
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-Wrz-2024 09:19 przez Ironic.)
02-Wrz-2024 21:13
Znajdź posty Cytuj post


Wiadomości w tym wątku
RE: 10-LECIE MISS PASSION!!! ♡♡♡ - Ironic - 02-Wrz-2024 21:13

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5