10-LECIE MISS PASSION!!! ♡♡♡
Specjalista
Liczba postów: 302
Dołączył: Lis 2022
Reputacja: 16
Post: #4
RE: 10-LECIE MISS PASSION!!! ♡♡♡
Mój pierwszy obejrzany konkurs piękności w TV to finał Miss Polonia 2005. Później wybory Miss World 2005 i Miss Universe 2006. I tak zaczęła się fascynacja tymi pięknymi strojami, kobietami i ideą BWAP które ma MW. Wtedy oglądałem tylko finały. Od 2009r zacząłem obserwować konkursy począwszy od globmiss, emiss.fora i zarchiwummiss. Czasami człowiek wspomina jakie emocje towarzyszyły mi podczas oglądania konkursów. Zawsze bardziej interesował mnie ten konkurs piękności krajowy który wówczas posiadał licencję na Miss World bo to mój ulubiony konkurs piękności. Można go skrytykować, ale już tak u mnie pozostanie. Do moich ulubionych mogę dodać teraz jeszcze MS i oczywiście Miss Universe - ale jednak to nie moja bajka. Cieszę się bardzo że możemy się tu spotykać. Nie jesteśmy liczną grupą jeśli chodzi o prawie 40mln kraj, ale ważne że jesteśmy. Jest tu sporo wartościowych ludzi. Nie z każdym się zgadzam, ale ważne że szacunek do siebie nawzajem, oraz do uczestników i uczestniczek konkursów piękności jest tutaj. Ten szacunek jak i wzajemnie zrozumienie jest ważne. Oby Ci użytkownicy już z pewnym stażem tutaj zostali i oczywiście dołączali do Nas nowi. Dziękuję za wszystko. Dziękuję za wytrwałość odczytania całości posta, oraz Sto lat dla Miss Passion ! :-)
02-Wrz-2024 20:53
Znajdź posty Cytuj post


Wiadomości w tym wątku
RE: 10-LECIE MISS PASSION!!! ♡♡♡ - def1209 - 02-Wrz-2024 20:53

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5