Pokój powitalny
Koneser Piękna
Liczba postów: 7,573
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 209
Post: #41
RE: Pokój powitalny
Witamy i zapraszamy do pisania Oczko
Milo, że nasze forum stale powieksza liczbe komentujących osób...Oczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-Lis-2016 16:22 przez Damian.)
06-Lis-2016 16:22
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 885
Dołączył: Lis 2016
Reputacja: 45
Post: #42
RE: Pokój powitalny
Witam!
Jestem Adrian. Czytam Wasze forum jakoś od roku, ale jakoś nigdy nie założyłem sobie tutaj konta - do dzisiaj. Konkursami piękności interesuję się odkąd oglądałem z koleżanką Miss Universe 2014 kiedy to wygrała Paulina Vega. Od tego momentu konkursy Miss zaczęły mnie interesować, a w szczególności MU.
13-Lis-2016 13:54
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 3,563
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 170
Post: #43
RE: Pokój powitalny
(13-Lis-2016 13:54)AdrianUniverse napisał(a):  Witam!
Jestem Adrian. Czytam Wasze forum jakoś od roku, ale jakoś nigdy nie założyłem sobie tutaj konta - do dzisiaj. Konkursami piękności interesuję się odkąd oglądałem z koleżanką Miss Universe 2014 kiedy to wygrała Paulina Vega. Od tego momentu konkursy Miss zaczęły mnie interesować, a w szczególności MU.

Cześć Adrian Uśmiech Kolejny Forumowicz wśród nas - super! Uśmiech Zachęcam do wspólnej dyskusji, a gdybyś miał jakiś problem/pytanie to śmiało możesz pisać do mnie czy też innych moderatorów. Na pewno chętnie pomożemy Uśmiech
14-Lis-2016 13:53
Znajdź posty Cytuj post
Pasjonat
Liczba postów: 153
Dołączył: Lis 2014
Reputacja: 24
Post: #44
RE: Pokój powitalny
Cześć! Interesuję się konkursami piękności od 2009 roku, kiedy to miałam okazję oglądać finał Miss Beskidów, organizowany przez popularną w moim rodzinnym mieście agencję Grabowska Models. Od tego czasu poszłoooo... Ania Jamróz, Angelika Jakubowska, potem Marysia Nowakowska, Agata Szewioła, poprzez Rozalkę, Marcelinę, Paulę, Adę, Ewę i wiele innych obserwowanych przeze mnie Miss przez wielkie "M" i małe "m"... i nie wyobrażam sobie już dnia bez zajrzenia na forum i sprawdzenia co w trawie piszczy Uśmiech Nigdy wcześniej nie udzielałam się na forum, ale może w końcu nadszedł na to czas. Szczególnie, że ostatnimi czasy znowu jest tu dość gorąco i nie raz miałam ochotę wtrącić swoje trzy grosze Oczko tak więc do usłyszenia i niech piękno będzie z Wami!

PS. Jeśli chodzi o preferencje, ulubiona Miss to Marcelina (choć jak kilka osób wspomniało, ja również straciłam do niej nieco serca), choć często zachwyca mnie też Paulina Krupińska, Ania Jamróz, Ludwika, Iza Krzan, czasem Kasia Włodarek. Z międzynarodowych - ostatnio wpadła mi w oko Ana z Meksyku (Miss World), lubię słodycz Rolene, Olivię Culpo. Chętnie powymieniam się spostrzeżeniami w kolejnych tematach Uśmiech
09-Lut-2017 21:56
Znajdź posty Cytuj post
Początkujący
Liczba postów: 33
Dołączył: Sty 2017
Reputacja: 3
Post: #45
RE: Pokój powitalny
Witam wszystkich miłosników konkursów piekności! Uśmiech
Jestem tutaj od kilku tygodni, ponieważ czytając forum , nie raz miałem ochote też cos od siebie napisać.
Konkursy pieknosci ogladam regularnie od 2008 roku. Głównie to Miss Polonia, Miss Polski, Miss Universe i Miss World, a także od 2 lat Mister Polski. Moge sie pochwalić myslę że dobrym gustem ponieważ wiele razy udało mi sie wytypować miss i mistera w danym konkursie.
Pierwsza miss jaką wytypowałem była Islandka która została miss world 2005 ( pamietam do dzis moją radość i jednoczesnie zdziwienie że akurat udało mi sie wytypowac. Kolejne miss ktore wytypowałem to: Angelika Jakubowska 2008, Maria Nowakowska 2009 (moja ulubiona miss polonia), Rozalia Mancewicz 2010, Marceline Zawadzką uplasowałem na drugim miejscu za Marcela Chmielowska, Izabella Krzan 2016, Dayana Mendoza 2008 i mister Jan Dratwicki 2016, i wiele innych kandydatek które plasowały sie wysoko ale juz nie bede ich wymieniał. A i jeszcze Weronika Szmajdzinska .
Najgorszym wyborem w ostatnich latach na konkursach pieknosci jest dla mnie Gabriela Isler, gdyż wtedy powinna wygrać piekna hiszpanka.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-Lut-2017 22:32 przez czarny05.)
09-Lut-2017 22:26
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 3,563
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 170
Post: #46
RE: Pokój powitalny
Witamy nowych Forumowiczów Uśmiech
09-Lut-2017 22:56
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #47
RE: Pokój powitalny
(09-Lut-2017 22:26)czarny05 napisał(a):  Witam wszystkich miłosników konkursów piekności! Uśmiech
Jestem tutaj od kilku tygodni, ponieważ czytając forum , nie raz miałem ochote też cos od siebie napisać.
Konkursy pieknosci ogladam regularnie od 2008 roku. Głównie to Miss Polonia, Miss Polski, Miss Universe i Miss World, a także od 2 lat Mister Polski. Moge sie pochwalić myslę że dobrym gustem ponieważ wiele razy udało mi sie wytypować miss i mistera w danym konkursie.
Pierwsza miss jaką wytypowałem była Islandka która została miss world 2005 ( pamietam do dzis moją radość i jednoczesnie zdziwienie że akurat udało mi sie wytypowac. Kolejne miss ktore wytypowałem to: Angelika Jakubowska 2008, Maria Nowakowska 2009 (moja ulubiona miss polonia), Rozalia Mancewicz 2010, Marceline Zawadzką uplasowałem na drugim miejscu za Marcela Chmielowska, Izabella Krzan 2016, Dayana Mendoza 2008 i mister Jan Dratwicki 2016, i wiele innych kandydatek które plasowały sie wysoko ale juz nie bede ich wymieniał. A i jeszcze Weronika Szmajdzinska .
Najgorszym wyborem w ostatnich latach na konkursach pieknosci jest dla mnie Gabriela Isler, gdyż wtedy powinna wygrać piekna hiszpanka.

Moje pierwsze obstawianie i zarazem pierwszy traf to rok 2006 i korona dla Wenezuelki Daniela di Giacomo, którą na tamtejszym forum nikt a nikt do wygranej nie obstawiał jak dobrze pamiętam. Potem połknąłem bakcyla na dobre ale takie początki początku to już nie jestem chyba w stanie określić do końca.

Wear Raphael
09-Lut-2017 23:00
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 745
Dołączył: Paź 2017
Reputacja: 141
Post: #48
RE: Pokój powitalny
Dzień dobry, witam wszystkich forumowiczów, znanych i znajomych z "sąsiedniego" forum, jak również tych, którzy tam nie piszą. Konkursy piękności śledzę od dawna, a pierwszy konkurs, który kojarzę z transmisji telewizyjnej, to Miss Polski '92 z Elżbietą Dziech w koronie.

Pozdrawiam,
Marquess Anioł
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-Paź-2017 21:28 przez Marquess.)
26-Paź-2017 21:27
Znajdź posty Cytuj post
Wizjoner
Liczba postów: 892
Dołączył: Paź 2016
Reputacja: 44
Post: #49
RE: Pokój powitalny
(26-Paź-2017 21:27)Marquess napisał(a):  Dzień dobry, witam wszystkich forumowiczów, znanych i znajomych z "sąsiedniego" forum, jak również tych, którzy tam nie piszą. Konkursy piękności śledzę od dawna, a pierwszy konkurs, który kojarzę z transmisji telewizyjnej, to Miss Polski '92 z Elżbietą Dziech w koronie.

Pozdrawiam,
Marquess Anioł

Cześć! O jakim sąsiednim forum mowa?Huh
26-Paź-2017 21:54
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 3,563
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 170
Post: #50
RE: Pokój powitalny
(26-Paź-2017 21:54)bociu napisał(a):  Cześć! O jakim sąsiednim forum mowa?Huh

missforum.pl Oczko


(26-Paź-2017 21:27)Marquess napisał(a):  Dzień dobry, witam wszystkich forumowiczów, znanych i znajomych z "sąsiedniego" forum, jak również tych, którzy tam nie piszą. Konkursy piękności śledzę od dawna, a pierwszy konkurs, który kojarzę z transmisji telewizyjnej, to Miss Polski '92 z Elżbietą Dziech w koronie.

Pozdrawiam,
Marquess Anioł

Witaj Marquess! Bardzo się cieszę, że do nas dołączyłeś. Dodatkowa porcja wielu merytorycznych postów jest zawsze mile widziana. Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej Oczko
26-Paź-2017 22:01
Znajdź posty Cytuj post


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5