Koniec MissPassion
Specjalista
Liczba postów: 523
Dołączył: Gru 2016
Reputacja: 39
Post: #11
RE: Koniec MissPassion
Bardzo przykra wiadomość Smutny Już wszyscy napisali na górze piękne rzeczy, także ja tylko się dołączę - dziękuję, szczególnie za konkurs Miss Passion Serce
19-Lis-2020 21:01
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 771
Dołączył: Sty 2018
Reputacja: 53
Post: #12
RE: Koniec MissPassion
Wielka szkoda... Gdy prawie 3 lata temu dołączyłem tutaj do społeczności niniejszego forum (zawsze z dużym zainteresowaniem czytając wpisy przy kolejnych wątkach na ile mi tylko czas pozwalał), zrobiłem to świadomie i właśnie z takiej małej pasji do konkursów piękności (to tak w nawiązaniu do samej jego nazwy), która się we mnie zrodziła i w jakimś tam stopniu rozwijała i w zasadzie nadal rozwija do teraz. Żałuję tym bardziej, bo miałem jeszcze kilka fajnych pomysłów na ciekawe aktywności i urozmaicenie tego miejsca. Niemniej jednak oczywiście rozumiem sytuację i potrafię uszanować decyzję Rafała - podziękowania ode mnie za wszystko!
19-Lis-2020 22:28
Znajdź posty Cytuj post
Specjalista
Liczba postów: 420
Dołączył: Paź 2014
Reputacja: 22
Post: #13
RE: Koniec MissPassion
Bardzo dziękuję, Rafale, za wkład w rozwój forum, za tyle serca włożonego w tę naszą platformę wymiany informacji i opinii o konkursach piękności. Gratuluję szczególnie konkursu Miss Passion - to naprawdę było coś! Przykro, że tak to się kończy... Smutny Jeszcze raz dziękuję!! Pozostaje pytanie, kto teraz przejmie forum?
19-Lis-2020 22:59
Znajdź posty Cytuj post
Specjalista
Liczba postów: 385
Dołączył: Lip 2018
Reputacja: 20
Post: #14
RE: Koniec MissPassion
Dziękujemy Rafale. Jestem tu od kilku lat. Rzadko się odzywam. Fakt, że był taki moment, w którym byłam zbulwersowana sposobem wypowiadania się na tym forum jednej z użytkowniczek. Pamiętam jednak, że zawsze przede wszystkim Ty, jako Admin reagowałeś, reagowali też inni forumowicze.Osoba została usunięta z forum. Poza tym na bieżąco czuwałeś, aby zasady tu obowiązujące stosowane były przez wszystkich. Uważam, że wszystko było pod kontrolą. Jestem przekonana, ze za niedługo wrócisz do swojej roli i będziesz dalej głównym filarem tego miejsca, w którym świat konkursów piękna ma wielkie wsparcie zarówno w zakresie konstruktywnej krytyki, jak i reklamy, która mimochodem, ale zgodnie z prawem się tu dzieje.Zatem - szybkiego powrotu na swoje miejsce:-)
20-Lis-2020 16:44
Znajdź posty Cytuj post
Wyrocznia Forum 2022
Liczba postów: 830
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 32
Post: #15
RE: Koniec MissPassion
Rafale, bardzo mi przykro, szkoda, że coś się kończy... Jestem tutaj od samego początku, chociaż rzadko się udzielam. Mam nadzieję, że to forum będzie jeszcze funkcjonować. Dzień bez Was to dzień stracony Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-Lis-2020 13:56 przez inka2707.)
21-Lis-2020 13:55
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 1,229
Dołączył: Sty 2017
Reputacja: 110
Post: #16
RE: Koniec MissPassion
Szkoda ,.. Które to już z kolei forum..któremu się nie udało trwać jak skała??
Mam ciągle nadzieję, że Ironic zostanie.
24-Lis-2020 01:08
Znajdź posty Cytuj post
Pasjonat
Liczba postów: 124
Dołączył: Gru 2016
Reputacja: 1
Post: #17
RE: Koniec MissPassion
Pięknologia (piękno + ....logia)
24-Lis-2020 09:34
Znajdź posty Cytuj post
Star
Unregistered
 
Post: #18
RE: Koniec MissPassion
Przez dłuższy czas nie wiedziałem tak na prawdę co napisać. Jest jest mi bardzo szkoda, takiego rozwoju sprawy. Można było się domyślać przez jakiś już czas, że Rafał coraz mniej udziela się na forum. Dziękuję całej administracji forum, szczególnie Rafałowi, za włożoną pracę, czas w swoją pasję. MissPassion, oraz Wam Wszystkim muszę podziękować w każdej wolnej chwili umilacie mi wolny czas czytając wasze komentarze, opinie, sugestie. Dziękuję!
04-Gru-2020 10:59
Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #19
RE: Koniec MissPassion
(24-Lis-2020 09:34)Ava napisał(a):  Pięknologia (piękno + ....logia)

Brzmi całkiem nieźle ale pamiętajmy by nazwa nie zawierała najlepiej polskich znaków, z racji domeny (adresu strony internetowej), która miałaby być zarezerwowana z tej okazji.

Gdzie Wasza burza mózgów ? Czekamy na inne propozycje.

Wear Raphael
05-Lut-2021 18:59
Znajdź posty Cytuj post
Specjalista
Liczba postów: 523
Dołączył: Gru 2016
Reputacja: 39
Post: #20
RE: Koniec MissPassion
To idąc tym tokiem to może Missoteka?
05-Lut-2021 21:15
Znajdź posty Cytuj post


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5