Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Pasjonat
Liczba postów: 2,150
Dołączył: Paź 2015
Reputacja: 87
Post: #61
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
(13-Gru-2017 22:02)Ironic napisał(a):  
(13-Gru-2017 21:56)matis23 napisał(a):  Ok, dzięki za odpowiedź. Nie chcę się tutaj odnosić do konkretnej sytuacji, co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Jednakże zauważam, że na forum zdarzają się przypadki przyznawania ujemnych punktów za wyrażanie własnej, nikogo nie obrażającej opinii, zazwyczaj żeby zrobić komuś na złość, a chyba forum mamy od tego, żeby w sposób kulturalny się sprzeczać bądź ze sobą zgadzać. Oczywiście zachowania mało eleganckie, wręcz chamskie i nieprzyzwoite powinny być karane. Nie chcę niczego sugerować, ale powinna być nad tym jakaś kontrola.


Rozumiem. Nie śledzę każdej przyznanej reputacji, jeśli są jakieś nieprawidłowości lub wątpliwości to proszę pisać, to jest forum. Jakoś to trzeba uściślić w nowym regulaminie, będę to miał na uwadze.

Nie wymagam śledzenia przyznawanych punktów reputacji, ale będę miał również na uwadze, że można takie rzeczy zgłaszać do rozpatrzenia.
13-Gru-2017 22:06
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #62
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Jakby ktoś pytał to zaktualizowałem już działy na forum oraz panteony. Jedynie przy dolnym Mister Supra coś tam nie gra bo wyświetla się pod tym MI ale to już muszę poczekać na technicznego, bo ja nie ogarniam tego tematu tak głęboko Uśmiech

Wear Raphael
17-Gru-2017 21:46
Znajdź posty Cytuj post
Wizjoner
Liczba postów: 891
Dołączył: Paź 2016
Reputacja: 44
Post: #63
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
(17-Gru-2017 21:46)Ironic napisał(a):  Jakby ktoś pytał to zaktualizowałem już działy na forum oraz panteony. Jedynie przy dolnym Mister Supra coś tam nie gra bo wyświetla się pod tym MI ale to już muszę poczekać na technicznego, bo ja nie ogarniam tego tematu tak głęboko Uśmiech

Dziękujemy! Serce Jest pięknie! No, może oprócz ME, ale wyjątkowo dobre zdjęcie wybrałeś Ironic Uśmiech
17-Gru-2017 22:37
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 2,824
Dołączył: Wrz 2016
Reputacja: 224
Post: #64
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Na forum pojawiaja sie homofobiczne komentarze, dlaczego moderatorzy na to nie reaguja? Prosze o kasowanie takich komentarzy , nie rozumiem jak mozna na to pozwalac, podobno dbacie o wizerunek forum ?
07-Paź-2018 08:01
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 900
Dołączył: Sty 2017
Reputacja: 42
Post: #65
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Wyraziłam tylko swoje zdanie na temat kandydatek transpłciowych w konkursach piękności.
Ja mogę mieć pretensje do Ciebie dlaczego przez Ciebie nie mogę mieć wolności słowa.
Masz inne zdanie i nie mam do Ciebie o to żalu...
07-Paź-2018 08:06
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 7,572
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 209
Post: #66
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Sunnivo nie przesadzaj. Jeśli ktoś nie obraża, nie wyzywa tylko dzięki się swoim zdaniem to nie jest powód do kasowania...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-Paź-2018 08:08 przez Damian.)
07-Paź-2018 08:07
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 1,229
Dołączył: Sty 2017
Reputacja: 110
Post: #67
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Nie wiedziałem gdzie o swoim spstrzezeniu napisać ,ale tutaj chyba będzie ok..Dzisiaj spojrzałem na swój licznik ile tutaj byłem i wiecie co? wychodzi na to,że spędziłem tu ponad 9 dni..10 mi leci Uśmiech
Ale jak popatrzyłem na naszych moderatorów to oni mają na liczniku po 2 miesiące nawet ..Masakra ile cżłowiek w necie życia spędza..Nie wiem jak Ci moderatorzy bo ja jak nie korzystam to się przeważnie wylogowuję ..a oni może nie..
Pomyśłeć ile innych pożytecznych rzeczy można zdziałać ...a tu tak ciągnie..Uśmiech
13-Lis-2018 20:59
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #68
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Spędzony czas online: 8 Miesięcy, 1 Dzień, 16 Minut, 58 Sekund

I niech Ojca Dyrektora ktoś pobije w tym wyniku Uśmiech

Wear Raphael
13-Lis-2018 21:01
Znajdź posty Cytuj post
Pasjonat
Liczba postów: 2,150
Dołączył: Paź 2015
Reputacja: 87
Post: #69
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
To u mnie cieniutko 3 Tygodnie, 2 Dni, 23 Godzin, 58 Minut, 8 Sekund
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-Lis-2018 21:13 przez Matis.)
13-Lis-2018 21:13
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 771
Dołączył: Sty 2018
Reputacja: 53
Post: #70
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Sam należę do takich, którzy mają już pokaźny licznik czasu przebywania tutaj na forum, a jestem tu zaledwie od niespełna roku. Powód tego jest taki, że wiele razy po prostu zapominałem się wylogować (albo może byłem na tyle leniwy żeby to zrobić?) Oczko
13-Lis-2018 21:13
Znajdź posty Cytuj post


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5