Kamila Wojciechowska - nr 21 - Finalistka Miss Passion 2017
Stały bywalec
Liczba postów: 5,216
Reputacja: 73
Kamila Wojciechowska - nr 21 - Finalistka Miss Passion 2017
Kamila Wojciechowska- nr 21 - Finalistka Miss Passion 2017
/1 vice Miss Passion Twojamiss.pl 2017/
Koszalin
Wzrost : 167 cm

[Obrazek: 2m5zcbp.jpg]
[Obrazek: s1866c.jpg]
[Obrazek: 2hmzz0l.jpg]
[Obrazek: wrgklv.jpg]
[Obrazek: s28xzc.jpg]

O sobie :
Jestem z Koszalina, mam starszego brata z którym mieszkam razem na stancji, jestem uzdolniona artystycznie. Chodziłam do szkoły plastycznej i często rysuję portrety w ołówku na zamówienie i jestem leworęczna Uśmiech Jest to moja pasja ,bardzo mnie wycisza i relaksuje rysowanie, w wolnych chwilach chodzę na sesje zdjęciowe tak hobbystycznie ,chciałabym kiedyś być sławna ,reklamować produkty ,zarabiać na modelingu ,jest to moje marzenie . Kolejnym marzeniem jest wyjechanie do ciepłych krajów takich jak :  Lloret de Mar ,Rio de Janeiro ,Teneryfa. Nigdy nie byłam nawet za granicą . Chciałabym też rodzicom pomóc , ale na razie mnie nie stać na to ,dużo mi w życiu pomogli ,więc chciałabym i ja pomóc odwdzięczyć się . Chciałabym pracować w modelingu ,gdyż jest to moja pasja ,a nie ma nic piękniejszego jak mieć pracę,którą się lubi ,oczywiście ta praca nie jest łatwa,ale ja jestem bardzo zdeterminowana ,zawzięta i zawsze dążę do celu swego ,nie poddaję się i znam swoją wartość ,a przy czym jestem skromna,spokojna, sympatyczna,wrażliwa,przyjazna i muchy bym nie skrzywdziła ,lubię pomagać i sprawiać ludziom radość.

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Passion 2017 ?
Powinnam zostać MissPassion 2017 r. ,ponieważ godnie będę mogła Was reprezentować , wykorzystam ten tytuł w 100%, wykorzystałabym o najbardziej jak potrafię .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pamiętaj o przestrzeganiu w wypowiedzi Regulaminu Forum oraz o tym, że Miss Passion 2017 to z założenia dobra zabawa, w której udział biorą kandydatki bez względu na wiek, wzrost, wagę, stan cywilny itp. Szukamy tego 'czegoś' bijącego ze zdjęcia, które pozwali nam bez problemu włożyć na głowę koronę. Miejmy na uwadze, że to takie same osoby jak My i jeśli już koniecznie chcesz skrytykować - zastanów się dwa razy, czy potrafisz zrobić to z klasą.
Finalistka zgłaszając chęć udziału w zabawie potwierdziła tym samym, że ma prawo do dysponowania fotografią, na której się znajduje. Logotyp forum na zdjęciu nie oznacza prawa własności do zdjęcia, oznacza jedynie miejsce jego publikacji.
Wszystkie spory, nadużycia prosimy składać na adres mailowy misspassion@op.pl lub bezpośrednio poprzez prywatną wiadomość do Administratora IRONIC.

Wear Raphael
27-Gru-2016 23:43
Znajdź posty Cytuj post
Stały bywalec
Liczba postów: 5,216
Reputacja: 73
RE: Kamila Wojciechowska - nr 21 - Finalistka Miss Passion 2017
Kamila również zrezygnowała na tym etapie.

Wear Raphael
08-Sty-2017 18:38
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5