10-LECIE MISS PASSION!!! ♡♡♡
Administrator
Liczba postów: 4,009
Dołączył: Gru 2014
Reputacja: 242
Post: #1
Serce 10-LECIE MISS PASSION!!! ♡♡♡
Mija 10 lat od czasu powstania Forum MissPassion.pl!

W imieniu swoim oraz twórcy forum czyli Ironica, chciałbym podziękować za to, że jesteście!

A naszemu forum życzę wielu kolejnych, wspaniałych lat istnienia i samych sukcesów na arenie międzynarodowej! Szczęśliwy


[Obrazek: pink-tilted-tiara-and-number-10.svg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-Wrz-2024 01:41 przez Voytek.)
02-Wrz-2024 01:23
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 3,228
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 307
Post: #2
RE: 10-LECIE MISS PASSION!!! ♡♡♡
To my dziękujemy, że Wy z Ironiciem jesteście i tworzycie nasze forum!
02-Wrz-2024 06:25
Znajdź posty Cytuj post
Mistrz Pióra
Liczba postów: 1,014
Dołączył: Sty 2017
Reputacja: 49
Post: #3
RE: 10-LECIE MISS PASSION!!! ♡♡♡
Cieszę się, że mogę być częścią tego forum, dziękujemy Wojtku za trud administrowania strony, obyśmy wytrwali kolejne 10.

Ja konkursy piękności oglądam już 27 lat, pierwszy konkurs który oglądałam to Miss World 1998
Czas leci szybko, ogólnie na forach jestem już 15 lat, wcześniej z zainteresowaniem wchodziłam na globmiss
02-Wrz-2024 12:08
Znajdź posty Cytuj post
Specjalista
Liczba postów: 302
Dołączył: Lis 2022
Reputacja: 16
Post: #4
RE: 10-LECIE MISS PASSION!!! ♡♡♡
Mój pierwszy obejrzany konkurs piękności w TV to finał Miss Polonia 2005. Później wybory Miss World 2005 i Miss Universe 2006. I tak zaczęła się fascynacja tymi pięknymi strojami, kobietami i ideą BWAP które ma MW. Wtedy oglądałem tylko finały. Od 2009r zacząłem obserwować konkursy począwszy od globmiss, emiss.fora i zarchiwummiss. Czasami człowiek wspomina jakie emocje towarzyszyły mi podczas oglądania konkursów. Zawsze bardziej interesował mnie ten konkurs piękności krajowy który wówczas posiadał licencję na Miss World bo to mój ulubiony konkurs piękności. Można go skrytykować, ale już tak u mnie pozostanie. Do moich ulubionych mogę dodać teraz jeszcze MS i oczywiście Miss Universe - ale jednak to nie moja bajka. Cieszę się bardzo że możemy się tu spotykać. Nie jesteśmy liczną grupą jeśli chodzi o prawie 40mln kraj, ale ważne że jesteśmy. Jest tu sporo wartościowych ludzi. Nie z każdym się zgadzam, ale ważne że szacunek do siebie nawzajem, oraz do uczestników i uczestniczek konkursów piękności jest tutaj. Ten szacunek jak i wzajemnie zrozumienie jest ważne. Oby Ci użytkownicy już z pewnym stażem tutaj zostali i oczywiście dołączali do Nas nowi. Dziękuję za wszystko. Dziękuję za wytrwałość odczytania całości posta, oraz Sto lat dla Miss Passion ! :-)
02-Wrz-2024 20:53
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 5,266
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 75
Post: #5
RE: 10-LECIE MISS PASSION!!! ♡♡♡
Najlepsze życzenia urodzinowe!
Cieszę się, że to już 10 lat i nie ma dnia bym tutaj kilka razy nie zajrzał, czytając od deski do deski każdy Wasz post i nie raz chciałoby się coś dodać od siebie, szczególnie kiedy coś "wiem" jak inninnie wiedzą ale stanie z boku, ktòre wybrałem jakiś czas temu robi mi dobrze psychicznie chyba i teraz coraz bardziej spoglądam obiektywniej na świat miss patrząc na Wasze konwersacje, choć z boku.
Moja historia z konkursami rozpoczela sie w 2006 r od kiedy z jakiegos przypadku trafilem na emiss czytajac o konkursach w Wenezueli w czelusciach internetow. Trafilem na wybory Miss International i wtedy trafnie przewidzialem wybor wlasnie wenezuelki i tak zlapalem bakcyla.Jednak nie podobala mi sie atmosfera wiecznych wojen, ktora tam panowala, spontanicznie stworzylem nowe przyjazne miejwce ale nie udaloby sue to z Wami i bez WAS. Dziekuje❤️
10 lat to lata rozmòw i coraz większej rozpoznawalności forum wśód przyszlych, przeszłych kandydatek na miss jak i samych organizatoròw, co ma swoje plusy i minusy ale, co mega cieszy jednak bo od lat walczymy o bycie słuchanymi bo przecież mamy dobre intencje a nie raz fani pokazali, że potrafią cuda zdzuałać i my sami robimy Organizatorom nieraz dobry, bezpłatny PR. Nie doczekałem takiej uprzejmości za moich czasów ale to już przeszłość.
Czy którakolwiek Miss World w przeszłości wiedziała o istnieniu forum.dysusyjnego z Polski?? Doczekalem tych czasow chociaz z MU juz chyba mi zycia braknie..chociaz to byl moj ulubiony konkurs i jakbym byl bogaty to na bank bym przejmowal licencje! Teraz to nawet duże konkursy nas czasem udostẹpniają, widząc, że my to poprostu kochamy, to nasza pasja.
Z sentymentem.jednak patrzẹ na mój romans z realnym konkursem, Miss Passion, szczególnie kiedy patrzẹ jak teraz w twlewizjach realizują siẹ choćby dziewczyny, krore poznalem osobiscie i które niejako zaczynały zabawẹ z showbiznesem od nas a potem z powodzeniem startowaľy w krajowych, zagranicznych konkursach czyvteż na telewizji kończãc aktualnie. Pamietam ile czasu, kasy i nerwòw kosztowalo.mnie wydelegowanie dziewczyn na Filipiny czy Chin i teraz patrze bardziej obiektywnie na dzialania naszych delwgatur na konkursy, choc tez znajac troche kulisy nie wssystko jest takie jak nam, Wam sie wydaje?

Dziekuje, ze jestescie i mam nadzieje, ze bedzie wiecej bo sezon za rogiem ale glowne gratulacje za opeke nad forum ostat ie lata naleza sie jwdynie Wojtkowi i Damianowi za social media.

Ps. przepraszam za skladnie, literowki i brak polskich znakow od polowy tekstu - zmeczylem sie wbijaniem polskich znakow na telefonie a pusalem w pospiechu.

Wear Raphael
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-Wrz-2024 09:19 przez Ironic.)
02-Wrz-2024 21:13
Znajdź posty Cytuj post
Wyrocznia Forum 2022
Liczba postów: 864
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 33
Post: #6
RE: 10-LECIE MISS PASSION!!! ♡♡♡
Dziękuję Wam za ten spędzony czas. Jestem z Wami od samego początku i zamierzam tu być jak najdłużej Duży uśmiech
W tym roku naprawdę mam mniej czasu niż zazwyczaj, ale nadrabiam jak tylko się da.
03-Wrz-2024 11:54
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 816
Dołączył: Sty 2018
Reputacja: 55
Post: #7
RE: 10-LECIE MISS PASSION!!! ♡♡♡
Serdeczne gratulacje z okazji 10-lecia powstania Forum Uśmiech
Życzmy sobie wszyscy co najmniej dwakroć tyle,
a wspólne chwile tutaj spędzajmy razem mile.
I niech czas spokojnie płynie...
w zdrowiu, szczęściu i radości
niech nam pasja do konkursów piękności zawsze w sercach gości!
Wszystkiego, co najlepsze na dalsze lata i kolejnych jubileuszów Uśmiech

U mnie - podobnie jak u def1209 - wszystko zaczęło się niespełna dwie dekady temu, kiedy to trafnie udało mi się przewidzieć wybór Malwiny Ratajczak na nową Miss Polonia 2005:



Potem oglądałem galę finałową Miss World z udziałem naszej reprezentantki (wielka szkoda, że bez żadnego sukcesu, a uważam, że na taki zasługiwała, bo moim zdaniem wyróżniała się bardzo oryginalnym typem urody...).

Jestem tu od stycznia 2018 roku, ostatnio może trochę mniej regularnie z uwagi na różne zajęcia i obowiązki zawodowe, ale w wolnych chwilach z ciekawością tutaj lubię powracać hobbistycznie, a tym samym odciąć się choć przez chwilę od zgiełku, zabiegania i całej reszty. Komentując tu pierwszy raz robiłem to z intencją, aby dołożyć od siebie jakąś cegiełkę w rozwoju tego miejsca. Dalej mam w planach co roku aktualizować statystyki z konkursów piękności na naszym polskim podwórku. Możemy się różnić swoich w opiniach i o to też właśnie chodzi w końcu, bo przynajmniej nie jest nudno, ale oczywiście wszystko z zasadami wzajemnego poszanowania i zrozumienia odmienności, a jeśli kogoś wcześniej uraziłem w pewien sposób jakimiś niezbyt wyważonymi słowami, to myślę, że jest to dobry moment, żeby przeprosić i napisać, że na pewno nie było w mojej intencji zrobić tego złośliwie. Pozdrowienia dla wszystkich forowiczów tworzących to fajne miejsce do dyskusji, a szczególne podziękowania dla założycieli i moderatorów - trzymajcie się i jeszcze raz wszystkiego dobrego Uśmiech
03-Wrz-2024 13:58
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 831
Dołączył: Paź 2017
Reputacja: 150
Post: #8
RE: 10-LECIE MISS PASSION!!! ♡♡♡
Wszystkiego najlepszego na kolejne lata! Ciekawych dyskusji i sukcesów konkursowych, o których będzie można pisać bez końca!
03-Wrz-2024 23:16
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Liczba postów: 4,009
Dołączył: Gru 2014
Reputacja: 242
Post: #9
RE: 10-LECIE MISS PASSION!!! ♡♡♡
Dziękuję za miłe słowa. Uśmiech

Jak już kiedyś wspominałem, moja pasja związana z konkursami zaczęła się od finału Miss World 2004, więc lada chwila dobije do równych 20 lat.
Pamiętam, że oglądałem wspólnie z mamą co najmniej kilka wcześniejszych edycji, jednakże właśnie tamtego wieczoru pierwszy raz widziałem aby nasza reprezentantka była tak blisko korony, a kibicowanie wówczas Kasi Borowicz chyba było główną przyczyną, dlaczego 13-letniemu Wojtkowi odbiło na punkcie konkursów piękności. Szczęśliwy
Przez brak internetu do końca 2007 roku, ta pasja ograniczała się praktycznie tylko do oglądania finałów MW, MU, Miss Polonia i Miss Polski w tv ale od 2008 gdy w końcu mogłem połączyć się ze światem, zacząłem śledzić emiss, global beauties, misso itd i zainteresowanie nabierało rozpędu. Oczko
Na szczęście w przypadku MU nie potrzebowałem sukcesu naszej rodaczki by zafascynować się również i tym konkursem. Wystarczył finał MU w 2008 w Wietnamie, który przypadł mi bardzo do gustu i chyba w dalszym ciągu jest moim ulubionym.

Naszło nas na wspomnienia w tym temacie, więc to pokrótce moja historia.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-Wrz-2024 06:55 przez Voytek.)
04-Wrz-2024 06:49
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 3,228
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 307
Post: #10
RE: 10-LECIE MISS PASSION!!! ♡♡♡
Ja już swoją chyba kiedyś opowiadałam, ale może nie wszyscy czytali.
Pierwszy raz obejrzałam finał Miss Polonia w TV w roku 1985, miałam wtedy 8 lat i do dziś pamiętam, że moją faworytką była Brygida Bziukiewicz. Później bawiłam się lalkami w wybory Miss, ale wtedy jeszcze nie przybrało to formy takiego hobby.
Rok później "odkryłam", że konkurs Miss Polonia, to nie tylko finał, że zwyciężczyni ma przez cały rok różne obowiązki, bierze udział w imprezach, jeździ na konkursy międzynarodowe i piszą o tym w gazetach. Uśmiech Więc zaczęłam zbierać wycinki z gazet - inni mieli albumy z gwiazdami muzyki, a ja z Miss Uśmiech Wtedy jeszcze nie było internetu, więc i z innymi fanami nie było możliwości kontaktu, ale w 1993 roku udało się nam poznać z Dominikiem (to też ciekawa historia, ale już chyba na inny post).
Gdy "pojawił się" internet, a później, gdy przeniosłam się do Warszawy, wszystko nabrało tempa.
Na wszystkich polskich forach o Miss jestem od samego początku, byłam związana z Globmiss.
Pierwszą Miss Polonia, jaką widziałam na żywo, była Roksana Jonek - w 1998 roku kupiłam bilet na finał Miss Dolnego Śląska (wtedy studiowałam we Wrocławiu), na którym ona była w jury i była gościem honorowym. Pamiętam takie "WoW". Uśmiech
Dzięki Dominikowi BMP odwiedziłam pierwszy raz w 1996 roku, ale pierwszą ekipą, którą bliżej poznałam, był duet Trocki/Gawrych.
I tak się to kręci do tej pory Uśmiech
04-Wrz-2024 07:07
Znajdź posty Cytuj post


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5