MissPassion.pl - Forum miłośników konkursów piękności oraz innych obliczy piękna.
Pokój powitalny - Wersja do druku

+- MissPassion.pl - Forum miłośników konkursów piękności oraz innych obliczy piękna. (http://misspassion.pl)
+-- Dział: STREFA FORUMOWICZA / User's Area (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Sprawy Administracyjne (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Pokój powitalny (/showthread.php?tid=218)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Pokój powitalny - blackem - 23-Lis-2017 00:17

Witam!
Śledzę fora misspassion a wcześniej missforum od 2012 roku, czyli od uczestnictwa Marceliny w Miss Universe. Od dawna chciałem do Was dołączyć, no i teraz się zdecydowałem. Konkursem, który od zawsze mnie interesował to Miss PoloniaUśmiech, a na arenie międzynarodowej to Miss World, ale coraz bardziej Miss Universe.
Moje ulubione Miss Polonia to J. Gapińska, A Kręglicka, A. Zielińska, K. Borowicz (jak ona teraz wyglądaUśmiech, M.Zawadzka, P Krupińska,
Bardzo się ucieszyłem, że konkurs został reaktywowany w ubiegłym roku, i teraz już druga edycja po przerwie. Więc tym bardziej postanowiłem tutaj dołączyć. Rok temu moje top 4 to przede wszystkim L. Cichecka (szkoda, że jako jedyna z top5 nigdzie nie pojedzie), D. Szymańska (zupełnie nie rozumiem, czemu nie weszła do top na miss earth) K. Włodarek i K.Szklarczyk.


RE: Pokój powitalny - inka2707 - 20-Gru-2019 23:11

Cześć!
Siedzę codziennie na tym forum od początku jego istnienia, a przedtem na missforum, ale jakoś nigdy nie odważyłam się odezwać... Chyba czas to zmienićZawstydzony
Konkursy miss uwielbiam odkąd pamiętam. Pierwsze wybory, które kojarzę, to zdobycie tytułu Miss Polonia przez Ewę Wachowicz. Zawsze oglądałam je z mamą i robiłyśmy listy kandydatek, które wejdą do podstawowego top, potem wyżej itd. Zostało mi to do dziś.
Cieszę się, że jesteście Serce
Moja ulubiona miss, a raczej vicemiss, to Ania Tarnowska.


RE: Pokój powitalny - bociu - 21-Gru-2019 20:51

Hej! Witamy Uśmiech


RE: Pokój powitalny - Izrael - 21-Gru-2019 22:06

Baw sie dobrze z nami Uśmiech


RE: Pokój powitalny - inka2707 - 21-Gru-2019 23:08

Dzięki. Zawsze się z Wami dobrze bawiłam, tylko nieoficjalnie!


RE: Pokój powitalny - martzel - 02-Sty-2020 07:16

Cześć Wszystkim! ?‍♀️
Dawno temu jak jeszcze było Missforum, to dosyć często się udzielałam, ale później jakoś nie było czasu i zaczęłam wchodzić na forim rzadziej i rzadziej, aż w końcu przestałam wcale. W październiku tego roku przypomniałam sobie o starym zainteresowaniu (przez cały ten czas obserwowałam co mniej więcej dzieje się w świecie konkursów, ale już nie tak intenstywnie jak te kilka lat temu) i postanowiłam wrócić na forum, jak się okazało pod nową nazwą. Niestety dopiero kilka dni temu udało mi się w końcu mieć aktywowane konto, więc dopiero teraz mogę znowu się udzielać.
Zatem witam Was wszystkich, a przy okazji życzę wszystkiego najwspanialszego w Nowym Roku ?


RE: Pokój powitalny - Klaudia - 02-Sty-2020 09:01

Cześć Marta!! Serce Jak fajnie, że z nami jesteś Uśmiech

Witamy serdecznie Martę i resztę nowych użytkowników Uśmiech


RE: Pokój powitalny - Sunniva - 02-Sty-2020 10:59

Witaj martzel !


RE: Pokój powitalny - Livia - 02-Sty-2020 13:41

Witajcie Uśmiech!


RE: Pokój powitalny - Scarlet - 07-Sty-2020 21:17

Cześć wszystkim Serce