MissPassion.pl - Forum miłośników konkursów piękności oraz innych obliczy piękna.
Koniec MissPassion - Wersja do druku

+- MissPassion.pl - Forum miłośników konkursów piękności oraz innych obliczy piękna. (http://misspassion.pl)
+-- Dział: STREFA FORUMOWICZA / User's Area (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Sprawy Administracyjne (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Koniec MissPassion (/showthread.php?tid=1823)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Koniec MissPassion - Ena72 - 05-Lut-2021 21:25

Rafael, dziekuje....


RE: Koniec MissPassion - Ironic - 05-Lut-2021 21:34

Forum będzie się nazywało

MissMania


RE: Koniec MissPassion - bociu - 06-Lut-2021 12:07

Nie wiedziałam... dużo mnie ominęło... weszłam na instagram i widzę jakaś śmieszna nazwę, śmieszne logo, zastanawiam się wtf?! A tu takie informacje...

Bardzo przykro Smutny chyba czas opuścić to miejsce... nawet nie wiadomo, kto to przejmuje.

Wszystko ma swój początek i koniec.


RE: Koniec MissPassion - Ironic - 06-Lut-2021 12:57

(06-Lut-2021 12:07)bociu napisał(a):  Nie wiedziałam... dużo mnie ominęło... weszłam na instagram i widzę jakaś śmieszna nazwę, śmieszne logo, zastanawiam się wtf?! A tu takie informacje...

Bardzo przykro Smutny chyba czas opuścić to miejsce... nawet nie wiadomo, kto to przejmuje.

Wszystko ma swój początek i koniec.

Jeśli nazwa czy logo jest dla Ciebie wyznacznikiem jakości tej społeczności to nie wiem co powiedzieć..I czy to jest powód odejścia ?
Wiadomo, kto będzie nowym Ojcem forum, niebawem to ogłoszę ale będzie to odpowiednia osoba, także forum na tym nie ucierpi, wręcz przeciwnie.


RE: Koniec MissPassion - bociu - 06-Lut-2021 14:03

(06-Lut-2021 12:57)Ironic napisał(a):  
(06-Lut-2021 12:07)bociu napisał(a):  Nie wiedziałam... dużo mnie ominęło... weszłam na instagram i widzę jakaś śmieszna nazwę, śmieszne logo, zastanawiam się wtf?! A tu takie informacje...

Bardzo przykro Smutny chyba czas opuścić to miejsce... nawet nie wiadomo, kto to przejmuje.

Wszystko ma swój początek i koniec.

Jeśli nazwa czy logo jest dla Ciebie wyznacznikiem jakości tej społeczności to nie wiem co powiedzieć..I czy to jest powód odejścia ?
Wiadomo, kto będzie nowym Ojcem forum, niebawem to ogłoszę ale będzie to odpowiednia osoba, także forum na tym nie ucierpi, wręcz przeciwnie.

Nie. Moja wiadomość dzieli się na dwie części. W pierwszej wyrażam swoje zdanie na temat nazwy, natomiast dopiero w drugiej wykazuję, że nieświadomość tego „co nas tu czeka i co z nami będzie” sprawia, że czuję się niekomfortowo w miejscu, które było dla mnie odskocznią przez dobre kilka lat. Proszę nie zrozumieć mnie źle - ja po prostu nie lubię zmian, szczególnie z tyloma niewiadomymi. Tak już mam Uśmiech

Czekam więc cierpliwie na dalsze informacje i... nie mówię przyszłości nie, lecz dla mnie to zawsze będzie Miss Passion Uśmiech


RE: Koniec MissPassion - Damian - 07-Lut-2021 08:48

Ja również dziękuję za te kilka lat jako administrator. Nowemu zespołowi życzę dużo wytrwałości. Przyda się Uśmiech


RE: Koniec MissPassion - Sunniva - 08-Lut-2021 17:07

Dziękuję administratorom za pracę włożoną w forum. MissMania brzmi dobrze


RE: Koniec MissPassion - Ena72 - 08-Lut-2021 18:51

Od Kiels bedzie Missmania dzialac?


RE: Koniec MissPassion - żetka - 08-Lut-2021 19:22

MissMania będzie pod tym samym adresem, co MissPassion?


RE: Koniec MissPassion - Ironic - 08-Lut-2021 22:13

(08-Lut-2021 19:22)żetka napisał(a):  MissMania będzie pod tym samym adresem, co MissPassion?

Nie, wraz ze zmianą wszystko się zmieni na MissMania, MissPassion to moja 'prywatna' marka, którą sobie zachowuje na stare lata.
Trochę czasu jeszcze to potrwa, ale nazwa strony w wyszukiwarce będzie zbieżna z MissMania.
Poza tym nic się nie zmienia - MissMania już działa bo to MissPassion tylko pod inną nazwą i opieką osobową, także dla Was praktycznie bez różnicy.