MissPassion.pl - Forum miłośników konkursów piękności oraz innych obliczy piękna.
Polska Miss i Polska Miss Nastolatek 2018(?) - Wersja do druku

+- MissPassion.pl - Forum miłośników konkursów piękności oraz innych obliczy piękna. (http://misspassion.pl)
+-- Dział: KONKURSY PIĘKNOŚCI (/Forum-KONKURSY-PI%C4%98KNO%C5%9ACI)
+--- Dział: Pozostałe konkursy / Ciekawostki (/Forum-Pozosta%C5%82e-konkursy-Ciekawostki)
+--- Wątek: Polska Miss i Polska Miss Nastolatek 2018(?) (/Thread-Polska-Miss-i-Polska-Miss-Nastolatek-2018)

Strony: 1 2

Polska Miss i Polska Miss Nastolatek 2018(?) - Klaudia - 17-Lip-2017 21:31

[Obrazek: 19958903_1699687013673984_64970066749769...e=59C8680D]

Zdaje się, że tworzy się nam kolejny krajowy konkurs. Jego twórcą i organizatorem jest Agencja GOModels czyli do 2014 roku organizatorzy Miss Wielkopolski w ramach konkursu Miss Polski, a od 2015 roku konkursu Wielkopolska Miss (zdaje się, że również w ramach Miss Polski).

Konkursy regionalne, które już zaczynają funkcjonować:
➡️ Wielkopolska Miss
➡️ Zachodniopomorska Miss
➡️ Pomorska Miss
➡️ Lubuska Miss
➡️ Dolnośląska Miss
➡️ Śląska Miss
➡️ Małopolska Miss
➡️ Mazowiecka Miss

[Obrazek: 20031847_1605540359517119_60061953000197...e=59C84203]
Zaznaczone na zielono na mapie.

Regulamin mówi, że konkurs będzie odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych:
Nastolatki (14-18 lat; niemożność ukończenia lat 19 do końca 2018 roku)
Dorosłe (18-28 lat; niemożność ukończenia lat 28 do końca 2018 roku)

Reprezentantki regionów wystąpią w gali finałowej konkursu Polska Miss.

RE: Polska Miss i Polska Miss Nastolatek 2018(?) - Ironic - 18-Lip-2017 15:35

Ja tam jestem jak najbardziej za nowymi inicjatywami jeśli tylko idzie za nimi propagowanie tego co dobre w tym świecie i walkę z odwiecznymi stereotypami. Po niesmacznej aferze z Mają Nizio mam lekką wątpliwość z tym, czy te wybory będzie można nazwać wyborami na poziomie. Oczywiście daję im szansę bo co jak co ale widać nakład środków i parcie na to by coś znaczyć i miało to jakiś kształt. Sam fakt regionów na starcie pokazuje, że zabierają się ostro do roboty. Widać duże środki również przy Wielkopolskiej Miss, która jest robiona z dobrym wabikiem, tj nagrodami, które ściągają dziewczyny. W tym roku był to samochód oraz wyjazd na galę Oscarów, Cannes. Minusem jest fakt, że jeden ze współorganizatorów, niejaki Boski Diego powoduje, że jestem zażenowany oglądaniem takich finałów. Estetyka jego występów jak i sposób bycia nie przystoi mi do dobrego konkursu piękności. Cóż, mam osobliwe poczucie estetyczne. Co kto lubi. Mam też nieodparte wrażenie, że zarówno konkurs regionalny Wielkopolska Miss jak i Polska Miss i Nastolatek to swoista celowa konkurencja do istniejących Miss Wielkopolski i Miss Polski. Mogę się mylić. Wydaje mi się, że nie ich region nie jest regionem Miss Polski oficjalnie, bo ich kandydatki w gronie finalistek są podawane jako te z przeglądu otwartego.Konkurencja jest dobra jak jest zdrowa. Poczekam na rozwój wydarzeń. Mogę odszczekać.

Kladia, możemy prosić o źródło tej informacji bo nie mogę się doszukać ?

RE: Polska Miss i Polska Miss Nastolatek 2018(?) - Klaudia - 18-Lip-2017 20:50

(18-Lip-2017 15:35)Ironic napisał(a):  Kladia, możemy prosić o źródło tej informacji bo nie mogę się doszukać ?

FB Wielkopolska Miss, a jeśli chodzi o regulaminy to najłatwiej je znaleźć w regionach, bo tam jeszcze prawie nic w tych profilach nie ma Oczko

A z powyższym komentarzem nt. nowego "tworu" i Pana Diego zgadzam się w całej rozciągłości Oczko

RE: Polska Miss i Polska Miss Nastolatek 2018(?) - Eliot - 19-Lip-2017 08:46

Oglądałam w całości videorelację z półfinału Miss Polski nadawaną na żywo przez Miss Wielkopolska, zachowanie osoby nagrywającej jak i trzech wspoltowarzyszy było niesmaczne. Myśle że wszyscy rozpoznają owych panów. Będzie głośno i niekoniecznie od sukcesów.

[oddzielony] Miss Intercontinental 2017 z udziałem Natalii Popis - MWMW - 09-Sty-2018 18:03

(09-Sty-2018 12:56)supernova napisał(a):  Ale pućka się zrobiła z Natalii. Niestety po kilku dobrych latach polek na tym konkursie wracamy do poziomu z lat Pajączkowskiej czy Kowalskiej. Ale rozumiem, że UM Raciborza był jedynym, który zgodził się sfinansować ten wyjazd stąd wysłanie Natalii.

Z informacji jakie posiadam to ostatni rok gdy Miss Polonia wysyła swoją kandydatkę na ten konkurs, od 2019 będzie nowy konkurs delegujący kandydatkę. Podobno czekają na wydanie licencji w wersji papierowej by mieć potwierdzenie.

RE: Miss Intercontinental 2017 z udziałem Natalii Popis - supernova - 09-Sty-2018 18:20

MWMW twoje wszystkie informacje jakie tu podajesz są "podobno"
Może pisz o czymś co jest już faktem a nie domysłem...
Już jeden pisał tu bajeczki a jak poprosiłam o źródło to go zatkało...

RE: Miss Intercontinental 2017 z udziałem Natalii Popis - Autograf - 09-Sty-2018 21:37

(09-Sty-2018 18:20)supernova napisał(a):  MWMW twoje wszystkie informacje jakie tu podajesz są "podobno"

Sama piszesz bajeczki i udajesz znawcę.Bajeczki to twoja specjalność i twojego forumowego ,,przyjaciela".I aż trudno ci uwierzyć że ludzie mogą pisać autentyczne rzeczy i wcale nie muszą ci się tłumaczyć skąd wiedzą i ile.
Mają ochotę to piszą to o czym wiedzą,a jak nie będą miel ochoty to nie napiszą i ty będziesz żyła w swojej wygodnej tobie niewiedzy.

RE: Miss Intercontinental 2017 z udziałem Natalii Popis - MWMW - 09-Sty-2018 22:19

(09-Sty-2018 21:37)Autograf napisał(a):  
(09-Sty-2018 18:20)supernova napisał(a):  MWMW twoje wszystkie informacje jakie tu podajesz są "podobno"

Sama piszesz bajeczki i udajesz znawcę.Bajeczki to twoja specjalność i twojego forumowego ,,przyjaciela".I aż trudno ci uwierzyć że ludzie mogą pisać autentyczne rzeczy i wcale nie muszą ci się tłumaczyć skąd wiedzą i ile.
Mają ochotę to piszą to o czym wiedzą,a jak nie będą miel ochoty to nie napiszą i ty będziesz żyła w swojej wygodnej tobie niewiedzy.

Jestem osobą która obraca się w tym "światku" i z każdym dobrze żyję. Z tego co mi wiadomo to zostały rozesłane zaproszenia przez x portal do wielu dziewczyn by zgłaszały się do konkursu XY i czekają na nie możliwość wyjazdu na międzynarodowe konkursy, wymieniam tak jak pamiętam i nie chce wprowadzić w błąd:
Miss Tourism International - 2018
Miss Tourism Queen of the Year International - 2018
Miss Tourism Metropolitan - 2018
Miss Tourism Global - 2018

Miss Eco International - 2019
Miss Intercontinental - 2019
Miss Tourism World - 2019

Dodatkowo uzyskałem również informację, że grupa z Wielkopolski w połączeniu z grupą z Warmii na jesień odpalają konkurs Polska Miss, oprócz regionów w których już są konkursy (pisałem wyżej, np. Dolnośląska Miss, Lubuska Miss etc), będą mogły zgłaszać się kandydatki z całej Polski.

Z założenia ma powstać konkurs gdzie również będą licencje i ma konkurować z Miss Polski i Miss Polonia.

Nie jestem z tych grup uprzedzając zarzuty, ale nie słyszałem tego od jednej osoby.

RE: Miss Intercontinental 2017 z udziałem Natalii Popis - supernova - 09-Sty-2018 22:47

Proszę jak go ruszyło a źródła bajeczki nadal nie ma he he...nie tylko ja pytalam o źródło ale kilka osób ale jak się nie ma argumentów to trzeba siedzieć cicho i udawać, że się nie widzi co ludzie piszą.

MWMW dziękuję za więcej informacji choć nadal nic z tego nie wiadomo Oczko

RE: Polska Miss i Polska Miss Nastolatek 2018(?) - Autograf - 09-Sty-2018 23:29

Zacznij wyjaśnianie od źródłą bajeczek.Nie tak wybiórczo!To wtedy pogadamy