MissPassion.pl - Forum miłośników konkursów piękności oraz innych obliczy piękna.
Ekipa forum - Wersja do druku

+- MissPassion.pl - Forum miłośników konkursów piękności oraz innych obliczy piękna. (http://misspassion.pl)
+-- Dział: STREFA FORUMOWICZA / User's Area (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Sprawy Administracyjne (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Ekipa forum (/showthread.php?tid=113)



Ekipa forum - Ironic - 21-Wrz-2014 14:12

Ekipa forum, czyli osoby, które oprócz Was tworzą naszą społeczność ale dodatkowo pełnią dodatkową funkcję na forum. Doglądają swoich działów, pomagają administratorowi.

Ironic - Administrator

CoNst - Techniczny

Szukamy moderatora - moderatorka działów Miss International, Miss Earth, Miss Supranational, Miss Grand International

NiKa - moderatorka działu Miss World oraz Miss Universe [wspólnie z Damianem] oraz Miss Polonia oraz International Chat Room.

Klaudia - moderatorka działu Miss Polski, Modeling

Damian - moderator działu Miss Universe


Pozostałe działy , stanowiska - do obsadzenia. Chętni proszeni o kontakt z Administratorem. Rozważymy każdą kandydaturę.

Mailowy adres korespondencyjny dla niezalogowanych (zalogowanych również według potrzeby) : misspassion@op.pl



RE: Ekipa forum - hyperio - 24-Lis-2014 04:15

Miło Was powitać wszystkich Uśmiech
do forumowiczów dołączam i ja Uśmiech pozdrawiam wszystkich Bywalców!


RE: Ekipa forum - Klaudia - 24-Lis-2014 09:49

(24-Lis-2014 04:15)hyperio napisał(a):  Miło Was powitać wszystkich Uśmiech
do forumowiczów dołączam i ja Uśmiech pozdrawiam wszystkich Bywalców!

Witaj Tomku Uśmiech Bardzo się cieszę, że do nas dołączyłeś.


RE: Ekipa forum - NiKa - 24-Lis-2014 12:52

Witamy serdecznie, Hyperio Uśmiech


RE: Ekipa forum - Ironic - 24-Lis-2014 14:57

Witaj i mam nadzieję, że będziesz się tutaj dobrze czuł, zapraszam do aktywności Uśmiech


RE: Ekipa forum - Ironic - 08-Gru-2014 23:18

NiKa została dzisiaj moderatorem nowego działu International Chat Room, który współtworzymy dla gości z zagranicy, którzy aktywnie odwiedzają nasze forum ale ze względu na barierę językową powstrzymują się od komentowania. Mamy nadzieję, że mały kącik dla nich doda im odwagi do wystawiania swoich opinii. Nie mamy zamiaru tworzyć forum międzynarodowego, to tylko miły ukłon dla zagranicznego gościa, zaproszenie do swobodnej dyskusji osób, które potrafią się komunikować w języku angielskim.


RE: Ekipa forum - Ironic - 21-Kwi-2015 21:06

Ogłaszam nabór na moderatorów działów Modeling oraz Strefa Piękna. Chętni proszeni o wysłanie swojej kandydatury na pw do mnie - Ironica.Uśmiech


RE: Ekipa forum - Ironic - 02-Cze-2015 22:17

Najlepsze życzenia dla Voytka - dzisiejszy (jeszcze) solenizant Uśmiech 100 lat... na MissPassionUśmiech