Użytkownicy przeglądający ten dział: 1 gości
Poddziały w "KONKURSY PIĘKNOŚCI"
  Dział Wątków Postów Ostatni post
Dział zawiera nowe posty Miss Universe / R'Bonney Gabriel (USA)
28-letnia R'Bonney Gabriel z Teksasu, USA zdobyła koronę 14 stycznia 2023 jako Miss Universe 2022 podczas 71. finału konkursu w Nowym Orleanie w USA. To dziewiąte zwycięstwo Stanów Zjednoczonych w historii. W top 5 znalazły się również reprezentantki Wenezueli, Dominikany, Portoryko i Curaçao. Spośród 84 kandydatek wybrano Top 16. Polskę reprezentowała Miss Polski Aleksandra Klepaczka, bez sukcesu.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Miss World / Karolina Bielawska (POL)
Karolina Bielawska z Polski zdobyła koronę Miss World 2021 podczas jubileuszowego, 70-tego finału konkursu, który odbył się 16 marca 2022 w San Juan, stolicy Portoryko! I vicemiss została USA, 2 vicemiss - Wybrzeże Kości Słoniowej. W TOP 6 znalazły się kandydatki z Indonezji, Irlandii Północnej i Meksyku. To druga wygrana Polki w historii.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Miss International / Jasmin Selberg (DEU)
Jasmin Selberg z Niemiec wygrała jubileuszową 60-tą edycję konkursu Miss International, która miał miejsce 13 grudnia 2022 w stolicy Japonii. Konkurs odbył się po dwóch latach absencji spowodowanej pandemią. I vicemiss została reprezentantka Republiki Zielonego Przylądka, II vicemiss Peru, III vicemiss Kolumbia, IV vicemiss Dominikana. Polskę reprezentowała 1 vice Miss Polski 2022 - Sylwia Stasińska - bez sukcesu.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Miss Earth - Mina Sue Choi (KOR)
Mina Sue Choi z Korei Południowej zdobyła tytuł Miss Earth 2022. To pierwsze zwycięstwo tego państwa na konkursie piękności tej rangi. Miss Earth Air została Australijka, Earth Water Palestynka, a tytuł Earth Fire otrzymała Kolumbijka. Po raz pierwszy od 2019 konkurs nie odbył się wyłącznie w formie wirtualnej. Finał miał miejsce 29 listopada w resorcie Okada Manila w miejscowości Parañaque na Filipinach. Polskę reprezentowała II Wicemiss Polonia Julia Baryga.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Miss Supranational / Lalela Mswane (ZAF)
Lalela Mswane z Republiki Południowej Afryki została Miss Supranational 2022 podczas finału, który odbył się 15 lipca w Nowym Sączu. I wicemiss została Praewwanich Ruangthong z Tajlandii, II wicemiss Nguyễn Huỳnh Kim Duyên z Wietnamu, III wicemiss Adinda Cresheilla z Indonezji, a IV wicemiss Ismelys Velásquez z Wenezueli. Polka, Agata Wdowiak - Miss Polski 2021 zasiliła Top 12 i zdobyła tytuł Miss Europy.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Miss Grand International / Isabella Menin (BRA)
Miss Grand International 2022 została reprezentantka Brazylii podczas finału jubileuszowej 10-tej edycji konkursu, który odbył się 25 października 2022 w Indonezji. I wicemiss została delegatka z Tajlandii, II wice z Indonezji, III wice z Wenezueli a IV wice z Czech. Polskę reprezentowała Miss Polonia 2020 Natalia Gryglewska.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Miss Polonia / Krystyna Sokołowska
Krystyna Sokołowska z Białegostoku, zdobyła koronę Miss Polonia 2022 oraz prawo reprezentowania Polski na konkursie Miss World. Finał odbył się 27 maja w Ośrodku Sportu i Rekreacji we Włocławku. Była to 43 edycja konkursu. Drugie miejsce zajęła Karolina Malina z Kołobrzegu, a trzecie miejsce Julia Baryga z Łodzi.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Miss Polski / Aleksandra Klepaczka
Aleksandra Klepaczka z Bukowca (woj. łódzkie) zdobyła koronę Miss Polski 2022 na finale konkursu, który odbył się 17 lipca 2022 w Nowym Sączu. Pozostałe tytuły zajęły : I wicemiss Sylwia Stasińska, II wice Patrycja Krzywoń, III wice Natalia Konofalska i IV wice Aleksandra Gronowska. Laureatki konkursu delegowane są na Miss Universe, International oraz Miss Supranational.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Męskie konkursy
Dział przeznaczony dla męskich konkursów piękności, takich jak Mister World, Mister International, Mister Polski oraz innych. Aktualnie panującym Misterem Polski jest 26-letni Jakub Kowalewski ze Szczecinka, który będzie reprezentował Polskę na konkursie Mister Supranational 2022.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Pozostałe konkursy / Ciekawostki
Dyskusja o pozostałych konkursach, m.in o : Miss Intercontinental, Miss Tourism Queen International, Miss Globe, Miss Exclusive of the World, Miss Polski Nastolatek, Miss Global Teen oraz konkursy krajowe (Wenezuela, Czechy, Belgia i inne). Oprócz tego znajdziesz tutaj wszystkie tematy, których nie można znaleźć w działach głównych.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Wyrocznia Forum
Konkurs polegający na prawidłowym wytypowaniu wyników międzynarodowych oraz krajowych konkursów piękności. Zabawa w jasnowidza.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Strefa Retro, Wywiady z miss
W tym miejscu dyskutujemy na tematy konkursów oraz miss z przeszłości. Przeczytasz tutaj także wywiady z miss.
- -
-