Użytkownicy przeglądający ten dział: 1 gości
Poddziały w "KONKURSY PIĘKNOŚCI"
  Dział Wątków Postów Ostatni post
Dział zawiera nowe posty Miss Universe / Sheynnis Palacios (NIC)
23-letnia Sheynnis Palacios z Nikaragui zdobyła tytuł Miss Universe 2023 podczas 72. finału konkursu, który odbył się 18 listopada 2023 w San Salvador, stolicy Salwadoru. To pierwsze zwycięstwo Nikaragui w historii. W top 5 znalazły się również reprezentantki Tajlandii, Australii, Kolumbii i Portoryko. Spośród 84 kandydatek wybrano Top 20. Polskę reprezentowała Miss Polski Angelika Jurkowianiec, bez sukcesu.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Miss World / Krystyna Pyszková (CZE)
Krystyna Pyszková z Czech zdobyła koronę Miss World podczas 71. finału konkursu, który odbył się 9 marca 2024 w Mumbaju, najludniejszym mieście Indii! I wicemiss została Libanka, a w Top 4 znalazły się kandydatki z Botswany oraz Trynidadu i Tobago. To druga wygrana Czeszki w historii. Pokonała 111 pozostałych uczestniczek. Polskę reprezentowała Miss Polonia 2022 Krystyna Sokołowska.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Miss International / Andrea Rubio (VEN)
Andrea Rubio z Wenezueli wygrała 61 edycję konkursu Miss International, która miał miejsce 26 października 2023 w stolicy Japonii. Konkurs odbył się po dwóch latach absencji spowodowanej pandemią. I vicemiss została reprezentantka Kolumbii, II vicemiss Peru, III vicemiss Filipin, a IV vicemiss Boliwii. Polskę reprezentowała 1 vice Miss Polski 2023 - Julia Marcinkowska - bez sukcesu.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Miss Earth - Drita Ziri (ALB)
Drita Ziri z Albanii zdobyła tytuł Miss Earth 2023. To pierwsze zwycięstwo tego państwa na konkursie piękności tej rangi. Miss Earth Air została Filipinka, Earth Water Wietnamka, a tytuł Earth Fire otrzymała Tajka. Finał miał miejsce 22 grudnia w Ho Chi Minh w Wietnamie. Polskę reprezentowała Miss Polonia 2023 Ewa Jakubiec, bez sukcesu.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Miss Supranational / Andrea Aguilera (ECU)
Andrea Aguilera z Ekwadoru została Miss Supranational 2023 podczas finału, który odbył się 14 lipca w Nowym Sączu. I wicemiss została Pauline Amelinckx z Filipin, II wicemiss Sancler Frantz z Brazylii, III wicemiss Emma Collingridge z Wielkiej Brytanii, a IV wicemiss Ngân Đặng Thanh z Wietnamu. Polka, Aleksandra Klepaczka - Miss Polski 2022 zasiliła skład Top 24.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Miss Grand International / Luciana Fuster (PER)
Miss Grand International 2023 została reprezentantka Peru podczas finału 11-tej edycji konkursu, który odbył się 25 października 2023 w Ho Chi Minh City w Wietnamie. To drugie zwycięstwo Peru w historii konkursu. I wicemiss została delegatka z Mjanmy, II wice z Kolumbii, III wice ze Stanów Zjednoczonych a IV wice z Wietnamu. Polskę reprezentowała II wice Miss Polonia 2023 Kornelia Gołębiewska.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Miss Polonia / Ewa Jakubiec
Ewa Jakubiec z Wrocławia, zdobyła koronę Miss Polonia 2023 oraz prawo reprezentowania Polski na konkursie Miss World. Finał odbył się 30 czerwca w Nosalowym Dworze Resort & Spa w Zakopanem. Była to 44 edycja konkursu. Drugie miejsce zajęła Natalia Grabowska z Warszawy, a trzecie miejsce Kornelia Gołębiewska z Gdańska. Laureatki konkursu delegowane są na Miss World, Miss Grand International oraz Miss Earth.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Miss Polski / Angelika Jurkowianiec
Angelika Jurkowianiec z Namysłowa (woj. opolskie) zdobyła koronę Miss Polski 2023 na finale konkursu, który odbył się 16 lipca 2023 w Nowym Sączu. Pozostałe tytuły zajęły : I wicemiss Julia Marcinkowska ze Ślesina, II wice Dominika Staniaszek z Warszawy, III wice Patrycja Jarocka z Białej Podlaskiej i IV wice Martyna Rurańska z Wrocławia. Laureatki konkursu delegowane są na Miss Universe, Miss International oraz Miss Supranational.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Męskie konkursy
Dział przeznaczony dla męskich konkursów piękności, takich jak Mister World, Mister International, Mister Polski oraz innych. Aktualnie panującym Misterem Polski jest 26-letni Jakub Kowalewski ze Szczecinka, który będzie reprezentował Polskę na konkursie Mister Supranational 2022.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Pozostałe konkursy / Ciekawostki
Dyskusja o pozostałych konkursach, m.in o : Miss Intercontinental, Miss Tourism Queen International, Miss Globe, Miss Exclusive of the World, Miss Polski Nastolatek, Miss Global Teen oraz konkursy krajowe (Wenezuela, Czechy, Belgia i inne). Oprócz tego znajdziesz tutaj wszystkie tematy, których nie można znaleźć w działach głównych.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Wyrocznia Forum
Konkurs polegający na prawidłowym wytypowaniu wyników międzynarodowych oraz krajowych konkursów piękności. Zabawa w jasnowidza.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Strefa Retro, Wywiady z miss
W tym miejscu dyskutujemy na tematy konkursów oraz miss z przeszłości. Przeczytasz tutaj także wywiady z miss.
- -
-