Użytkownicy przeglądający ten dział: 1 gości
Poddziały w "KONKURSY PIĘKNOŚCI"
  Dział Wątków Postów Ostatni post
Dział zawiera nowe posty Miss Universe / Harnaaz Sandhu (IND)
Harnaaz Sandhu z Indii zdobyła koronę 12 grudnia 2021 jako Miss Universe 2021 podczas jubileuszowego 70-tego finału konkursu w Ejlacie w Izraelu. To trzecie zwycięstwo Indii w historii. W top 5 znalazły się również Paragwaj, RPA, Filipiny i Kolumbia. Spośród 80 kandydatek wybrano Top 16. Polskę reprezentowała Miss Polski Agata Wdowiak, bez sukcesu.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Miss World / Karolina Bielawska (POL)
Karolina Bielawska z Polski zdobyła koronę Miss World 2021 podczas jubileuszowego, 70-tego finału konkursu, który odbył się 16 marca 2022 w San Juan, stolicy Portoryko! I vicemiss została USA, 2 vicemiss - Wybrzeże Kości Słoniowej. W TOP 6 znalazły się kandydatki z Indonezji, Irlandii Północnej i Meksyku. To druga wygrana Polki w historii.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Miss International / Sireethorn Leearamwat (THA)
Sireethorn Leearamwat z Tajlandii zdobyła tytuł Miss International 2019 na finale 12 listopada w Japonii. Tytuły I vicemiss zdobyły Meksyk, a II vicemiss została Uganda, III - Kolumbia, IV - W.Brytania. Polskę reprezentowała , 1 vice Miss Polski 2018 - Karina Szczepanek - bez sukcesu.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Miss Earth - Destiny Wagner (BLZ)
Destiny Wagner z Belize zdobyła tytuł Miss Earth 2021. To pierwsze zwycięstwo tego państwa na konkursie piękności tej rangi. Miss Earth Air została Amerykanka, Earth Water Chilijka, a tytuł Earth Fire otrzymała Tajka. Drugi raz z rzędu konkurs został zorganizowany wirtualnie, gdzie kandydatki rywalizowały przez 2 miesiące z terenu swojego kraju. Polska nie wzięła udziału w tej edycji.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Miss Supranational / Chanique Rabe (NAM)
Chanique Rabe z Namibii została Miss Supranational 2021 podczas finału 21 sierpnia w Nowym Sączu. I wicemiss została Karla Guilfú Acevedo z Portoryko, II wicemiss Thato Mosehle z RPA, III wicemiss Valentina Sánchez z Wenezueli, a IV wicemiss Eoanna Constanza z Dominikany. Polka, Natalia Balicka - I Wicemiss Polski 2020 zasiliła Top 12 i zdobyła tytuł Miss Europy.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Miss Grand International / Nguyễn Thúc Thuỳ Tiên (VIE)
Miss Grand International 2021 została reprezentantka Wietnamu podczas finału 4 grudnia 2021 w stolicy Tajlandii, Bangkoku. I wicemiss została delegatka z Ekwadoru, II Brazylii, III Portoryko, IV RPA. Polska nie wzięła udziału w tej edycji.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Miss Polonia / Krystyna Sokołowska
Krystyna Sokołowska z Białegostoku, zdobyła koronę Miss Polonia 2022 oraz prawo reprezentowania Polski na konkursie Miss World. Finał odbył się 27 maja w Ośrodku Sportu i Rekreacji we Włocławku. Była to 43 edycja konkursu. Drugie miejsce zajęła Karolina Malina z Kołobrzegu, a trzecie miejsce Julia Baryga z Łodzi.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Miss Polski / Agata Wdowiak
Agata Wdowiak z Łodzi zdobyła koronę Miss Polski 2021 na finale konkursu, który odbył się 20 sierpnia 2021 w Nowym Sączu. Pozostałe tytuły zajęły : I wicemiss Natalia Brzozowska, II wice Magdalena Majda, III wice Dominika Dąda i IV wice Stella Czyszewicz. Laureatki konkursu delegowane są na Miss Universe, International oraz Miss Supranational.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Miss Earth Poland / Sabina Połtawska
I wicemiss Earth Poland 2019 Sabina Połtawska reprezentowała Polskę na wirtualnym konkursie Miss Earth 2020. Znalazła się w top 8.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Męskie konkursy
Dział przeznaczony dla męskich konkursów piękności, takich jak Mister World, Mister International, Mister Polski oraz innych. Aktualnie panującym Misterem Polski jest 26-letni Jakub Kowalewski ze Szczecinka, który będzie reprezentował Polskę na konkursie Mister Supranational 2022.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Pozostałe konkursy / Ciekawostki
Dyskusja o pozostałych konkursach, m.in o : Miss Intercontinental, Miss Tourism Queen International, Miss Globe, Miss Exclusive of the World, Miss Polski Nastolatek, Miss Global Teen oraz konkursy krajowe (Wenezuela, Czechy, Belgia i inne). Oprócz tego znajdziesz tutaj wszystkie tematy, których nie można znaleźć w działach głównych.
- -
-
Dział zawiera nowe posty Strefa Retro, Wywiady z miss
W tym miejscu dyskutujemy na tematy konkursów oraz miss z przeszłości. Przeczytasz tutaj także wywiady z miss.
- -
-