MissPassion.pl - Forum miłośników konkursów piękności oraz innych obliczy piękna.

Pełna wersja: Piotr Żyjewski - Manhunt Int Poland 2017
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Piotr Żyjewski - Manhunt International Poland 2017
25 lat, Szczecin

Źródło : http://plejada.pl/newsy/manhunt-internat...aka/f6bvsw
Czekamy na więcej zdjęć
Wygląda obiecująco!!!
Piotr wydaje się być dobrym wyborem. Życzę mu, by nie musiał czekać na finał Manhunta kilka lat.

Classic

(08-Kwi-2017 18:16)Voytek napisał(a): [ -> ]Życzę mu, by nie musiał czekać na finał Manhunta kilka lat.

Co masz na myśli?

Ja z kolei mam nadzieję, że Piotr ma wiele znacznie ciekawszych zainteresowań i atutów niż przeglądanie się w smartfonie Uśmiech
(08-Kwi-2017 21:24)Classic napisał(a): [ -> ]
(08-Kwi-2017 18:16)Voytek napisał(a): [ -> ]Życzę mu, by nie musiał czekać na finał Manhunta kilka lat.

Co masz na myśli?

Ja z kolei mam nadzieję, że Piotr ma wiele znacznie ciekawszych zainteresowań i atutów niż przeglądanie się w smartfonie Uśmiech

Między poprzednimi dwiema edycjami były 4 lata przerwy. Nie ma pewności, że Manhunt odbędzie się w tym roku.

Classic

Dzięki za wyjaśnienie Uśmiech

Classic

Fajny z niego facet. Mam wrażenie, że na ostatnim, "nieustawianym" zdjęciu, zamieszczonym na końcu wywiadu, lekko uśmiechnięty wygląda jeszcze lepiej, niż na wszystkich wcześniejszych fotkach.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie