Wywiad z Dobromiłą Dunajczyk - Miss Passion 2015
Administrator
Liczba postów: 4,903
Reputacja: 66
Wywiad z Dobromiłą Dunajczyk - Miss Passion 2015
Dobromiła Dunajczyk - Miss Passion 2015

[Obrazek: 1tmtr6.jpg]
Zdjęcie : Łukasz Sakowski Photography dla MissPassion.pl, Małgorzata Abramowicz make-up i włosy, stylizacje : Marta Śliwińska

1.Kim jest na co dzień Dobrusia, czym się zajmuje, jakie ma hobby?
Aktualnie jestem studentką III roku Technik Dentystycznych na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Mam, chyba po rodzicach (uśmiech), artystyczną duszą, stąd moje zainteresowanie foto-modelingiem, dzięki któremu mogę się wcielać w różne role. Oprócz tego lubię malować, robić makijaże i nailarty.

2.Czy interesowałaś się kiedyś konkursami piękności, czy zainteresowanie przyszło wraz z Miss Passion?
Lubię wszystko co związane ze światem mody np. pokazy modowe (mój ulubiony to Victoria's Secret), sesje zdjęciowe, aktualne trendy w makijażu, nowości w świecie fryzur, a także w dodatkach takich jak: buty, torebki, nakrycia głowy i biżuteria. W związku z tym interesują mnie także konkursy piękności, w których mogę znaleźć wszystkie wcześniej wymienione dyscypliny.

[Obrazek: 23jqlv.jpg]
Zdjęcie : Łukasz Sakowski Photography dla MissPassion.pl, Małgorzata Abramowicz make-up i włosy, stylizacje : Marta Śliwińska

3.Jaki jest Twój największy atut? Jak myślisz, co cię wyróżniło wśród finalistek konkursu MP?
Moja mama, patrząc na mnie i na moje zdjęcia, często mówiła, że emanuje ode mnie dobra energia. Może wy także to zauważyliście (uśmiech). Wydaje mi się, że ważne jest, aby być atrakcyjnym wizualnie człowiekiem, ale jeszcze ważniejszym i wartościowszym jest, aby być dobrą, ciepłą i mądrą osobą, wrażliwą nie tylko na los innych ludzi, ale także na naturę, która nas otacza i której jesteśmy spójną częścią, Los przedstawicieli świata fauny i flory jest mi szczególnie bliski.

4.Co było dla ciebie motywacją do wzięcia udziału w konkursie? Nagrody, chęć sprawdzenia siebie, poznania nowych ludzi?
Na pewno motywacją do udziału w konkursie była dla mnie możliwość przeżycia fajnej przygody i zdobycia nowych doświadczeń, ale także spełnienia swoich dziewczęcych marzeń. Lubię, gdy wokół dzieją się ciekawe i nowe sytuacje, ale także bardzo lubię poznawać nowych ludzi i na pewno miało to wpływ na moją decyzję w kwestii udziału w MP.

[Obrazek: 166lslu.jpg]
Zdjęcie : Paweł Otorowski dla MissPassion.pl, Małgorzata Abramowicz make-up i włosy, stylizacje : Marta Śliwińska

5.Byłaś jedną z faworytek konkursu, czułaś to? Jak się czułaś, kiedy dowiedziałaś się, że Jury postawiło właśnie na Ciebie?
Szczerze powiedziawszy, nie myślałam o tym, że mogę wygrać. W konkursie MP brało udział ok. 200 kandydatek, co podnosiło dość wysoko poprzeczkę dla konkurujących ze sobą dziewcząt. Zdawałam sobie także sprawę z tego, że mój wzrost (160 cm) nie jest moim atutem, będzie raczej negatywnie wpływał na decyzję Jury. Jednak w konkursie chodziło o kandydatki do fotomodelingu, więc wzrost nie miał takiego znaczenia jak, o wiele istotniejsze, proporcje ciała, uroda, umiejętność aranżacji swojej sylwetki przed obiektywem aparatu fotograficznego. To podtrzymywało moją wiarę w sens udziału w konkursie.

6.Woda, ziemie czy powietrze? Który z tych żywiołów jest najbliższy dla ciebie i dlaczego?
Ogień! żartuje (uśmiech). Zauważyłam, że nie wymieniłaś tego ważnego żywiołu. Celowo? Czyżbyś nie kojarzył mnie z płomienną osobowością? Osobiście wybieram chyba wodę, gdyż w wodzie czuję się jak ryba. Uwielbiałam wodę od dziecka, z ogromną przyjemnością uczestniczyłam w zajęciach pływania w szkole podstawowej i gimnazjum. Cały czas "chodzi za mną" podwodna sesja fotograficzna, gdzie mogłabym wcielić się w... syrenę.

[Obrazek: 2v0em45.jpg]
Zdjęcie : Archiwum prywatne

7.Jak dbasz o swój wygląd - dieta, sport czy dobre geny?
Właśnie jem placki bananowe z nutella. Musze przyznać, że to chyba geny. Moja mama, mając lat 20, 30 i więcej, także nie musiała się martwić o wagę. Jadła co chciała, nie ograniczając specjalnie ilości spożywanych posiłków i wyglądała świetnie! Ja zaś jem to, na co mam ochotę, ale z umiarem, bo wiem, że mam także geny po tacie... (śmiech)

8. Który z tych kobiecych wizerunków jest ci bliższy - kobieta wamp czy subtelny anioł?
Nie raz spotykam się z opinią, że moje spojrzenie, kolor oczu wygląda wampirzo. Ja zaś pamiętam, że od najmłodszych lat określano mnie "aniołkiem", a to zapewne ze względu na blond kręcone włosy i delikatną urodę. W takiej też roli, byłam najczęściej "obsadzana" w przedszkolnych i szkolnych przedstawieniach jasełkowych. Dzisiaj mój image bywa bardzo zróżnicowany. Czasem jestem kobietą mroczną, w mocnym makijaży i z drapieżną miną, z rozwichrzoną fryzurą i w
agresywnym, wyzywającym stroju, czasem zaś zmysłową i romantyczną, z delikatnym "niewidocznym" makijażem, w nobliwych powłóczystych ciuchach.
Lubię tę różnorodność, lubię odkrywać ją w sobie, kreować nowe wersje siebie i zaskakiwać nimi otoczenie.

[Obrazek: bezwa1.jpg]

9.Co sądzisz o stereotypach związanymi z konkursami piękności, czyli "biorą w nich udział niekoniecznie mądre dziewczyny, które nie mają do zaoferowania nic poza urodą"?
Nie zgadzam się z tymi stereotypami, nie jestem ich zwolenniczką. Znam kilka dziewczyn, które brały udział w konkursach piękności, które nie tylko urodą, lecz przede wszystkim osobowością i intelektem przełamują te stereotypy, okazując się świetnymi, mądrymi, wykształconymi i bardzo zaradnymi życiowo osobami. Oczywiście nie neguje, że w konkursach zdarzają się przypadki dziewczyn, które oprócz swojej urody nie mają do zaprezentowania nic więcej. To się jednak zmienia i co mnie bardzo cieszy, że podnosi się poziom konkursów i kandydatek do miana najpiękniejszych.

10.Czy to prawda, że pięknej kobiecie jest w życiu łatwiej?
Wydaję mi się, że urodziwej dziewczynie łatwiej jest np. dostać lepsza pracę, cieszyć się większym zainteresowaniem płci przeciwnej, gromadzić wokół siebie ludzi, realizować swoje plany. Jest jednak druga strona medalu, kiedy to zainteresowanie otoczenia i magnetyzm, wynikające z piękna, sexapilu i nietuzinkowej urody wywołuje sytuacje niebezpieczne, nachalne, wręcz agresywne, gdy zaczepiający faceci, rzucają niemoralne propozycje np. w pracy, na ulicy, na spotkaniu ze znajomymi. Także kobiety potrafią dopiec ładniejszej koleżance, epatując niechęcią, agresją, złośliwym i wulgarnym zachowaniem. Wszystko to może przerodzić się tzw. mobing, czasem w psychiczny lub fizyczny atak, czy prześladowanie.

11.Kto jest dla Ciebie autorytetem ?
Moja babcia, która jest osobą niezwykłą, ma taki sam numer w numerologi jak ja, rozumiemy się chyba na wszystkich możliwych poziomach. Wiele razy pomogła mi rozwiązać problemy i działała na mnie kojąco, gdy było mi źle. Babcia w swojej młodości była człowiekiem sukcesu, całe życie pracowała w zawodzie, który sobie wymarzyła, projektowała obiekty architektoniczne, była wzorowym i bardzo cenionym specjalistą i ja, tak jak ona, chciałabym także osiągnąć sukces zawodowy w wybranym przez siebie zawodzie.

[Obrazek: 301lvuu.jpg]

12.Jak wiadomo konkursy rządzą się swoimi prawami, Jak radzisz sobie z ewentualną krytyką swojej urody?
Nie skupiam się na negatywnej krytyce, choć staram się jej nie pomijać. Można w niej znaleźć wiele interesujących uwag i sugestii, mogących przydać się choćby do modyfikacji i poprawy swojego dotychczasowego wizerunku. Pozytywne opinie i komentarze traktuję raczej jako nagrodę i paliwo napędzające mnie do dalszych działań. Trzeba pamiętać, że zawsze znajdą się ludzie, którym dana uroda nie będzie odpowiadać. Przecież każdy z nas ma inne wzorce piękna, inne poziomy wrażliwości i inne poglądy na estetykę.

[Obrazek: 15otsnl.jpg]
Zdjęcie : Paweł Otorowski dla MissPassion.pl, Małgorzata Abramowicz make-up i włosy, stylizacje : Marta Śliwińska

13.Co sądzisz o naszym forum? Czytasz czasem MissPassion? Jaki jest twój ulubiony dział i czy bierzesz do siebie posty i komentarze forumowiczów?
Fajna jest ta wasza strona, przejrzyście i ciekawie skonstruowana. Bez problemu można znaleźć wszystkie potrzebne informacje, dotyczące aktualnych Miss. Widać, że w stronę Misspassion.pl jest włożone dużo pracy, energii i zaangażowania. Założyciele forum to prawdziwi pasjonaci tematu wyborów najpiękniejszych dziewczyn, co oczywiście musi zaowocować bardzo pozytywnym jego odbiorem (uśmiech zalotny i czarujący).

[Obrazek: 301n43m.jpg]
Zdjęcie : Paweł Otorowski, Małgorzata Abramowicz make-up i włosy, stylizacje : Marta Śliwińska

14.Jak przekonałabyś urodziwą koleżankę do udziału w konkursie piękności ? Jakich argumentów użyłabyś gdyby stawiała opór?
Uważam, że można komuś zasugerować, aby spróbował wystartować w konkursie, ale nie można nikogo do niczego zmuszać. Myślę, że warto przedstawić takiej osobie argumenty na plus, wskazać jej zalety i walory, którymi jest obdarzona. Resztę musi zrobić sama, czyli podjąć ostateczną decyzję.

15.Masz swoją ulubioną polską i zagraniczną Miss?
W Polsce to Ada Sztajerowska, miałam okazję z nią współpracować, to wspaniała i delikatna dziewczyna. Jeśli chodzi o zagraniczną Miss, to... jestem fanką Honey Lee, oczarowała mnie swoim wdziękiem i gracją, z jaką się poruszała na scenie. Także podczas wypowiedzi była niezwykle opanowana. Ma piękna tonacje głosu. Obejrzałam chyba wszystkie koreańskie seriale, w których Honey miała okazję zagrać.

Video : Ulubiona zagraniczna miss Dobromiły

16. Jakie masz plany na bliższą i dalszą przyszłość?
Moje plany na najbliższą przyszłość?... hmmm, chyba nie należą do zbyt wygórowanych i nie wybiegają zbyt daleko. Przede wszystkim chciałabym skończyć studia i rozpocząć pracę w zawodzie. Chciałabym także mieć czas i możliwości, by nadal realizować się w fotomodelingu, bo to jest moja druga prawdziwa, życiowa pasja. Chciałabym bardzo, by moje życie uczuciowe i relacje partnerskie także się ustabilizowały, bym mogła na tym gruncie również odnotować sukces i być szczęśliwa.
Dziękuje za miłą rozmowę i życzę powodzenia.

Pytania : Klaudia z minimalną pomocą Ironica (sierpień 2015)
Przygotował i opracował publikację : Ironic
Zdjęcia : Łukasz Sakowski Photography oraz Paweł otorowski dla MissPassion.pl, Małgorzata Abramowicz make-up i włosy, stylizacje : Marta Śliwińska

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-Sie-2015 11:33 przez Ironic.)
16-Sie-2015 11:08
WWW Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 2,888
Reputacja: 98
RE: Wywiad z Dobromiłą Dunajczyk - Miss Passion 2015
Mamy wyjątkowo piękną i mądrą Miss Passion! Serce Muszę przyznać, że Dobrusia świetnie poradziła sobie z odpowiedzią na pytana i dlatego też wywiad czyta się przyjemnie Uśmiech
Życzę Ci Kochana, żebyś już wkrótce czuła się spełniona na wszystkich tych polach, które są Ci bliskie i do których dążysz. Powodzenia! Uśmiech ;*

Moje Miss 2017
Polski - Kamila Świerc ** Polonia - Magdalena Swat ** World - Manushi Chhillar ** Universe - Demi-Leigh Nel-Peters
Earth - Dominika Szymańska ** International - Chanelle de Lau ** Supranational - Bitaniya Josef
16-Sie-2015 19:56
Znajdź posty Cytuj post
Entuzjasta
Liczba postów: 3,027
Reputacja: 41
RE: Wywiad z Dobromiłą Dunajczyk - Miss Passion 2015
Wywiad bardzo miło się czyta, tylko kurcze albo ja tak szybko czytam, albo jest zdecydowanie za krótkiOczko jakiś mam niedosyt.
Podwodne zdjęcie Dede wymiata: moje absolutne numer 1 !!, a może też dlatego że najbardziej mi się podoba uśmiechnięta i widać jej piękne zęby, a na punkcie uzębienia mam kukuUśmiech
Spełnienia w życiu - tego życzę Dede Uśmiech
16-Sie-2015 20:19
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5