Wywiad nr 2 z Dobromiłą Dunajczyk - Miss Passion 2015
Administrator
Liczba postów: 4,828
Reputacja: 62
Wywiad nr 2 z Dobromiłą Dunajczyk - Miss Passion 2015

Bycie Miss Passion nie jest trudnym zadaniem......

[Obrazek: 34y30gj.jpg]

1. Witam. Kiedy ostatnio rozmawiałyśmy byłaś świeżo upieczoną Miss Passion.
Opowiadałaś nam kim jest Dobromiła Dunajczyk i co pochłania jej wolny czas.
Czy zmieniło się coś od tamtej pory?

Oczywiście wiele rzeczy w moim życiu uległo zmianie. Od tamtego momentu minęło ponad pół roku, to sporo czasu, a przecież każdy dzień przynosi nam nowe doświadczenia, które mają wypływ na dalsze nasze losy.

2. Faworytka większości fanów i jury wygrywa konkurs, nikt nie jest zaskoczony, poza nią samą.Wszyscy uważają, że to najlepszy wybór z możliwych. Czy z perspektywy czasu uważasz, że wybór Twojej osoby na królową był słuszny?

To pytanie chyba powinno być skierowane do osób, które mnie wybrały i znalazły we mnie cechy kwalifikujące mnie do roli Miss. Czy byłam zaskoczona? Nie będę ukrywać, że wzięłam udział w konkursie Miss Passion po to, by przeżyć jakąś przygodę, aby dotknąć "nieznanego", no i żeby wygrać! (uśmiech) Jednak biorąc udział w konkursie, niczego nie jesteśmy pewni do końca, zawsze pozostaje nuta niepewności, no i to wciąż nurtujące pytanie: która z uczestniczek zostanie
tą "pierwszą", tą najpiękniejszą?

3. Jak wspominasz swój rok /umowny/ panowania? Co, oczywiście poza koroną, dał Ci konkurs?

Ten rok był dla mnie wyjątkowy. Dzięki uczestnictwu w konkursie miałam okazję poznać wiele interesujących osób, miałam możliwość uczestniczyć w ciekawych sesjach fotograficznych.
Konkurs Miss Passion to jeszcze młody projekt i nie daje takich przywilejów jak wielkie konkursy, organizowane od lat, mające długą, kilkunasto, a nawet kilkudziesięcioletnią historię.
Jednak jestem przekonana, że z roku na rok KMP będzie się rozrastał, będzie zdobywał kolejnych fanów i obserwatorów, a tym samym będzie gromadził więcej środków i oferował zwyciężczyniom coraz lepsze, bardziej prestiżowe i atrakcyjniejsze benefity.

[Obrazek: fnwx1y.jpg]
Photo : NEON SHOT photography
MUA & HAIR: Aga Zajdel MakeUp Artist
Modelka : Dobromiła Dede Dunajczyk
Miejsce : Pałac Karola Poznańskiego

4. Jak oceniasz organizację konkursu Miss Passion ?

Organizacja konkursu przebiegała sprawnie i muszę przyznać, że nie mam się do czego przyczepić (uśmiech)

5. Powiedz, czy warto walczyć o tytuł Miss Passion?

Oczywiście warto walczyć o ten tytuł. Myślę, że szczególnie ważne to jest dla dziewczyn, które dopiero zaczynają swoją przygodę z modelingiem i fotomodelingiem. Dzięki udziałowi w KMP można mieć okazję nawiązania współpracy z profesjonalistami z różnych kreatywnych dziedzin, takich jak choćby mody, makeupu, stylizacji, fotografii, ruchu scenicznego, co oczywiście daje możliwości dalszego rozwoju w zakresie modelingu czy fotografii reklamowej.

6. Opowiedz nam, czy bycie Miss to sielanka? Nie ma żadnych negatywnych aspektów posiadania tego tytułu?

Bycie Miss Passion nie jest trudnym zadaniem, ponieważ konkurs ten jest wirtualny, nie narzuca żadnych obowiązków, nie zobowiązuje (jak do tej pory) do zbyt intensywnej aktywności medialnej czy uczestnictwa w eventach, tak jak to bywa w przypadku "tradycyjnych" konkursów.

7. I na koniec mam jeszcze pytania dotyczące przyszłości. Ponieważ niedługo przekażesz koronę Miss Passion swojej następczyni, zapytam Cię wprost, co zamierzasz potem? Jak będzie wyglądało Twoje dalsze życie? Jakie masz plany? Czy są inne, niż przed konkursem? Czy jest w nich miejsce na kolejne konkursy piękności, czy więc zobaczymy Cię w przyszłości w finale któregoś z nich?

[Obrazek: 2zqc1fn.jpg]

[Obrazek: 14mfck0.jpg]
Zdj. Łukasz Sakowski Photography
Make-up i włosy : Małgorzata Abramowicz Make-up & Hair
Stylizacje : Marta Śliwińska

W moich planach na przyszłość priorytetem jest skończenie studiów i równocześnie udział w sesjach zdjęciowych.
Chciałabym dodatkowo zacząć pracę jako makijażystka i rozwinąć się w tym kierunku. Chciałabym także spróbować swoich sił (chociażby raz jeszcze) w jakimś kolejnym konkursie na Miss. W tajemnicy zdradzę, że działam w tym temacie. Czy uda mi się zrealizować te plany, czas pokaże.

8. Czego możemy Ci życzyć?

Myślę, że szczęścia, sukcesów, wytrwałości w dążeniu do celu, pomyślnej realizacji planów i dużo, dużo pozytywnej
energii, bym miała siłę wszystko to zrealizować.

Tego więc Ci życzymy i dziękujemy za miłą rozmowę.

Pytania ułożyła : Klaudia

Cały zespół MISSPASSION.PL chciał podziękować Dobromile za niesamowite emocje, które było nam dane odbierać z każdym zdjęciem i dobrą wiadomością z jej ścieżki zawodowej i za godne noszenie tytułu i korony Miss Passion 2015 Uśmiech

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-Sty-2016 22:40 przez Ironic.)
30-Sty-2016 22:14
WWW Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5