Weronika Szmajdzińska na zgrupowaniu Miss Universe'15 w Las Vegas
Moderator
Liczba postów: 2,676
Reputacja: 90
Weronika Szmajdzińska na zgrupowaniu Miss Universe'15 w Las Vegas
W tym temacie umieszczamy wszystko co związane jest z pobytem Weroniki na zgrupowaniu Miss Universe w Las Vegas...info, zdjęcia itp.
30-Lis-2015 23:10
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Liczba postów: 4,703
Reputacja: 60
RE: Weronika Szmajdzińska na zgrupowaniu Miss Universe'15 w Las Vegas
Szkoda tylko, że nie doczekaliśmy prezentacji Wery przed wyjazdem. Mamy liźnięty temat sukni i narodowego i to by było na tyle. Miss Polski ewidentnie olewa temat, chyba sobie za dużo na głowę wzięli - Miss Polski, MS. Szkoda, bo takie podejście może też nie pomóc Werze, nic a nic. Spodziewałem się większego pomyślunku w kierunku jednego z najważniejszych konkursów - MU.

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
30-Lis-2015 23:18
WWW Znajdź posty Cytuj post
Moderator
No, nareszcie Uśmiech

[Obrazek: 12295293_970203936378909_232166203693867...e=56F080A1]
01-Gru-2015 10:13
Znajdź posty Cytuj post
Banned
Liczba postów: 1,181
Po walizkach ...nie jest najgorzej ..Paulina chyba z dwoma pojechala o ile dobrze pamiętam.
Martwi mnie ten sportowy ,nieopierzony look Weroniki.
Chciałabym ją na tych zdjęciach już widzieć elegancką.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-Gru-2015 10:17 przez missjonerka.)
01-Gru-2015 10:15
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 2,668
Reputacja: 84
Jedną z tych walizek pewnie zajmuje Weronice orzeł. Już się nie mogę doczekać aż Weronika doleci na miejsce Uśmiech

Moje Miss 2017
Polski - Kamila Świerc ** Polonia - Magdalena Swat ** World - Manushi Chhillar ** Universe - Demi-Leigh Nel-Peters
Earth - Dominika Szymańska ** International - Chanelle de Lau ** Supranational - Bitaniya Josef
01-Gru-2015 11:18
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 364
Reputacja: 36
Ja wszystko rozumiem ze podroz okolo 24 godzinna to z jej figurą takie ubranie i tak wygląda super, ale włosy i lekki makijaż można ogarnąć Duży uśmiech Weronika leci przez Niemcy?
01-Gru-2015 11:35
Znajdź posty Cytuj post
Stały bywalec
Liczba postów: 1,311
Reputacja: 23
(01-Gru-2015 10:15)missjonerka napisał(a):  Po walizkach ...nie jest najgorzej ..Paulina chyba z dwoma pojechala o ile dobrze pamiętam.
Martwi mnie ten sportowy ,nieopierzony look Weroniki.
Chciałabym ją na tych zdjęciach już widzieć elegancką.

Paulina miała 3 walizki ( 2 z przodu i trzeciej widać rączkę - Paulina Krupińska).
Co do looku, to chyba najlepszy ubiór z miss lecących na MU miała Marcelina lub Paulina z przewagą dla Marceliny Serce(wyglądała pięknie w tym zielonym płaszczu i rozpuszczonych długich blond włosach).
Mnie martwią włosy Weroniki- ten nieład, jaki panuje na jej głowie na zdjęciu z lotniska... Ale chyba z jej ubraniem nie będzie gorzej niż u Marceli Oczko.
Tak naprawdę nic nie wiemy albo właściwiej - wiemy niewiele. Prezentów dla innych kandydatek nie znamy, prezentu na aukcję również. To co w walizkach ma Wera jest kolejną niewiadomą, chociaż właściwie tylko Marcela uraczyła nas filmikiem, w którym przedstawiała część swojej garderoby, ani Paulina ani Marcelina tego nie zrobiły (przynajmniej ja nie pamiętam). Czy było przed wyjazdem dziewczyn (Marceliny lub Pauliny) wiadomo, co zabierają na aukcję lub dla koleżanek, bo ja tego nie kojarzę??

Mam nadzieję, że w walizkach Wery są jakieś kreacje od Piekut. Już nie mogę doczekać się zgrupowania Uśmiech
01-Gru-2015 12:41
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Zgadzam się z Noir - strój mnie nie razi przy tak dobrej sylwetce (biorąc pod uwagę podróż), ale włosy i makijaż mogła dograć. Już nawet lepiej wyglądałby zwykły 'koński ogon', bo byłby jakiś ład w wyglądzie Oczko A co do makijażu to może Wera delikatny makijaż ma? Bo na tym zdjęciu właściwie za wiele nie widać Oczko Ale to i tak tylko wylot - ja czekam na zgrupowanie Uśmiech

Ja też nie kojarzę, żeby poza Marcelą któraś z dziewczyn jakoś w szczegółach prezentowała swoją garderobę na zgrupowanie czy prezenty, ale ja nie mam pamięci do takich rzeczy, więc może i takie informacje pojawiły się wcześniej.

Myślę, że Weronika może mieć w walizce kreacje od Violi Piekut, ale też od Oxany Pastuszki, bo jak się chwaliła była u niej w atelier w związku z przygotowaniami do MU. Mam nadzieję, że wykorzystała swoje szeroko pojęte znajomości wśród wielu projektantów (w tym PR) i ma w walizkach same perełki odpowiednie na MU Uśmiech

Moje Miss 2017
Polski - Kamila Świerc ** Polonia - Magdalena Swat ** World - Manushi Chhillar ** Universe - Demi-Leigh Nel-Peters
Earth - Dominika Szymańska ** International - Chanelle de Lau ** Supranational - Bitaniya Josef
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-Gru-2015 12:57 przez Klaudia.)
01-Gru-2015 12:54
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
To zdjęcie na lotnisku chyba zrobione jest baaardzo wcześnie rano bo wydaje się jakby na dworze było jeszcze ciemno wiec ok 5? Może Weronika podczas przesiadki zrobi się na Bóstwo...Marcela podczas wylotu była w leginsach i adidasach ale z samolotu w Miami wysiadła już ładnie ubrana...
01-Gru-2015 13:33
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
(01-Gru-2015 13:33)Damian napisał(a):  To zdjęcie na lotnisku chyba zrobione jest baaardzo wcześnie rano bo wydaje się jakby na dworze było jeszcze ciemno wiec ok 5? Może Weronika podczas przesiadki zrobi się na Bóstwo...Marcela podczas wylotu była w leginsach i adidasach ale z samolotu w Miami wysiadła już ładnie ubrana...

Tak, widać, że było ciemno, więc liczymy na to co sugerujesz, czyli że Wera rzeczywiście zrobi się 'na bóstwo' przed wyjściem z samolotu Uśmiech

Moje Miss 2017
01-Gru-2015 15:08
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5