Urszula Bogucka - finalistka Miss Passion 2018
Administrator
Liczba postów: 4,859
Reputacja: 64
Urszula Bogucka - finalistka Miss Passion 2018
Urszula Bogucka
Rocznik : 1996
Wzrost : 165 cm,
Zamieszkała : Wrocław / Warszawa
Stan cywilny : panna
Języki obce : angielski – podstawowy, niemiecki - podstawowy
Zawód / zajęcie / Wykształcenie: średnie
Doświadczenie : Sesje zdjęciowe do gazetek ,,Selgros"
O sobie :
Witam, nazywam się Urszula Bogucka. Zgłaszam się do konkursu z nadzieją, że moje stanowisko i postawa może wpłynąc pozytywnie na dobro społeczne oraz chce spróbować spęłnić moje małe marzenie przy pracy w modelingu. Moją jedną z wielu pasji jest aktorstwo. Swoje pierwsze korki przed kamerą stawiałam już jako dziecko, między innymi w serialu ,,Świat według Kiepskich”, w fabularyzowanym dokumencie o rodzinie Kennedy, jako córka JFK – Caroline oraz w filmie ,,Straż nocna” Petera Greenawaya. W latach 2004 – 2010 grałam w serialu Polsatu „Pierwsza Miłość”. Pierwszą ważną aktorsko była rola u boku Andrzeja Chyry i Kingi Preis w nagrodzonym na festiwalu w Gdyni ,,Komorniku” Feliksa Falka. Rok później epizodycznie pojawiłam się w filmie Bogusława Lindy „Jasne błękitne okna”. Przełomową rolą była jedna z pierwszoplanowych ról w filmie ,,Letnie Przesilenie” Michała Rogalskiego, który od 2015 roku bierze udział w festiwalach filmowych, gdzie zdobywa nagrody i pochlebne recenzje (m.in. 39. World Film Festival w Montrealu otrzymał nagrodę za najlepszy scenariusz). Obecnie gram w serialu ,,Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny". Taniec rónież towarzyszył mi od najmłodszych lat. Teraz spęłniam swoje kolejne marzenie i uczęszczam na zajęcia śpiewu. Nie należę do żadnej grupy charytatywnej, ani fundacji, ale wśród mojej małej społeczności (moich odbiorców) staram się zarazić młodszą społeczność starymi wartościami i pęłnić rolę osoby wspierającej i motywującej ludzi w trudnych sytuacjach życiowych. Pragnę zainspirować młodych ludzi moim entuzjazmem, marzących o wzniesieniu ich życia na wyższy poziom, nie tylko na podłożu finansowym. To właśnie mój entuzjazm pomógł mi się podnieś i nie powolił poddać pomimo trudnych sytuacji życiowych. Jestem osobą wrażliwą i emocjonalną. Każdy kto mnie zna, wie, że nie zostawię drugiego człowieka w potrzebie.

[Obrazek: 29694642_1007890742696370_19476974301969...e=5B74EDB7]
[Obrazek: 19105867_1007891222696322_72230791014437...e=5B275C42]

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
08-Kwi-2018 17:52
WWW Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5