Top Model - sezon 6
Moderator
Liczba postów: 2,335
Reputacja: 65
RE: Top Model - sezon 6
(23-Lis-2016 22:00)Eliot napisał(a):  Ciekawostka, wśród modelek zeszłoroczna finalistka miss nastolatek Alicja Jankowska.

A z poprzednich edycji TM wśród Pań była Osi.

Tak na prawdę wszystko zależy od nas. Możemy walczyć albo się poddać...
23-Lis-2016 22:14
Znajdź posty Cytuj post
Pasjonat
Liczba postów: 1,087
Reputacja: 22
Dla mnie może wygrać każdy z tej trójki. Ckliwa historyjka to może jest, ale akurat na FW nikt nie znał jego historyjki i wypadł lepiej niż Daniel, więc zasłużenie wszedł do finału. Ma predyspozycje i to było podkreślane nie tylko przez jurorów. Nieznajomość angielskiego nie była piętnowana, bo Patryk nie zrobił na FW z siebie idioty. Poradził sobie i bez angielskiego, skoro nawet projektanci nie mówili po angielsku... Ja chłopaka rozumiem, ale poradził sobie i za to go podziwiam, a nie tak jak inni co nie znali angielskiego, tylko płacz ..... i robienie z siebie błaznów. Ewa jest dla mnie zbyt himeryczna. Tak więc albo Daria, albo Patryk, ale jak wygra Ewa, też nie będzie źle.
24-Lis-2016 21:25
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 522
Reputacja: 18
(24-Lis-2016 21:25)matis23 napisał(a):  Nieznajomość angielskiego nie była piętnowana, bo Patryk nie zrobił na FW z siebie idioty.

To żaden argument. W poprzednich edycjach uczestnicy byli piętnowani za brak znajomości angielskiego znacznie szybciej niż przed wyjazdem na fashion week. Tym razem bardzo umiejętnie zostało to pominięte.
Może ma predyspozycje, może coś z niego będzie ale sęk w tym jak nierówno traktowali uczestników w tej edycji. Patryk był wynaszany ponad piedestał i faworyzowany od samego początku, wszystko uchodziło mu płazem. Innym wytykali każdy szczegół, a gdy Marcin Tyszka podczas panelu słusznie raczył zauważyć, że Patryk któryś raz z rzędu ma identyczny wyraz twarzy na zdjęciu z sesji to został kompletnie zmieszany z błotem przez resztę jury. To przecież skandal skrytykować biednego Patryka. Język
To jest główny powód dlaczego wielu, w tym mnie irytuje postać Patryka w tym programie. Identyczna sytuacja była z Radkiem Pestką w poprzedniej edycji. Podczas gdy inni finaliści robią karierę w modelingu, Radek wrócił do prowadzenia bloga. Patryk zdaje się być lepszym materiałem na modela niż Radek ale historia z wygraną tap madl przez delikatnego chłopaka z łzawą historyjką właśnie się powtarza.

Ewa podoba mi się od początku wizualnie, ale nie radziła sobie przez większość programu. Ledwo prześlizgała się z odcinka na odcinek, głównie dzięki jej fance w jury, Katarzynie Sokołowskiej, więc moim zdaniem nie zasłużyła ani na finał ani na wygraną. Na jej miejscu powinien być Daniel.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-Lis-2016 22:03 przez Voytek.)
25-Lis-2016 22:00
Znajdź posty Cytuj post
Pasjonat
Nie porównywałbym Patryka do Radka. Radek to wybitnie nie nadawał się do modelingu.
25-Lis-2016 22:51
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
(25-Lis-2016 22:51)matis23 napisał(a):  Nie porównywałbym Patryka do Radka. Radek to wybitnie nie nadawał się do modelingu.

Jakoś wygrał całą edycję. Zarówno widownia jak i jury faworyzowało go w podobnym stopniu jak obecnie Patryka. Rzekomo też miał wielki potencjał...
26-Lis-2016 00:54
Znajdź posty Cytuj post
Pasjonat
Ja w nim potencjału żadnego nie widziałem.
26-Lis-2016 16:00
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Program wygrał Patryk, co było oczywiste od samego początku ale to rzeczywistość zweryfikuje ich prawdziwy potencjał.

Nie minęły 3 dni od finału a Daria i Daniel już podpisali kontrakt z AS Management, prawdopodobnie najbardziej prestiżową agencją modelingową w Polsce. Cieszy mnie ta wiadomośc, gdyż to oni obiektywnie patrząc byli najlepszym materiałem na modeli w tej edycji.

Artykuły o tym:
Daria Zhalina

Daniel Tracz
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-Gru-2016 15:40 przez Voytek.)
02-Gru-2016 15:40
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 2,335
Reputacja: 65
Myślę, że i Daria i Daniel gdyby nie umowa z TVNem już dawno podpisali by kontrakty z agencją. Ograniczała ich jedynie data finału. AS to świetna agencja, a oni są świetnym materiałem do pracy w tej branży, więc teraz należy czekać jedynie na ich wspólne sukcesy. Jednak Patryk też ma bardzo dobrą agencję. Jeśli rzeczywiście się nadaje to Pani Małgosia Leitner dobrze poprowadzi jego karierę. Tak jak Wojtek napisał. Rzeczywistość wszystko zweryfikuje. Poza Osi i Olgą wszyscy zwycięscy polskiego Top Model polegli prędzej lub później, a ich konkurenci pracują w modelingu do dziś. Także za jakiś czas będziemy mogli ocenić, do której z grup dołączy Patryk.

Tak na prawdę wszystko zależy od nas. Możemy walczyć albo się poddać...
02-Gru-2016 16:28
Znajdź posty Cytuj post
Marekos
Unregistered

Odgrzewam nieco wątek. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Danielu z Top Model to zapraszam do lektury mojego wywiadu z nim: http://marekos96.blogspot.com/2017/01/ro...aczem.html
04-Maj-2017 18:28
Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5