Sylwia Gajewska - nr 19 - Finalistka Miss Passion 2017
Administrator
Liczba postów: 4,826
Reputacja: 62
Sylwia Gajewska - nr 19 - Finalistka Miss Passion 2017
Sylwia Gajewska- nr 19 - Finalistka Miss Passion 2017
/4 vice Miss Passion woj. mazowieckiego 2017/
Ciechanów
Wzrost : 163 cm

[Obrazek: whfz4i.jpg]
[Obrazek: f439yw.jpg]
[Obrazek: ji2lox.jpg]
[Obrazek: 24v6s1g.jpg]
[Obrazek: 2nt8dqb.jpg]

O sobie :
Mieszkam w Ciechanowie. Od urodzenia choruję na artrogrypozę. Choroba ta objawia się przede wszystkim tym, że ogranicza moją ruchomość stawów, w związku z czym mam dużo przykurczy, przez co też wykonanie wielu codziennych czynności sprawia mi kłopoty. Jednak staram się być jak najbardziej samodzielna i nie przeszkadza mi to w realizowaniu się na wielu płaszczyznach.
Z wykształcenia jestem dyplomowanym logopedą. Obecnie studentka  pierwszego roku Pedagogiki Specjalnej w Warszawie na kierunku Pedagogika Specjalna (studia II stopnia), kochająca dzieci i ich zapał do poznawania świata.
Prawdziwą przygodę z fotomodelingiem rozpoczęłam w 2009 r., lecz ciągnęło mnie do pozowania niemalże od zawsze. Kiedy miałam 16 lat zapragnęłam urzeczywistnić marzenia małej dziewczynki. Obecnie mam za sobą kilkadziesiąt profesjonalnych sesji zdjęciowych, udział w projekcie Macieja Osiki „Człowiek-dzieło sztuki”, gdzie moje zdjęcia prezentowane były na wystawie w Poznaniu, w Galerii Miejskiej Arsenał. Współpracowałam też z fantastycznymi charakteryzatorami z Miedzynarodowego Studium Dziewulskich. Jestem zapraszana do programów telewizyjnych tj . RodinTV, Pytanie na Śniadanie, Dzień Dobry TVN, Rozmowy w Toku.  Można także przeczytać o mnie i o mojej pasji wiele wywiadów. Mam na swoim koncie kilka pokazów mody i innych wspaniałych wydarzeń. Fotomodeling jest moją największą pasją. Chciałabym rozwinąć się w tej dziedzinie jeszcze bardziej. Mieć więcej profesjonalnych sesji, brać udział w projektach, a to wszystko przede wszystkim po to, by uświadomić ludziom, że nigdy, niezależnie od nikogo i niczego, nie wolno rezygnować ze swoich marzeń. Marzenia dają człowiekowi wolność, ludzie bez marzeń są ludźmi biednymi. Każdy powinien dać sobie szanse i dążyć do tego, aby rzeczy niemożliwe stały się możliwe.
Od 2014 roku założycielka i pomysłodawczyni I w Polsce Agencji Equal dla niepełnosprawnych modelek i modeli.

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Passion 2017 ?
Myślę, że tytuł MissPassion to nie lśniąca korona czy szarfa. Tytuł MissPassion otwiera drzwi do świata, w którym chciałabym pokazać, że nie ma rzeczy niemożliwych. Daje możliwość rozwoju, poznawania nowych ludzi i pięknych miejsc. Jestem osobą pełną optymizmu, pasjonatką łamania stereotypów, realizowania abstrakcyjnych marzeń i nieosiągalnych snów. Od urodzenia zmagam się z niepełnosprawnością fizyczną, mimo to cieszę się życiem, pogłębiam swoje największe pasje – pozuję, przekraczam granice i odkrywam piękno w ludzkich duszach. Choroba jest dla mnie jak kolorowa lampa. Rzuca na moje życie światła, przez które wszystko staje się pięknymi kolorami tęczy. Nie odbiera mi poczucia piękna i własnej wartości. Swoją postawą i osobowością pragnę zainspirować innych do realizacji marzeń i pokazać, że z życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, ale o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu. Będąc MissPassion chciałabym swoją wiarą w siebie, uporem, ciężką pracą i uśmiechem docierać do ludzkich serc i umysłów. Jestem pewna, że podarowany mi tytuł, w którym byłabym MissPassion 2017 wykorzystałabym jak najlepiej!

Wideo prezentacja

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pamiętaj o przestrzeganiu w wypowiedzi Regulaminu Forum oraz o tym, że Miss Passion 2017 to z założenia dobra zabawa, w której udział biorą kandydatki bez względu na wiek, wzrost, wagę, stan cywilny itp. Szukamy tego 'czegoś' bijącego ze zdjęcia, które pozwali nam bez problemu włożyć na głowę koronę. Miejmy na uwadze, że to takie same osoby jak My i jeśli już koniecznie chcesz skrytykować - zastanów się dwa razy, czy potrafisz zrobić to z klasą.
Finalistka zgłaszając chęć udziału w zabawie potwierdziła tym samym, że ma prawo do dysponowania fotografią, na której się znajduje. Logotyp forum na zdjęciu nie oznacza prawa własności do zdjęcia, oznacza jedynie miejsce jego publikacji.
Wszystkie spory, nadużycia prosimy składać na adres mailowy misspassion@op.pl lub bezpośrednio poprzez prywatną wiadomość do Administratora IRONIC.

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-Sty-2017 14:26 przez Ironic.)
27-Gru-2016 22:47
WWW Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Liczba postów: 4,826
Reputacja: 62
RE: Sylwia Gajewska - nr 19 - Finalistka Miss Passion 2017
Wideo Sylwii dodane.

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
08-Sty-2017 14:26
WWW Znajdź posty Cytuj post
Początkujący
Liczba postów: 8
Reputacja: 0
RE: Sylwia Gajewska - nr 19 - Finalistka Miss Passion 2017
Gratuluję odwagi
09-Sty-2017 17:53
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku: