Reinado Internacional del Café 2017 z udziałem Magdaleny Wesołowskiej
Dużo pisze
Liczba postów: 298
Reputacja: 18
RE: Reinado Internacional del Café 2017 z udziałem Magdaleny Wesołowskiej
Oczywiście przyłączam się do podziękowań i gratulacji dla Magdy! Pięknie nas reprezentowałaś!

Patrząc na ten konkurs jest rzecz, nad którą bardzo ubolewam, biorąc pod uwagę niektóre przepiękne finałowe kreacje. Jak to możliwe, że na tak, bądź co bądź, mało znaczący konkurs dziewczyny mają suknie, o których nasze reprezentantki np. na Miss World mogą tylko pomarzyć. Cieszę się bardzo, że przynajmniej przygotowania Izy wyglądają wzorowo.
A wracając do RIdC'17 reprezentantki Meksyku i Brazylii prześliczne i top 5 w pełni zasłużone.
08-Sty-2017 23:57
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
Liczba postów: 175
Reputacja: 4
(08-Sty-2017 23:57)Viki napisał(a):  Oczywiście przyłączam się do podziękowań i gratulacji dla Magdy! Pięknie nas reprezentowałaś!

Patrząc na ten konkurs jest rzecz, nad którą bardzo ubolewam, biorąc pod uwagę niektóre przepiękne finałowe kreacje. Jak to możliwe, że na tak, bądź co bądź, mało znaczący konkurs dziewczyny mają suknie, o których nasze reprezentantki np. na Miss World mogą tylko pomarzyć. Cieszę się bardzo, że przynajmniej przygotowania Izy wyglądają wzorowo.
A wracając do RIdC'17 reprezentantki Meksyku i Brazylii prześliczne i top 5 w pełni zasłużone.
Na większe konkursy dziewczyny zakładają to co muszą a na mniejsze dobierają garderobę same.
09-Sty-2017 09:58
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 2,669
Reputacja: 84
Pokaz w strojach kąpielowych w trakcie zgrupowania [Magda od ok. 10:36]

I finał:
Stoje narodowe
Suknie wieczorowe
Top 5 - pytania
Koronacja

Moje Miss 2017
Polski - Kamila Świerc ** Polonia - Magdalena Swat ** World - Manushi Chhillar ** Universe - Demi-Leigh Nel-Peters
Earth - Dominika Szymańska ** International - Chanelle de Lau ** Supranational - Bitaniya Josef
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-Sty-2017 11:45 przez Klaudia.)
09-Sty-2017 11:43
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5