Regulamin forum MissPassion.pl
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #1
Regulamin forum MissPassion.pl
[Obrazek: rjhx0h.jpg]

I. INFORMACJE OGÓLNE

Administratorem oraz właścicielem (od lutego 2021) forum jest Voytek.

A.ZE SZCZEGÓLNĄ UWAGĄ STOSUJ SIĘ DO PKT.9

B. Komentując wątek, szczególnie kandydatki na miss, modelki, koronowane dziewczyny pamiętaj, że mimo wystawienia się na widok publiczny, też są ludźmi, tak jak ty. Swoje niezadowolenie, krytykę, wyrażamy w kulturalny sposób i nie powielamy tego w nieskończoność, nie obrażamy. Niedopuszczalne są też wszelkie rasistowskie, homofobiczne i transfobiczne komentarze. Nikomu nie zależy na atmosferze wrogości i nienawiści, szczególnie na tym forum, gdzie staramy się głównie dzielić pasją, jaką są głównie konkursy międzynarodowe. Nietolerancja pewnego typu zachowań, świadcząca o nieprzestrzeganiu elementarnych podstaw kultury nie wynika z cenzury ale z troski o zachowanie zdrowej atmosfery na forum. Krytyka - jak najbardziej, ale w granicach rozsądku. Jeśli ferujesz kontrowersyjne tezy - poprzyj je najlepiej dowodami, pamiętaj, że odpowiadasz za swoje słowa również przed obliczem prawa.

C. ZABRANIA SIĘ TWORZENIA PRZEZ JEDNEGO UŻYTKOWNIKA WIELU  KONT, ORAZ PODBIJANIA LICZBY POSTÓW, LUB ZABIERANIA GŁOSU W DYSKUSJI JAKO INNA OSOBA PRZEZ TEGO SAMEGO UŻYTKOWNIKA. OSOBY ZACHOWUJĄCE SIĘ W TEN SPOSÓB MUSZĄ LICZYĆ SIĘ Z TYM, IŻ ICH POSTY LUB KOMENTARZE ZOSTANĄ USUNIĘTE !

D.NIEDOPUSZCZALNE JEST UDZIELANIE OSOBOM TRZECIM DANYCH DO SWOJEGO INDYWIDUALNEGO PROFILU I KORZYSTANIE Z NICH.

Forum jest tworzone w większości przy pomocy użytkowników/forumowiczów - jeśli uważasz, że jakiś materiał (zdjęcia, video) godzi w Twoje interesy, proszę skontaktować się z administratorem, przedstawić jeśli to możliwe dowód na prawa autorskie, postaramy się interweniować tak szybko jak to możliwe. Pamiętaj jednak, że działamy w dobrej wierze - chcemy promować konkursy piękności, modeling i każde złe działanie jest niezamierzone.


1. Dostęp do portalu http://www.misspassion.pl posiadają wszyscy użytkownicy publicznej sieci Internet, którzy skorzystają z formularza pozwalającego umieścić wpis na portalu oraz forum, zwani dalej Uczestnikami.

2. Uczestnik portalu http://www.misspassion.pl publikuje swoje artykuły, komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność.

3. Nick użytkownika nie może być adresem żadnej strony ani zawierać wyrazów powszechnie uważanych za wulgarne.

3. Zanim założysz nowy temat, zobacz czy już taki nie istnieje - używaj funkcji SZUKAJ.

4. Staraj się pisać tak, aby każdy rozumiał o co Ci chodzi. Wystrzegaj się literówek! Ukazują one nie tylko brak umiejętności pisania na klawiaturze, ale również niechlujstwa oraz braku szacunku wobec innych użytkowników forum. Jeśli chcesz coś poprawić lub dopisać, użyj przycisku edytuj, zamiast tworzyć nowy post.

5. Nie pisz wyłącznie DUŻYMI LITERAMI, nie formatuj niepotrzebnie czcionki.

6. Unikaj krótkich postów typu: „współczuje” czy „rozumiem cię!”. Uważane jest to za spam i nie jest mile widziane. Należy także unikać postów nie wnoszących nic do dyskusji.

7. W podpisie, jak i w postach, nie wolno umieszczać linków referencyjnych - np. do gier online czy stron o zarabianiu w internecie.

8. Zakazuje się używania zwrotów ogólnie przyjętych jako zwroty wulgarne oraz umieszczania treści erotycznych.

9. Przy publikacji jakichkolwiek materiałów/prac, należy pamiętać o przestrzeganiu praw autorskich. Dodaj źródło/autora wklejonego materiału jeśli to możliwe. Szczególnie mając na uwadze materiały ze strony krajowych biur Miss Polski (misspolski.pl) oraz Miss Polonia (misspolonia.com.pl)

10. Do przestrzegania regulaminu zobowiązani są zwykli użytkownicy oraz administratorzy forum.

11. Zakazuje się reklamy for/stron o tematyce miss/modeling/uroda, chyba, że otrzymasz zgodę administracji.

12. Maksymalny rozmiar sygnaturki(obrazka) umieszczonej w podpisie nie może przekraczać wymiarów rozmiar pliku: 30Kb, rozmiar grafiki: 100x100 pikseli.

13. Zabrania się obrażania innych użytkowników bez tzw. klasy. Jednakże nawet obrażanie z "klasą" też ma pewne granice.

14. Nie ma obowiązku wypełniać wszystkich pól w profilu. Jeżeli jednak Użytkownik to uczyni, powinien pamiętać, że treści odpowiednio wypełnianych pól oraz treści przedstawiane na obrazkach: avatary, obrazek w podpisie - nie mogą być obraźliwe lub wulgarne.

15. Każde hasło powinno być skomplikowane i trudne do złamania. W uzasadnionych przypadkach, np. zapomnienia hasła, zgubienia go, itp. - Administrator Forum może zmienić hasło na nowe, wskazane na prośbę Użytkownika.



II. SHOUTBOX


1. Zabrania się używania wulgaryzmów.

2. Zabrania się floodować (wysyłanie wiele razy tej samej wiadomości).

3. Zakazuję się pisać tylko DUŻYMI literami, bądź na PrZeMiAn.

4. W ShoutBox'ie nakazuje się przestrzegania netykiety.



III. MASOWA KORESPONDENCJA


1. Rejestracja oznacza akceptację wysyłanych okresowo masowych korespondencji
.
2. Masowa korespondencja może być rozesłana:
- okolicznościowo, np. święta,
- w celach informacyjnych,
- w celach reklamowych.

3. Rezygnacja z otrzymywania korespondencji jest możliwa tylko poprzez skasowanie konta.



IV. UWAGI KOŃCOWE


1. W szczególnych przypadkach administratorzy zastrzegają sobie prawo do nie przestrzegania niektórych punktów tego regulaminu.

2. Osoba nie stosująca się do regulaminu, będzie karana ostrzeżeniami oraz banami.

3. Administratorzy Forum są autorami Regulaminu, mają prawo wprowadzana do niego zmian. Nie są jednak ponad Regulaminem, do zasad przez siebie wprowadzonych mają obowiązek się stosować, dając tym samym przykład dla wszystkich.

4. Ogłoszenia Administracji Forum, informacje o nowych Moderatorach, o zmianach w Regulaminie, o rozwiązaniach technicznych czy o wszelkich nowościach, które zaszły na forum http://www.misspassion.pl publikowane są na forum w dziale Sprawy Administracyjne .

5. Administrator to też człowiek, nie bój się zadawać pytań, jeśli czegoś nie wiesz bądź nie rozumiesz. Jednak nieuzasadniona korespondencja na PW jest nie wskazana.

6. Mailowy adres korespondencyjny dla niezalogowanych (zalogowanych również według potrzeby) : misspassion.official@gmail.com
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-Lis-2022 19:04 przez Voytek.)
08-Wrz-2014 00:14
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 900
Dołączył: Sty 2017
Reputacja: 42
Post: #2
RE: Regulamin forum MissPassion.pl
Voytek

Który punkt regulaminu złamała Irena Piękna, z tego co czytałam na forum, oskarżyłeś ja i innego użytkownika o powielanie kont, później nie odpowiadałeś na ich wiadomości na forum.... Jako użytkownicy powinniśmy wiedzieć co takiego się stało, że długoletni forumowicze zostali zbanowali i usunięci.

Ja akurat ceniłam Agnieszkę i nie uważam aby działała negatywnie na rzecz forum, chyba że są rzeczy o których nie wiem a jako użytkowniczka powinna wiedzieć

Pozdrawiam
15-Lip-2022 10:37
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Liczba postów: 3,731
Dołączył: Gru 2014
Reputacja: 231
Post: #3
RE: Regulamin forum MissPassion.pl
Moniko,

Sytuacja, którą przedstawiali nieustannie użytkownicy Lal i Irena Piękna to tylko zalążek prawdy. Starałem się na bieżąco ukrywać/usuwać ich niestosowne posty z oskarżeniami pod moim adresem i niemiłymi określeniami wobec innych forumowiczów. Otrzymywałem skargi na ich zachowanie i ewidentne próby tworzenia konfliktu na forum. Cenię każdego forumowicza i nie interesuje mnie Wasza sfera prywatna, a forum to nie miejsce na uzewnętrznianie swoich prywatnych niechęci.

Wybacz, że nie zamieściłem od wczorajszej nocy oficjalnego stanowiska na temat zbanowanych forumowiczów ale każdy ma swoje granice wytrzymałości i już po prostu byłem zmęczony ich zachowaniem w ostatnich dniach. Dopiero miałem zamiar takie obwieszczenie zamieścić.

Informacyjnie też dodam, że ich ban jest tymczasowy.

Wojtek
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-Lip-2022 17:54 przez Voytek.)
15-Lip-2022 17:29
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 900
Dołączył: Sty 2017
Reputacja: 42
Post: #4
RE: Regulamin forum MissPassion.pl
Ok, dziękuję za wytłumaczenie
Nie byłam wtajemniczona w tą aferę, najwidoczniej przeoczyłam posty.
15-Lip-2022 19:36
Znajdź posty Cytuj post


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5