Paulina Pastuszczak - nr 8 - Finalistka Miss Passion 2017
Administrator
Liczba postów: 4,859
Reputacja: 64
/Miss Passion Twojamiss.pl 2017/
Krapkowice
Wzrost : 160 cm

[Obrazek: 2ypjc7l.jpg]
[Obrazek: 311usjs.jpg]
[Obrazek: iwhzwi.jpg]
[Obrazek: 1pfi1k.jpg]
[Obrazek: 2hyz0v8.jpg]

O sobie :
Jestem uczennicą klasy maturalnej, mam 18 lat i pochodzę oraz mieszkam w Krapkowicach. Od roku pracuję jako modelka, jest to dla mnie łączenie swojego hobby z pracą. Dobrze czuję się przed obiektywem a małe sukcesy które już osiągnęłam tylko motywują mnie do dalszej pracy. Z modelingiem wiąże swoją przyszłość, ale jako zajęcie dodatkowe, źródło utrzymania podczas studiów, które planuję zacząć od września. Jednym z moich celi w życiu jest uczynienie ze swojej pasji źródła dochodu a fotomodeling daje mi właśnie do tego możliwość. Następną moją pasją jest taniec. Uczyłam się a następnie prowadziłam zajęcia z hip-hop'u dla dzieci, w tym momencie nie tańczę, lecz od nowego roku zaczynam pracę jako tancerka na koncertach muzyki disco. Interesuję się także wizażem, mam sporą kolekcję kosmetyków, maluję głownie siebie a czasem znajome. Uwielbiam to robić a przy okazji na sesjach zdjęciowych nie jest mi konieczna wizażystka, bo na wszystkie sesje maluję się sama. Jednak co to najbardziej kocham to poznawać świat. Pasjonują mnie podróże, egzotyczne kraje i obce kultury. Modeling jest dla mnie także  szansą na realizowanie marzeń o podróżach, co jak wiemy nie jest tanie a dzięki temu, że pozuję udało mi się przy okazji zwiedzić sporo ciekawych miejsc i poznać sporo interesujących osób Uśmiech
Jestem osobą z bardzo silnym charakterem, nienawidzącą rutyny i nudy, lubię stawiać sobie wyzwania i je realizować, by nie stać w miejscu np. ze swoją karierą. W miarę postępów wymagam od siebie więcej i jestem w tym bardzo uparta. Nie ma rzeczy i celi dla mnie nie osiągalnych Uśmiech Jestem bardzo pewną siebie, otwartą, czasem szczerą do bólu ale nadal pozytywną osobą Uśmiech. Uwielbiam ludzi sympatycznych, z poczuciem humoru i myślę, że też się do takich zaliczam. Jestem duszą towarzystwa i przy tym baaardzo tolerancyjna osobą ceniącą sobie u ludzi szczerość, prawdziwość, połączoną z nutką szaleństwa Uśmiech

Wideo prezentacja

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Passion 2017 ?
Hmm.. Nie znam kandydatek więc ciężko mi określić czy wgl powinnam Oczko Ale jest to miejsce na auto reklamę więc do rzeczy. Gdybym została wybrana, jestem tego pewna, że wykorzystałabym swój rok panowania na 100% i starałabym się by moje 5 minut trwało jak najdłużej i miało jak największy rozgłos. Lubię jak koło mnie i w moim życiu dużo się dzieję, gdy o mnie mówią, a ja robię coś w czym się spełniam, dlatego też korzystałabym ze wszystkich szans na mój rozwój dawanych mi przez Was. Tytuł byłby dla mnie bardzo dużym "kopem" do działania, pomagającym jeszcze bardziej uwierzyć w swoje możliwości i w to, że malutkie dziewczyny też mogą mieć swoją szansę, a przekonałam się na własnej skórze, że wzrost w tej branży bardzo często dyskwalifikuje na starcie.
Widzę i podziwiam urodę dziewczyn walczących o tytuł ale wierzę przede wszystkim w siebie i w swoje możliwości. No i myślę, że do twarzy byłoby mi w koronie Uśmiech

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pamiętaj o przestrzeganiu w wypowiedzi Regulaminu Forum oraz o tym, że Miss Passion 2017 to z założenia dobra zabawa, w której udział biorą kandydatki bez względu na wiek, wzrost, wagę, stan cywilny itp. Szukamy tego 'czegoś' bijącego ze zdjęcia, które pozwali nam bez problemu włożyć na głowę koronę. Miejmy na uwadze, że to takie same osoby jak My i jeśli już koniecznie chcesz skrytykować - zastanów się dwa razy, czy potrafisz zrobić to z klasą.
Finalistka zgłaszając chęć udziału w zabawie potwierdziła tym samym, że ma prawo do dysponowania fotografią, na której się znajduje. Logotyp forum na zdjęciu nie oznacza prawa własności do zdjęcia, oznacza jedynie miejsce jego publikacji.
Wszystkie spory, nadużycia prosimy składać na adres mailowy misspassion@op.pl lub bezpośrednio poprzez prywatną wiadomość do Administratora IRONIC.

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-Sty-2017 19:54 przez Ironic.)
27-Gru-2016 13:52
WWW Znajdź posty Cytuj post
Entuzjasta
Liczba postów: 3,004
Reputacja: 40
RE: Paulina Pastuszczak - nr 8 - Finalistka Miss Passion 2017
Paulina jest moim numerem jeden, mam nadzieje ze bedzie w top3! Nie dosc ze piekna to i ma charakterek: perfekcyjna kompozycja!
p.s a na drugim zdjeciu jest piekniejsza wersja Mireii Lalaguny!

"There’s no need to apologize for being passionate."
— The Young Victoria
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-Gru-2016 18:50 przez Malankiewka.)
30-Gru-2016 18:50
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 2,812
Reputacja: 91
Doskonały opis, który mnie osobiście zachęca do tego, aby osobiście poznać Paulinę Uśmiech Świetny PR i tutaj duży plus dla tej finalistki. Czuję, że jej wizytówka to będzie jedna z tych lepszych, do których z chęcią będę wracała Oczko Bardzo szkoda, że ma tylko 160 cm wzrostu, bo dziewczyna mogłaby mieć spore szanse na start w realnym konkursie piękności.

Moje Miss 2017
Polski - Kamila Świerc ** Polonia - Magdalena Swat ** World - Manushi Chhillar ** Universe - Demi-Leigh Nel-Peters
Earth - Dominika Szymańska ** International - Chanelle de Lau ** Supranational - Bitaniya Josef
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-Gru-2016 22:12 przez Klaudia.)
30-Gru-2016 22:12
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Liczba postów: 4,859
Reputacja: 64
WIdeo wizytówka załadowania raz jeszcze (wcześniejsza wersja miała techniczne usterki Uśmiech

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
05-Sty-2017 19:55
WWW Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 2,812
Reputacja: 91
Wizytówka ze słonecznej Majorki Serce Zazdroszczę Duży uśmiech Bardzo fajnie wyszło! Paulina to bardzo ładna dziewczyna i ma śliczny uśmiech Oczko

Moje Miss 2017
Polski - Kamila Świerc ** Polonia - Magdalena Swat ** World - Manushi Chhillar ** Universe - Demi-Leigh Nel-Peters
Earth - Dominika Szymańska ** International - Chanelle de Lau ** Supranational - Bitaniya Josef
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-Sty-2017 20:20 przez Klaudia.)
07-Sty-2017 20:20
Znajdź posty Cytuj post
Banned
Liczba postów: 1,181
Śliczna buzia i bardzo fotogeniczna.
Niestety ten malutki wzrost moim zdaniem jest przeszkodą .
08-Sty-2017 00:01
Znajdź posty Cytuj post
Początkujący
Liczba postów: 8
Reputacja: 0
Ladne rysy, dla mnie za mocne jednak.
Wzrost faktycznie przeszkadza .
09-Sty-2017 18:50
Znajdź posty Cytuj post
Początkujący
Liczba postów: 4
Reputacja: 0
(07-Sty-2017 20:20)Klaudia napisał(a):  Wizytówka ze słonecznej Majorki Serce Zazdroszczę Duży uśmiech Bardzo fajnie wyszło! Paulina to bardzo ładna dziewczyna i ma śliczny uśmiech Oczko
Dziękuję bardzo za miłe słowa, dopiero teraz dotarłam w te zakamarki tego forum i naprawdę miło mi się zrobiło czytając Wasze wpisy ! <3 Narazie jestem w top 10 co jest dla mnie już sporym wyróżnieniem, czekam z niecierpliwościa na wynik ostateczny i już mnie palec boli od odświeżania ! haha Pozdrawiam serdecznie :*

(30-Gru-2016 18:50)Malankiewka napisał(a):  Paulina jest moim numerem jeden, mam nadzieje ze bedzie w top3! Nie dosc ze piekna to i ma charakterek: perfekcyjna kompozycja!
p.s a na drugim zdjeciu jest piekniejsza wersja Mireii Lalaguny!

Dziękuje ! Miło się czyta tak pozytywne komentarze, naprawdę Uśmiech A więc top 10 już jest zobaczymy dalej !
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-Sty-2017 22:20 przez PaulinaAleksandra.)
11-Sty-2017 22:18
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5