Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Pasjonat
Liczba postów: 2,150
Dołączył: Paź 2015
Reputacja: 87
Post: #51
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
(18-Sty-2017 22:09)Ironic napisał(a):  
(18-Sty-2017 19:47)matis23 napisał(a):  Sugerowałbym zmienić awatary (zdjęcia) nowo wybranym Miss i Misterom na stronie głównej. Pozmieniani są tylko niektórzy/ niektóre.

Dziękuję za przypomnienie - właściwie to jakbyś mnie śledził bo robię to od pół godziny Uśmiech

Hehe, nie ma sprawy Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-Sty-2017 22:29 przez Matis.)
18-Sty-2017 22:28
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #52
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Uwaga. Ogłoszenie parafialne !

W nocy z 27/28.07.2017 w godz. 00.00 - 7.00 może nastąpić przerwa techniczna na forum lub problem z jego załadowaniem. Jest to związane z planowanymi pracami natury technicznej firmy hostingowej, z której korzystamy.


[Obrazek: 18274980_1255795204519402_38647950348207...e=5A0DC09A]

Przypominamy, że jesteśmy na :

FB : https://www.facebook.com/MissPassionPL/
Instagram : https://www.instagram.com/misspassion.pl/

Wear Raphael
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-Lip-2017 13:52 przez Ironic.)
25-Lip-2017 13:45
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #53
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
W najbliższych 48 h możliwe przerwy w dostępie do forum z uwagi na prace na serwerze. Planowane przenosiny.

Wear Raphael
10-Sie-2017 21:24
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #54
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Dzisiaj może być taka możliwość, że posty będą się pojawiały lub znikały, te dzisiejsze. Jest problem chwilowy z hostingiem i pracujemy nad naprawą. Proszę o cierpliwość, wyrozumiałość i powstrzymanie się od posądzeniem mnie o kasowanie postów. Dziękuję.

PS - z tego co zauważono jest problem, który na razie obejść można w taki oto sposób - jak napiszecie posta, to będąc w wątku odświeżcie stronę by ten post się faktycznie pojawił i był widoczny dla innych. Do rana powinna być sprawa naprawiona.

Wear Raphael
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-Paź-2017 19:20 przez Ironic.)
19-Paź-2017 18:56
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 791
Dołączył: Lis 2015
Reputacja: 35
Post: #55
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Czy można liczyć na aktualizację strony głównej? Wiem, że zdjęcia na górze to trudniejsza sprawa, ale może chociaż nazwy działów? Już wszystkie nowe miss zostały wybrane Uśmiech
03-Gru-2017 23:11
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 3,563
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 170
Post: #56
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
(03-Gru-2017 23:11)Goszcz napisał(a):  Czy można liczyć na aktualizację strony głównej? Wiem, że zdjęcia na górze to trudniejsza sprawa, ale może chociaż nazwy działów? Już wszystkie nowe miss zostały wybrane Uśmiech

I Rafał pewnie na to czekał - aby zrobić to za jednym zamachem Oczko Także dajcie mu kilka dni i na pewno pojawią się aktualne miss.
03-Gru-2017 23:44
Znajdź posty Cytuj post
Pasjonat
Liczba postów: 2,150
Dołączył: Paź 2015
Reputacja: 87
Post: #57
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Mam pytanie, czy negatywne punkty reputacji można w jakiś sposób anulować (np. decyzją moderatora)?
13-Gru-2017 21:39
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #58
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Goszcz, aktualizacje już się robią. Faktycznie czekałem ze zmianami na zakończenie sezonu by zrobić wszystko razem. Aktualnie pracuję nad panteonem, bo jest już grubszą sprawą.

matis23, oczywiście każdy punkt reputacji jest możliwy do usunięcia przez Administratora ale dotychczas nie było to praktykowane i nie mam (jeszcze) stosownych wytycznych określonych, kiedy takie negatywne punkty cofać moglibyśmy. Pozostaje to w decyzji Aministratora, który zawsze będzie miał 50% wielbicieli i 50% wrogów za taką decyzję. Musiałbym poznać cały problem, do którego się odnosisz by się wypowiedzieć. Tworzy się już nowy regulamin forum, który określi co nie określone dotychczas - by żyło się tutaj lepiej Uśmiech

Wear Raphael
13-Gru-2017 21:47
Znajdź posty Cytuj post
Pasjonat
Liczba postów: 2,150
Dołączył: Paź 2015
Reputacja: 87
Post: #59
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Ok, dzięki za odpowiedź. Nie chcę się tutaj odnosić do konkretnej sytuacji, co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Jednakże zauważam, że na forum zdarzają się przypadki przyznawania ujemnych punktów za wyrażanie własnej, nikogo nie obrażającej opinii, zazwyczaj żeby zrobić komuś na złość, a chyba forum mamy od tego, żeby w sposób kulturalny się sprzeczać bądź ze sobą zgadzać. Oczywiście zachowania mało eleganckie, wręcz chamskie i nieprzyzwoite powinny być karane. Nie chcę niczego sugerować, ale powinna być nad tym jakaś kontrola.
13-Gru-2017 21:56
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #60
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
(13-Gru-2017 21:56)matis23 napisał(a):  Ok, dzięki za odpowiedź. Nie chcę się tutaj odnosić do konkretnej sytuacji, co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Jednakże zauważam, że na forum zdarzają się przypadki przyznawania ujemnych punktów za wyrażanie własnej, nikogo nie obrażającej opinii, zazwyczaj żeby zrobić komuś na złość, a chyba forum mamy od tego, żeby w sposób kulturalny się sprzeczać bądź ze sobą zgadzać. Oczywiście zachowania mało eleganckie, wręcz chamskie i nieprzyzwoite powinny być karane. Nie chcę niczego sugerować, ale powinna być nad tym jakaś kontrola.


Rozumiem. Nie śledzę każdej przyznanej reputacji, jeśli są jakieś nieprawidłowości lub wątpliwości to proszę pisać, to jest forum. Jakoś to trzeba uściślić w nowym regulaminie, będę to miał na uwadze.

Wear Raphael
13-Gru-2017 22:02
Znajdź posty Cytuj post


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5