Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #1
Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Witamy wszystkich na forum miłośników piękna misspassion.pl.

W tym miejscu przedstawiamy zmiany wprowadzane na forum. Liczymy na Wasze opinie, sugestie, pytania. Mile widziane słowa pochwały i konstruktywnej krytyki również.

Co oferujemy Wam oprócz przestrzeni do konstruktywnej dyskusji ?

1. Nowoczesną, przejrzystą, animowaną grafikę, którą chcemy się wyróżniać i trafić forum do szerszej grupy odbiorców.

2. Intuicyjne funkcjonalności, mające urozmaicić korzystanie z forum, tj. :

- shoutbox - umożliwiający szybką komunikację za pomocą krótkich treści między forumowiczami (preferujemy jednak zamieszczanie dyskusji w forumowych tematach, by każdy mógł się włączyć do dyskusji w swoim czasie)

- slajder na górze strony głównej - przestawienie w graficzny sposób najciekawszych, polecanych tematów,

- panteon laureatek - zlokalizowany w górnej części strony zbiór miss/modelek, zwyciężczyń aktualnych konkursów, po kliknięciu w ikonę otwiera się info i galeria laureatki,

- prawy panel boczny pozwala zapoznać się z Ostatnimi aktywnymi wątkami, topem najaktywniejszych forumowiczów oraz topem użytkowników z najlepszą reputacją

- dodatkowe odnośniki w panelu użytkownika tj. Pokaż nowe posty, Pokaż dzisiejsze posty, pozwolą na łatwiejsze wyszukanie interesujących nasz treści

- zwijanie nieinteresujących nas działów - jeśli nie jesteś zainteresowany przewijaniem całej strony w poszukiwaniu tego, który Cię interesuje, możesz zawsze zamknąć te zbędne według Ciebie

- można dołączyć do nas w naszych społecznościach : Facebooku, G+, Instagramie czy Tweeterze [FB gotowy, reszta lada dzień]

- nowy panel użytkownika pozwala m.in. na tworzenie swoich grup znajomych, ignorowanych, subskrybować wątki, działy,

- strona powinna prawidłowo ładować się w każdej przeglądarce a zdjęcia w tematach skalować do rozmiaru strony

- od strony moderacji postów będą dodawane notatki moderatorów w tabelkach, w kolorach odpowiadającym jej rodzajowi (informacyjna, ostrzegawcza)

Te i wiele innych, niewidocznych gołym okiem dla użytkowników funkcji pozwolą na lepsze korzystanie z forum. Mamy taką nadzieję.

Cały czas pracujemy nad ulepszeniem stanu obecnego, jeśli zauważycie jakieś nie działające funkcje proszę o tym pisać w tym temacie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-Wrz-2014 14:47 przez Ironic.)
08-Wrz-2014 12:52
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #2
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Minął już miesiąc od pełnego startu forum MissPassion (ponad 1000 postów, uczestników jest już trochę ale staramy się o więcej - propozycje mile widziane w tym temacie również) i w tym momencie chciałem Was prosić o opinie i sugestie w temacie "co się podoba, co się udało i przeciwnie - co jest do poprawienia, zmiany lub do dodania".
Wszelkie sugestie postaramy się przedyskutować, pochwały z radością usłyszymy a krytykę na klatę przyjmiemy.
Zależy mi by każdy z zarejestrowanych włożył swoje 3 grosze nawet jeśli uważa, że nie za wiele do włożenia ma do tematu - wtedy będziemy mieli opinię większości.

[pomocne tematy : układ strony, działów, grafika, moderacja, regulamin i zachowanie na forum, funkcjonalność strony, nowe rozwiązania, rangi itp. itd].

Ironic

Wear Raphael
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-Paź-2014 15:06 przez Ironic.)
27-Paź-2014 13:01
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 7,573
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 209
Post: #3
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Grafika itd mi sie bardzo podoba, jedyna rzecz którą trzeba poprawic wg mnie to maly bałagan z tematami w zakładkach....np w dziale MI sa dwa tematy o podobnej nazwie, tzn Zgrupowanie z Zaneta Pludowska, niepotrzebnie...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-Paź-2014 15:03 przez Damian.)
27-Paź-2014 14:59
Znajdź posty Cytuj post
Banned
Liczba postów: 1,180
Dołączył: Wrz 2014
Post: #4
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Przepraszam,że to napiszę ...ale dla mnie ..pewnie w przeciwieństwie do wielu innych osób grafika nie ma aż takiego znaczenia...No jest ładnie...ale dla mnie ważniejsze jest to ,że już powolutku się tutaj odnajduję.
Powiem nawet ,ze ostatnio częściej zaglądam tutaj niż na missforum...A to dlatego ,że tutaj czuć ,ze forum żyje.Jest możliwość dyskusji i są chętni do podejmowania tematów.Poza tym różnorodność jest duża.
Tak więc póki co nie umiem wskazać złych stronUśmiech

Ale jak coś znajdę ..to powiemOczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-Paź-2014 17:30 przez missjonerka.)
27-Paź-2014 17:29
Znajdź posty Cytuj post
Mistrz Pióra
Liczba postów: 1,037
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 38
Post: #5
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Ja również na chwilę obecną nie mam zastrzeżeń do funkcjonowania forum, bo jak na razie wszystko mi się tu podoba - począwszy od przyjemnej dla oka grafiki na przyjaznej atmosferze i kulturze prowadzenia dyskusji skończywszy. Może jedynie brakuje mi trochę funkcji czatu prywatnego, co w niektórych sytuacjach byłoby wygodniejszym komunikatorem niż PW, ale to tak na marginesie Oczko
27-Paź-2014 23:22
Znajdź posty Cytuj post
Pasjonat
Liczba postów: 210
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 9
Post: #6
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Też jestem zadowolona. Przystępna grafika, mnie zwłaszcza cieszy okienko gdzie mogę znaleźć nieprzeczytane posty bo to ułatwia mi życie gdy nie mam czasu na buszowanie po forum. Cieszy to że do forum dołączają nowe osoby. I jak dla mnie jest lepiej bo wszystko działa szybko , zwłaszcza otwieranie zdjęć nie trwa w nieskończoność. Na razie żadnych roszczeń co do forum nie mam bo jest ok Uśmiech
28-Paź-2014 19:49
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 3,563
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 170
Post: #7
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Mnie również jak dziewczynom podoba się generalnie wszystko. Forum jest bardzo przejrzyste. Fajna atmosfera i podejście Forumowiczów. Cieszy kultura słowa i umiejętność uszanowania zdania drugiej osoby. Oby więcej takich - i tylko takich - ludzi tutaj. Mnie podobnie jak Ani bardzo podoba się okienko z nieprzeczytanymi postami. Mogę szybko znaleźć to co interesuje mnie w pierwszej kolejności i pominąć to na co akurat nie ma czasu, ale jednocześnie wiem do czego powinnam wrócić w wolnej chwili, żeby być na bieżąco. Natomiast podobnie jak Monice brakuje mi prywatnego czatu Oczko
Generalnie bardzo na plus. I godna podziwu postawa, chęci i zaangażowanie właściciela forum Uśmiech
28-Paź-2014 21:44
Znajdź posty Cytuj post
Mistrz Pióra
Liczba postów: 2,646
Dołączył: Paź 2014
Reputacja: 80
Post: #8
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Ja też nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko działa rewelacyjnie, jest czytelne i jasne. Dodatkowo łatwo znaleźć nieprzeczytane posty, chociaż mi najbardziej podoba się opcja: "najnowsze posty".
30-Paź-2014 08:33
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #9
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Z dniem dzisiejszym dodaliśmy długo oczekiwany prywatny czat.
Obsługa jest prosta, możliwości więcej niż małe...

Jeśli chcemy z kimś porozmawiać prywatnie - dodajemy jego profil do ulubionych/znajomych, odczekujemy 3-5 minut by skrypt mógł osobę dodać, po czym pojawia się online.

Możliwości programu:
- komunikacja między dwoma osobami
- budowanie konferencji
- chowanie całego panelu by nie był uciążliwy dla oczu
- zupełnie jako ciekawostka - gry online (bo były już wbudowane, więc tylko jeśli komuś się nudziUśmiech

Dzisiaj zmieniliśmy także czcionkę na forum, ponieważ poprzednia wyświetlała polskie znaki błędnie.

Wear Raphael
03-Lis-2014 22:23
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 3,563
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 170
Post: #10
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Osobiście baaardzo się cieszę! I dziękuję Uśmiech
03-Lis-2014 22:34
Znajdź posty Cytuj post


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5