Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #21
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
(18-Paź-2015 13:49)Livia napisał(a):  Mam taką propozycję, żeby może to okienko z najnowszymi postami wydłużyć, tak żeby zawierało więcej ostatnio komentowanych tematów. W okresie posuchy konkursowej obecne "okienko" się sprawdzało, ale teraz dużo nowych komentarzy np. mi umyka. Natomiast zakładka "nieczytane posty" nie sprawdza się u mnie kompletnie, bo często czytam najnowsze komentarze bez logowania się i obecnie mam 500+ postów nieprzeczytanych Duży uśmiech

Wydłużone do 15 ostatnich tematów, myślę, że teraz wystarczy i ułatwi dotarcie do najnowszych dyskusji. W końcu zaczęło się coś w naszym świecie dziać Uśmiech

______________________________

Chciałem również wysłuchać Waszych opinii co powinno znaleźć się w tle graficznych elementów na stronie, tj. belki nazwy działów i w dolnej stopce strony. Obecnie mamy Miss wybrane w 2013 roczniku, coś w tym okresie. Pytanie czy zmieniać na nowe, czy dajemy jakieś boginie miss z przeszłości by było uniwersalnie.

Jeśli macie jeszcze kolorystyczne i graficzne pomysły do wprowadzenia na stronie - jest teraz ku temu okazja, piszcie śmiało.

Wear Raphael
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-Paź-2015 20:20 przez Ironic.)
28-Paź-2015 20:08
Znajdź posty Cytuj post
Entuzjasta
Liczba postów: 4,085
Dołączył: Lut 2015
Reputacja: 87
Post: #22
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Ja odniosę się do kolorystyki. Zmieniłabym to białe tło - ono strasznie razi oko, na delikatną zieleń.
28-Paź-2015 20:50
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #23
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
(28-Paź-2015 20:50)Malankiewka napisał(a):  Ja odniosę się do kolorystyki. Zmieniłabym to białe tło - ono strasznie razi oko, na delikatną zieleń.

Tutaj utnę w zarodku - białe nie podlega dyskusji. Jest najbardziej uniwersalne, zgodne ze style flat graphic design - czyli taki styl jaki cały forum prezentuje. Tło zielone, czarne, szare i inne nie wchodzą w grę. Chodziło mi bardziej o ewentualne graficzne niuanse jak odcienie belek, czy inne ikonki. Ale jak jest dobrze, to nie ma sensu zmieniać. Jednak może się mylę, stąd chciałem wysłuchać co macie do powiedzenia.

Jeśli razi białe to może masz za jasno monitor nastawiony ?

Wear Raphael
28-Paź-2015 20:56
Znajdź posty Cytuj post
Entuzjasta
Liczba postów: 4,085
Dołączył: Lut 2015
Reputacja: 87
Post: #24
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Z monitorem wszystko ok, ale dzieki za radę Uśmiech

Znając życie to zostanie wszystko tak jak jest, bo wszyscy się do takiego kolorystycznie forum przyzwyczaili.
28-Paź-2015 21:05
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #25
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
(28-Paź-2015 21:05)Malankiewka napisał(a):  Z monitorem wszystko ok, ale dzieki za radę Uśmiech

Znając życie to zostanie wszystko tak jak jest, bo wszyscy się do takiego kolorystycznie forum przyzwyczaili.

Ja też nie chcę na siłę nic zmieniać, ale mogę błądzić myśląc, że jest dobrze stąd pytam. Panteon, rozszerzone tematy ostatnio skomentowane, niebawem podepniemy naszego instagrama, który zbiera już Followersów Uśmiech


Myślę także nad przebudową działów, czyli jaka byłaby najciekawsza kolejność. Dodatkowo skasowałbym w pierwszej kolejności International Chat Room - idea była ciekawa ale nie spełniła się więc nie ma sensu tego trzymać.

Wear Raphael
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-Paź-2015 21:48 przez Ironic.)
28-Paź-2015 21:17
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 2,904
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 290
Post: #26
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Gdzie ja znajdę tu na forum zebrane wszystkie video-transmisje z różnych konkursów piękności? Szukam konkretnie MI 2014 i nie mogę znaleźć Smutny
30-Paź-2015 18:46
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #27
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
(30-Paź-2015 18:46)żetka napisał(a):  Gdzie ja znajdę tu na forum zebrane wszystkie video-transmisje z różnych konkursów piękności? Szukam konkretnie MI 2014 i nie mogę znaleźć Smutny

http://misspassion.pl/Thread-Miss-Passion-TV Proszę.

Ale widzę, że MI skasowali, ostatnio jeszcze rocznik 2014 był, poszukam i dam znać jak znajdę.

Taki jest najdłuższy :

https://www.youtube.com/watch?v=Z3LG38Yjw-c




Wear Raphael
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-Paź-2015 18:59 przez Ironic.)
30-Paź-2015 18:56
Znajdź posty Cytuj post
Banned
Liczba postów: 1,180
Dołączył: Wrz 2014
Post: #28
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Ironicu ,czy mógłbyś mi powiedzieć jak mogę zamknąć swój profil?
Szukałam i nie znalazłam takiej informacji.
Odkąd administratorem ,czy moderatorem jest Damian ... mam wrażenie ,ze forum jest manipulowane pod jego gust i jego tendencje. I przerodziło się w miejsce ,w którym na siłę próbuje się odebrać głos krytyki niewygodny dla jego sympatii,czy nawet interesów. Bo umówmy się ,że jego promowanie Marty nie jest całkowicie bezinteresowne Uśmiech
Tobie też chyba przestało zależeć po tym roku na niezależności tego miejsca. Moze też masz w tym swoje pięć groszy...a moze po prostu jest CI tak wygodniej.
Tak czy inaczej sądzę ,że będzie Wam tu lepiej i swobodniej beze mnie.
Nie chcę się już szarpać tylko dlatego ,że np. mam inne zdanie na temat bardzo przeciętnej dziewczyny
Miss World Poland 2015..dlatego uważam ,że najlepszym rozwiązaniem i dla mnie i dla Was będzie...jak sobie z tego miejsca pójdę.
Proszę więc o instrukcje w jaki sposób mogę zamknąć swój profil.
Jeśli musisz tego dokonać Ty sam - to mi o tym powiedz - bo chciałabym się pożegnać z niektórymi forumowiczami ...i dopiero odejść.
Dziękuję.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-Lis-2015 09:27 przez missjonerka.)
10-Lis-2015 09:24
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #29
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
(10-Lis-2015 09:24)missjonerka napisał(a):  Ironicu ,czy mógłbyś mi powiedzieć jak mogę zamknąć swój profil?
Szukałam i nie znalazłam takiej informacji.
Odkąd administratorem ,czy moderatorem jest Damian ... mam wrażenie ,ze forum jest manipulowane pod jego gust i jego tendencje. I przerodziło się w miejsce ,w którym na siłę próbuje się odebrać głos krytyki niewygodny dla jego sympatii,czy nawet interesów. Bo umówmy się ,że jego promowanie Marty nie jest całkowicie bezinteresowne Uśmiech
Tobie też chyba przestało zależeć po tym roku na niezależności tego miejsca. Moze też masz w tym swoje pięć groszy...a moze po prostu jest CI tak wygodniej.
Tak czy inaczej sądzę ,że będzie Wam tu lepiej i swobodniej beze mnie.
Nie chcę się już szarpać tylko dlatego ,że np. mam inne zdanie na temat bardzo przeciętnej dziewczyny
Miss World Poland 2015..dlatego uważam ,że najlepszym rozwiązaniem i dla mnie i dla Was będzie...jak sobie z tego miejsca pójdę.
Proszę więc o instrukcje w jaki sposób mogę zamknąć swój profil.
Jeśli musisz tego dokonać Ty sam - to mi o tym powiedz - bo chciałabym się pożegnać z niektórymi forumowiczami ...i dopiero odejść.
Dziękuję.

Nie muszę tego robić możesz to zrobić sama w swoim profilu. Jednak nie ma potrzeby się obrażać, czy poddawać. Nie zgadzam się z Twoimi zarzutami. Ja czy Damian czy inni moderatorzy są tu po to by głównie nie dopuszczać do złośliwych wojen ale też każdy ma prawo przy okazji komentować bieżące sprawy według własnego gustu. Gusta mamy różne i nikt nie zabrania Ci mieć innego zdania, spierać się z innymi ale większość z nas odbiera Twoje posty jako w większości złośliwe i prowokujące do kłótni, chociaż wiemy wszyscy, że potrafisz normalnie, nawet jak się z nami nie zgadzasz. Nic tu nie ma do tego zarzucana nam stronniczość i gwarantuję Ci, nikt nie spasował, dalej dbamy o niezależność, tylko chyba coś ją inaczej pojmujesz. Także uważam Twoje zarzuty za bezpodstawne ale nie będę Cię przekonywał na siłę, jeśli masz jakąś wewnętrzną blokadę do nas. Zapewniam jednak, że każdy tutaj jest mile widziany i może swoje opnie wyrażać ale dobrze wiesz o co nam chodzi. Wierzę, że potrafisz trochę spasować, bo my to robimy.

Wear Raphael
10-Lis-2015 17:52
Znajdź posty Cytuj post
Banned
Liczba postów: 1,180
Dołączył: Wrz 2014
Post: #30
RE: Opinie o forum, sprawy techniczne - sugestie, ogłoszenia administracyjne.
Ironicu proponuję ,żebyś na spokojnie ..w wolnej chwili poczytał te moje ostre dyskusje...i spróbował bezstronnie je ocenić.
Ja nie twierdzę ,że nie jestem uparta w swoich opiniach i bronię ich do końca..Czasami ...prowokowana jestem bezwzględnie szczera w swoich wypowiedziach.
Jednak zwróć uwagę z jaką agresją te moje opinie są atakowane ze strony ...głównie Damiana.
A wiadomo,że agresja rodzi agresję.
Niestety on nie ma świadomosci tego ,że jest tu dla zapewnienia ładu,porządku na forum..
Ale on chyba inaczej rozumie porządek..Dla niego porządek jest wtedy ,gdy wszyscy klaszczą kiedy on każe.
I płoną zachwytem nad tym co się jemu podoba.
.............
Oczywiście doceniam to co napisałeś.
Ostatnie wypowiedzi (trochę podobne do moich) innych forumowiczów ..i to takich ,których opinie bardzo szanuję ...bo zarówno Noir ,jak i Hyperio są na forum nie od dziś..I nawet jeśli nieraz mieliśmy odmienne zdania na różne tematy ...to jednak wiem ,że ich wypowiedzi są bezinteresownym wynikiem ich obserwacji.
Nie są to osoby sezonowe ..i mają odniesienie do tematów miss na przestrzeni dłuższego już czasu.
Dodam,że nie są to osoby które do mnie pisały na priva ..tylko potrafiły się odważyć i napisać co myślą otwarcie na forum.
Tak już jest ,że każdy temat,każda osoba,czy każde zachowanie ..zawsze będzie miało swoich zwolenników i przeciwników też.
I jeśli to forum ma przezyć lata i być interesującym miejscem naszych spotkań ...to nie można wprowadzać dyktatury ...ani atmosfery wyszydzania itp.
Każdy powinien mieć prawo swobodnie ( bez wulgaryzmów) komentować i wyrażać swoje opinie.
Dziękuję za dobrą wolę z Twojej strony .
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-Lis-2015 12:09 przez missjonerka.)
11-Lis-2015 12:08
Znajdź posty Cytuj post


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5