Nowy panteon piękności - propozycje
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #11
RE: Nowy panteon piękności - propozycje
Jakies jeszcze opinie ?chetnie wyslucham.

Wear Raphael
17-Paź-2015 21:26
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 2,660
Dołączył: Paź 2014
Reputacja: 80
Post: #12
RE: Nowy panteon piękności - propozycje
A gdyby np. zrobić dwupoziomowy panteon miss? Wyżej byłoby np. zdjęcie obecnej Miss World, a pod spodem zdjęcie kandydatki, która Polskę tam będzie reprezentować itd.?? Tak mi od jakiegoś czasu to chodziło po głowie Duży uśmiech...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-Paź-2015 13:57 przez Livia.)
18-Paź-2015 13:56
Znajdź posty Cytuj post
Entuzjasta
Liczba postów: 4,085
Dołączył: Lut 2015
Reputacja: 87
Post: #13
RE: Nowy panteon piękności - propozycje
(18-Paź-2015 13:56)Livia napisał(a):  A gdyby np. zrobić dwupoziomowy panteon miss? Wyżej byłoby np. zdjęcie obecnej Miss World, a pod spodem zdjęcie kandydatki, która Polskę tam będzie reprezentować itd.?? Tak mi od jakiegoś czasu to chodziło po głowie Duży uśmiech...

What a marvellous idea!! - ależ myśl Livio!! ja też tak kombinowałam jak wszystko zmieścić w jednym szeregu, no nie da rady, ale dwu-poziomówka - rozwiązanie jak znalazł - popieram! (tylko nie wiadomo co Rafał na toOczko )

PS - dwa rzędy ze względów technicznych i estetycznych nie wchodzi w grę, ale dziękuję za pomysł.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-Paź-2015 19:44 przez Ironic.)
18-Paź-2015 17:53
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #14
RE: Nowy panteon piękności - propozycje
Jeszcze ktoś się chce wypowiedzieć ? Będzie mi miło usłyszeć więcej głosów w tej sprawie Uśmiech

Wear Raphael
25-Paź-2015 19:43
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #15
RE: Nowy panteon piękności - propozycje
Moja propozycja na tych 8 miejsc :

Miss Passion - miejsce, które miss dostaje w nagrodę, w końcu to nasz konkurs
Miss Polski - Miss Polonii nie ma, Miss Polski jest najwiekszy
Miss Egzotica - można się sprzeczać czy ważny konkurs czy nie, ale jest to konkurs nasz i myślę, że warto go również prokować, by każa piękność mogła się do niego zgłosić i zostać naszą delegatką na jeden z najważniejszych konkursów zagranicznych
Miss World Poland - może i ukierunkowany na typowy wybór ale zawsze to odrębny konkurs piękności i jak wyżej uważam, że należy go promować dla dobrego poziomu przyszłych kandydatek
Miss World - nie wymaga wyjaśnień
Miss Universe - jak wyżej
Miss Earth - j.w.
Miss International - j.w.

----------------------

Poza kreską MGI - jednak za krótki staż, chociaż bardzo obiecujący i bardzo się biłem z tym by go dać, to samo z MS, chociaż do MGI mu już brakuje jednak, nie wywołuje takich emocji, na plus, że robiony w Polsce.

Co o tym sądzicie ? 2 pasków nie będzie bo będzie to za dużo zajmowało.

Wear Raphael
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-Paź-2015 20:44 przez Ironic.)
27-Paź-2015 20:44
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 3,563
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 170
Post: #16
RE: Nowy panteon piękności - propozycje
A ja zostawiłabym jak jest. Jedynie Miss Polonia (z oczywistych względów) wymieniłabym na Miss Grand International. Może jestem niesprawiedliwa, ale na pewne rzeczy trzeba sobie 'zasłużyć'. Nasze polskie nowości za parę lat może będą wyborem najpiękniejszej Polki, ale dziś to tylko wybór delegatki na konkurs międzynarodowy. Z resztą Kasia idealnie to ujęła na poprzedniej stronie w tym wątku, więc ja nie będę tego niejako kopiowała.

A co do Miss Egzotica... Co jeśli wygrana w tym konkursie nie będzie równa tytułowi Miss Earth Poland, bo przecież ponoć wygrana nie ma dawać gwarancji delegowania na ME. Wtedy którą z Pań umieścimy w panteonie? Obie?

Także jedyną polską Miss w panteonie na dzień dzisiejszy wg mnie powinna być Miss Polski. Czy to się nam podoba czy nie to jedyny na ten moment wybór najpiękniejszej Polki, a nie tylko najlepszej delegatki na konkurs międzynarodowy. Resztę powinny stanowić konkursy Wielkiej '4' i dodatkowo aspirujące do tych najlepszych MGI i MS. No i oczywiście nasza najpiękniejsza - Miss Passion Oczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-Paź-2015 21:56 przez Klaudia.)
27-Paź-2015 21:54
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #17
RE: Nowy panteon piękności - propozycje
Tak jak powiedziałem - mam świadomość, że Miss Egzotica i Miss World Poland to konkursy mało znane ale nie lepiej promować swoje a nie zagraniczne konkursy ? Gdzie jak nie na stronie związanej z tematem jest miejsce by o nich więcej osób usłyszało ? Większa reklama tych konkursów to większa szansa na to, że ciekawe kandydatki o nich usłyszą i się zgłoszą. Celowo są to zwyciężczynie konkursów, niezależnie od tego czy zwyciężczyni takiej Miss Egzotice pojedzie na ME czy nie - zwyciężczynie konkursu. Jakbym skupiać się chciał na delegatkach to sprawiedliwie byłoby dawać również Miss International Poland itp itd a kto wie czy w przyszłych latach to będzie Miss Polski czy vice... Takie jest moje zdanie ale ciągle się motam z tym co zrobić.

Wear Raphael
27-Paź-2015 21:59
Znajdź posty Cytuj post
Banned
Liczba postów: 1,180
Dołączył: Wrz 2014
Post: #18
RE: Nowy panteon piękności - propozycje
Ja również zgadzam się z Żetką i Klaudią w kwestii panteonu.
27-Paź-2015 22:07
Znajdź posty Cytuj post
Ekspert
Liczba postów: 5,216
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 73
Post: #19
RE: Nowy panteon piękności - propozycje
Proszę o wypowiedź większej ilości osób w tej sprawie. Damian ? Nika ?

W większości zgadzam się z Wami jednak nie ukrywam, że promocja Miss Egzotica i Miss World Poland ma na celu jak najlepszy skład przyszłych finałów, byśmy mogli się emocjonować dobrymi delegatkami. Oczywiście promocja i to jak potoczą się losy tych konkursów powinno leżeć na sercu głównie organizatorom jednak ile razy były lamenty, że my, fani, chcemy pomóc, że na nic wpływu nie mamy a tutaj tym niewielkim ruchem możemy sprawić coś dobrego. Jakby nie było są to odrębne konkursy a nie delegatka, która jest wybrana z grona finalistek np. Miss Polski na jeden z konkursów. Jak wolicie czekać aż one się same rozrosną, jeśli nie mamy im pomóc to nie będę naciskał na promowanie naszego polskiego podwórka. MS i MGI sobie poradzą.

Wear Raphael
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-Paź-2015 22:41 przez Ironic.)
27-Paź-2015 22:28
Znajdź posty Cytuj post
Koneser Piękna
Liczba postów: 3,563
Dołączył: Wrz 2014
Reputacja: 170
Post: #20
RE: Nowy panteon piękności - propozycje
Nie sądzę, żeby umieszczenie tych konkursów w panteonie miało wpływ na urodową jakość finalistek w przyszłych finałach, gdyż uważam, że jak się dana dziewczyna będzie miała zgłosić to zrobi to bez względu na to Oczko

Promowanie polskich konkursów też ma swoją wartość i też będzie posunięciem do zaakceptowania, a nawet popieranym przeze mnie. Co nie znaczy, że zmieniam stanowisko.Trzymam się mojej opinii, którą już znasz Oczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-Paź-2015 23:05 przez Klaudia.)
27-Paź-2015 23:00
Znajdź posty Cytuj post


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5